Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nauja skiltis: uždarbis internete


GREDDY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Naršydamas vis pastebiu, kad žmonės bandydami uždirbti, uždarbio būdus vis reklamuoja šioje skiltyje: https://www.supergames.lt/forum/57-%C4%AFdomios-nuorodos-reklama/

Mano pasiūlymas sukurti atskirtą skiltį: Uždarbis internete.

Žmonės galėtų dalintis savo patirtimi, galimais uždarbio būdais, patarimais ir kita naudinga informacija.

Mano manymu skiltis reikalinga norint šviesti žmones apie uždarbio būdus internete ( kalbu ne apie nuorodą spaudymą, kas yra populiaru tarp pauglių ). Pats asmeniškai norėčiau paruošti ir pateikti daugiau informacijos žmonėms, kurie suprastų, kad uždirbti galima įvairiai, o nuorodų spaudymas tai tik laiko gaišimas.

Laukiu jūsų nuomonių.

Gero vakaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, aš pritariu tavo Pasiūlymui, bet geriausiai iš viso būtų tai, kad iš vis tai draustu šioje Svetainėje kurti Temas tokias kaip pavyzdžiui: "Uždirbk Internetu greitai'' - Nes tai tik apgaulės daugiau nieko, negana ,,Facebook'e" Tai plinta ir matau kiekvieną dieną pripostinta daug post'u su uždarbiais internetu, tai dar čia prasiplis tai iš vis bus alermas...


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveikas, aš pritariu tavo Pasiūlymui, bet geriausiai iš viso būtų tai, kad iš vis tai draustu šioje Svetainėje kurti Temas tokias kaip pavyzdžiui: "Uždirbk Internetu greitai'' - Nes tai tik apgaulės daugiau nieko, negana ,,Facebook'e" Tai plinta ir matau kiekvieną dieną pripostinta daug post'u su uždarbiais internetu, tai dar čia prasiplis tai iš vis bus alermas...

 

 

Tai ne apgaulė. Tiesiog manau viską išspręstų mano siūloma skiltis, kadangi nevisi žmonės supranta kaip tai veikia, kad viskas yra paremta pakvietimų ( piramidės ) sistemą, todėl reikėtų žmonėms papasakoti apie tai plačiau, kad galėtų suvokti kas ir kaip. Kiekvienas susidomi greitais pinigais, tačiau nevisi supranta kaip viskas vyksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo nurodytoje skiltyje, pirmąjame puslapyje, aš matau vos kelias temas, atitinkančias tavąjį aprašymą. Naujos skiltys forume visad buvo kuriamos tik tada, kai jų reikalingumą įrodydavo didelis temų kiekis kitose skiltyse. Na žinoma, dabar Marius sukuria tas skiltis, kai jam taip užsinori... Tačiau didelio tokios skilties reikalingumo aš nematau, nes manau, jog ji bus nepopuliari ir "stovės pustuštė". O jog galėtum sukurti forume temą, tai nereikia jai tiksliai pritaikyto subforumo, niekas tau netrukdo jos tiesiog kurti tame pačiame reklamos subforume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nauda turėtų būti aiški manau - padėti žmonėms atskirti naudingus uždarbio būdus nuo nepelningų. Kalba apie turtinguolius prajuokino iš dalies :D nereiškia, kad visi gavę informacijos iš to uždirbs tą informacija tik turėtų padėti žmonėms atpažinti viską ir surasti savo uždarbio nišą, kuri gali būti naudinga pačiam. Į skiltį galima žiūrėti dviprasmiškai arba ieškoti pačiam naudotos arba su noru padėti kitiems, nesakau, kad skiltis būtina ir žutbūt reikalinga. Man įdomu jūsų nuomonė ir ko patys forume mes norime, kadangi kai kuriuos skiltys darosi ganėtinai banalios ir nelabai yra apie ką kalbėti. Įdomu daugiau nuomonių :)
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nauda turėtų būti aiški manau - padėti žmonėms atskirti naudingus uždarbio būdus nuo nepelningų. 

Ir kaip papildomos skilties sukūrimas turėtų tai padaryti? Kodėl dabar negalima to padaryti?

 

 

Man įdomu jūsų nuomonė ir ko patys forume mes norime, kadangi kai kuriuos skiltys darosi ganėtinai banalios ir nelabai yra apie ką kalbėti.

 

Kaip tai nebėra apie ką kalbėti? Apie ką nori, apie tą ir gali kalbėti, to niekas nedraudžia ir kaip ir minėjau, tam skiltis nebūtina. Jei nėra tave dominančio turinio, tai tikrai ne dėl to, jog administracija nesukūrė vienokios ar kitokios skilties, o paprasčiausiai dėl to, jog apie tave dominantį dalyką tiesiog niekas nediskutuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Todėl, kad jeigu aš sukursiu temą ji nusimes ir nebus pastebima ilgam. Žmonės kurie domisi apie uždarbį internete galėtų rasti tam visas temas toje skiltyje. Kas liečia kitas diskusijas daugelis čia net nesiruošia kažko keisti, kadangi yra prisitaikę ir apriboja save nes jiems gerai svarbu pranešimų skaičių didinti, ir parašyti kažkieno temoje žinutę, kuri galų gale nieko nereiškia. Todėl galbūt aš ir nerandu tai apie ką pats galvoju ir norėčiau padiskutuoti, anyway tegunie išlieka mano problema :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas liečia kitas diskusijas daugelis čia net nesiruošia kažko keisti, kadangi yra prisitaikę ir apriboja save nes jiems gerai svarbu pranešimų skaičių didinti, ir parašyti kažkieno temoje žinutę, kuri galų gale nieko nereiškia. Todėl galbūt aš ir nerandu tai apie ką pats galvoju ir norėčiau padiskutuoti, anyway tegunie išlieka mano problema :)

 

Norinčių čia kažką pakeisti tikriausiai yra ne taip jau ir mažai, tačiau problema yra ne noruose, o galimybėse. Kai administraciją sudaro du žmonės ir vienas yra baisiai neaktyvus, o kitas išvis kažkoks marozas patekęs į tą postą apskritai per klaidą, tai nebėra kam daugiau ir kažko keisti... O keisti čia galima būtų daug daugiau, nei vien tik forumo skiltis. Ir jei tu nori sužinot ar tavo idėja patinka kitiems nariams, tada viskas suprantama, tačiau, jei tu rimtai nori jog ji būtų išgirsta ir įgyvendinta, tai ši tema yra visiškai beprasmė. Pasižiūrėk kiek šioje skiltyje temų su tikrai geromis idėjomis ir milžinišku kitų narių pritarimu, o tada pažiūrėk kiek tokių idėjų buvo įgyvendinta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...