Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar belikę šiame žaidime rimtų konstruotojų?


Alter

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3051 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žaidžiu šį žaidimą jau turbūt daugiau kaip 6 metus, didžiąją dalį "hostinau" serverį pagrinde lietuviams, bet ir užsieniečiams. Neteko matyt rimtų Sandbox žaidėjų lietuvių tarpe, kuris ką nors sugebėtų rimtesnio susikurt, kaip pvz: transporto priemonę, kuri nebūtų vonia su ratais. Visi būna naujokai, kai kurie nei nemoka daiktų pakelt ar pasukt. Numeskite savo darbų nuotraukas, noriu įsitikinti, jog dar išliko gerų statybininkų/mechanikų šiame žaidime.

Štai mano geriausias kūrinys: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=500723223

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Supranti daugelis atein ten ne ką nors nerealaus pastatyt ar kažkas tokio, o taip praleist smaigiai laika, niekas nekaltas kad tu ten iki tiek užsinolaifines, kad bandai ką nors padaryti geriau už visus. 

Nori pasakyt, kad lietuviai - tinginiai? Kalba juk ne apie mane, o apie jus. Aš nestatau, tam kad tai būtų geriau už visus, aš statau dėl to, nes man patinka kažką kurti bei lavinti protą, o ne tik "šaudyti ir gaudyti". Aš "nenolaifinu" šito žaidimo, retkarčiais įsijungiu - nemanau kad čia reikia įpatingų sugebėjimų, viso labo logika ir šokios tokios fizikos žinios. Negi man vienam patinka mėgautis savo pačio sukurtais darbais, kaip pvz: vairuoti pačio sukonstruotą automobilį?

 

Esu sukūręs valtį... Galbūt tai negeriausia valtis, bet čia mano valtis...

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=166312966

 

Jeigu rimtai, galbūt turi kokių pamokų, kaip išmokt konstruok ką gero?

Mąščiau pradėti kurti pamokas anglų+lietuvių kalba, bet kažkaip laiko gaila.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3051 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...