Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nuo W10 įrašymo žaidimai dažnai stringa


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3030 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip ankščiau niekada nebuvo, tik vos įsirašius W10 žaidimai dažnai užstringa, 0 FPS. Užstringa kokioms 5-7 sekundėms, kas kokias 5-20 minučių. Visų savo žaidimų netestavau, bet ant SC2, Dota2, CS:GO tai tikrai stringa, o tai kartais knisa, žaidžiant ranked, užstringa kovoje, atstringa, o tu jau miręs :D Kokių turit pasiūlymų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai sakai ankščiau taip nebūna.. Gal tiesiog perkrova yra, tarkim esi įjungęs daug interneto skilčių, kurios vistiek bent kažkiek užima energijos kompiuteryje. Man irgi taip dažnai būdavo, persirašiau windus ir viskas čiki. Tik va, kai išsijunginės tai išvis žopikė bus. Nes gali taip striginėt, striginėt ir vėliau išsijunginėt savaime pradės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ankščiau niekada nebuvo, tik vos įsirašius W10 žaidimai dažnai užstringa, 0 FPS. Užstringa kokioms 5-7 sekundėms, kas kokias 5-20 minučių. Visų savo žaidimų netestavau, bet ant SC2, Dota2, CS:GO tai tikrai stringa, o tai kartais knisa, žaidžiant ranked, užstringa kovoje, atstringa, o tu jau miręs :D Kokių turit pasiūlymų?

Man tas pats su w8.1 ant Garry'sMod buvo(užstrigdavo ko gero net ilgiau kaip 30 sekundžių). Kažką su vaizdo nustatymais pažaidžiau, restartavau ir nebestringa.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai sakai ankščiau taip nebūna.. Gal tiesiog perkrova yra, tarkim esi įjungęs daug interneto skilčių, kurios vistiek bent kažkiek užima energijos kompiuteryje. Man irgi taip dažnai būdavo, persirašiau windus ir viskas čiki. Tik va, kai išsijunginės tai išvis žopikė bus. Nes gali taip striginėt, striginėt ir vėliau išsijunginėt savaime pradės.

Ar aš į kvailį panašus? 3 metus nieko nebuvo, atsinaujinęs windows staiga sugalvosiu kiekvieną kartą prieš pasileidžiant kokį nors žaidimą užkelti kompiuterio apkrovą kitomis programomis? :D Žodžiu, ne, kad ir viską išjungęs, žaidimai vis tiek stringa, čia ryškiai kažkokia klaida su pačia OS arba jos įrašymu.

 

Švariai perinstaliavai, tvarkykles atnaujinai?

Suprantama

 

Man asmeniškai ant win10 samp iš viso neveikia nors kompas galingas iki perrašymo į naujus traukė laisvai, dabar net nepaleidžia, bet jokių errorų nemeta. Aš irgi pastebėjau, kad žaidimai lagina.

Man patys žaidimai nelagina, viskas kaip ir ankščiau, tačiau jie užstringa.

Man tas pats su w8.1 ant Garry'sMod buvo(užstrigdavo ko gero net ilgiau kaip 30 sekundžių). Kažką su vaizdo nustatymais pažaidžiau ir nebestringa.

Gal ištrauktum kaikur, kur tas kažkas? :D

 

As I was saying in one of my posts...

Driveriai vis dar nėra pilnai optimizuoti ant šitos os dėl to gali pasitaikyt tokie.. Lag spikes. Žinoma galiu klysti, ir tiesiog gali būti kaltas koks neinstaliuotas papildinys žaidimui.

Va čia jau kažkas logiškiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu win10 viskas puikiausiai veikia. Cs go be jokio lago ar strigimo lošiu,  ir  su kitais žaidimais viskas puikiausiai eina.

Ir pričiom čia tas tavo komentaras?

 

i.T : Windows 10 įrašyti švariai su format? Vaizdo driver'iai naujausi? Žaidžiau ant brolio kompo GTA V o jis tikrai nėra labai geras ir Windows 10 turėjo ir 720p 30fps normaliai žaidęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu win10 viskas puikiausiai veikia. Cs go be jokio lago ar strigimo lošiu,  ir  su kitais žaidimais viskas puikiausiai eina.

 

 

Ir pričiom čia tas tavo komentaras?

 

i.T : Windows 10 įrašyti švariai su format? Vaizdo driver'iai naujausi? Žaidžiau ant brolio kompo GTA V o jis tikrai nėra labai geras ir Windows 10 turėjo ir 720p 30fps normaliai žaidęs.

 

Žmonės nesipykit, tiesiog ne visi naudoja tą pačią gpu. Vieni Nvidia, kiti Ati, treti Intel. Dar nežiūrint į tai, buvo parašyta straipsnių nemažai tinklapiuose dėl to kad windows 10 dar negali pilnai išnaudoti vartotojo nvidia vaizdo plokščių. Kiek iš atsiliepimų draugų, bei tinkapio kurį pateikiu teigia kad visai gerai w10 velka Ati vaizdo plokštės. True or Not? Na tikrai žinau kad mano senuko gtx660 twinfrozr3 neišvilko gerai žaidimų.

Taipogi atsakyma galima rasti senam geram Reddit'e

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/38yi1h/anyone_already_on_windows_10_and_gaming/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 
 

Žmonės nesipykit, tiesiog ne visi naudoja tą pačią gpu. Vieni Nvidia, kiti Ati, treti Intel. Dar nežiūrint į tai, buvo parašyta straipsnių nemažai tinklapiuose dėl to kad windows 10 dar negali pilnai išnaudoti vartotojo nvidia vaizdo plokščių. Kiek iš atsiliepimų draugų, bei tinkapio kurį pateikiu teigia kad visai gerai w10 velka Ati vaizdo plokštės. True or Not? Na tikrai žinau kad mano senuko gtx660 twinfrozr3 neišvilko gerai žaidimų.

Taipogi atsakyma galima rasti senam geram Reddit'e

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/38yi1h/anyone_already_on_windows_10_and_gaming/

 

820M tai nVidia gaminys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3030 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...