Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisijungčiau prie projekto .


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hey . Po ilgos , labai geros pertraukos norėčiau prisijungti prie SA:MP projekto . Taip žinau čia dabar mirsit visi į komentarus pulsit , nepatikimas/xujatikimas jau tikrai visi atsibodot kas buvo labai senai .. Ir tik paskutinius kartus degu ir degu aš su tais scameriais , ir norisi gyvent su visais sutart gerai ir gražiai be nesamoniu , tai tikiuosi viskas nuo šiuol pasikeis ir bus viskas gerai .

 

Ką aš galėčiau projekte veikti ? Tai tikriausiai stipriiausiai ir geriausia ką iš manau tai scriptinimas tai galėčiau dirbt tik prie modifikacijos . Taip pripažinsiu praeity , tikrai daug kartu esu pakeitęs projekta ir daug žmoniu nuvilęs , daug kartu sakiau to ko net nemokėjau bet pastoruosius kelerius metus , buvau grynai įlindęs į mokimasi scriptinti ir tai man puikiai pavyko ir tai viska pamatysite kaip busiu projekte . 

 

  • Galiu sukurti betkokią sistemą jūsų noru.
  • Bug'ų ištaisymas.
  • Įvairių skriptų redagavimas. (priklausant nuo noru)
  • FilterScript'ų kūrimas.
  • Pagalba su gamemod'o paleidimu.
  • Pagalba su mysql.
  • Modifikacijos surišimas/atrišimas nuo mysql
  • SQL failo atstatymas.
  • Naujos modifikacijos kūrimas

Visi tie kurie tik nori pasireikšti į komentarus nesivarginkite , nes kažkodėl man giliai p* ant jūsų nuomonės , žmonės kurie norės įsitikinti kad aš kažka galiu pasiteiraus ir susisieks į skype ir gerai susibendrausime . Peace

 

Skype - dexinoz

Redaguota , nario DexinoZ
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nerekomenduoju. :) priežastį pats žinai ir nereikia atmazintis.

 

Sako žinau , taprasme tu toks žmogus kad aš diena nebuvau prie kompiuterio nes tikrai buvo SEL koncertas ir panašiai ir kad atnaujinimus įkėliau savo senus tai buvo pati didžiausia tragedija , aš jau geriau nepatarčiau kam eit pas tave į projekta nes tau niekada neitiksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...