Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Klausimas] kaip išmokot skriptinti?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3054 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi taigi, galvojau apie SA-MP skripterius ir pasidarė įdomu, kaip gi jūs išmokote skriptinti? Gal tai buvo sa-mp.com svetainės tutorial'ai? O gal tai buvo youtube video pamokos ar tiesiog atsidarėt GM ir stengiatės išsiaiškinti jos eilutes? įdomu kodėl klausiu? Tiesiog kažkada pats mėginau išmokti skriptinti, tačiau po kiek laiko mečiau, supratęs, kad tai ne man. 




 

Redaguota , nario Amfetas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš tai tik pradedu dar jau kokį ~1mėnesį editinu gamemodą. Jeigu neišeina pačiam klausiuosi čia supergames.lt nariams ir esu jiems labai dėkingas, nes jokiam kitam forume tiek pagalbos negausi. Antrą dauguma minėjo, kad geriausia pradėti nuo čia https://wiki.sa-mp.com/wiki/Main_Page, tai nuo čia ir aš pradėjau jau įsiminiau daugelį sąvokų tai rekomenduoju ir tau nuo čia. Sužinosi ką atlieką įvarios funkcijos ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš tai tik pradedu dar jau kokį ~1mėnesį editinu gamemodą. Jeigu neišeina pačiam klausiuosi čia supergames.lt nariams ir esu jiems labai dėkingas, nes jokiam kitam forume tiek pagalbos negausi. Antrą dauguma minėjo, kad geriausia pradėti nuo čia https://wiki.sa-mp.com/wiki/Main_Page, tai nuo čia ir aš pradėjau jau įsiminiau daugelį sąvokų tai rekomenduoju ir tau nuo čia. Sužinosi ką atlieką įvarios funkcijos ir panašiai.

Taip sutinku, supergames.lt forumo nariai labai padeda visokeriopais klausimais, tačiau kai aš mokinausi skriptinti, svetainėje sa-mp.com (ne reklama) susiradau patyrusi koduotoją, kurs davė savo skype, kad galėčiau, bet kada paklausti jo apie mano iškilusius skriptinimo klausimus ar padarytas klaidas. Minusas tik, tas kad visą laiką su juo bendraujam angliškai, todėl kartais atsiranda keblumo perteikiant mano klausimą jam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daug ką išmokau savarankiškai, editindamas įvarius gamemodus, tiesiog skaitydamas kodą, kadangi užtenka minimaliai mokėti anglų kalbą, kad suprastum, ką kokia funkcija atlieka, o toliau kai kažko labai reikėdavo ir nelabai įsivaizduodavau kaip tai padaryti, pasieškodavau samp forume, nes ten visada galima kažką rast kas užvestų ant kelio. O video pamokų gal keletą esu peržiūrėjęs, ir vienintelę naudingiausią atradau tai reg/login sistemą, kai dar mokėjau neperdaugiausiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3054 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...