Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Recyclix.com | uždirbk iš atliekų.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Internete paskaičiau apie šį saitą, kadangi angliškai nelabai dar kertu tai galiu kažką netiksliai paaiškinti, bet esmę suprasite. O esmė yra tokia, kad šioje svetainėje galima "uždirbti" pinigų nieko neinvestuojant ir nieko neveikiant. Kaip supratau šioje svetainėje galima nusipirkti Waste (atliekų). 1kg atliekų kaina yra 0.20€. Po registracijos užpildžius informaciją ši svetainė dovanoja 20€. Taigi už visus 20€ reikia nusipirkti atliekų (100kg) ir tas atliekas jie perdirba, tuomet kaip supratau reikia jas parduoti ir persivesti pinigus į savo paypalą. Tačiau visas šitas procesas ne per valandą bus įvykdomas. Atliekas perdirba per 20 dienų, ir tuomet suma pasidvigubina. Jeigu sumokėjote 20€ nupirkti atliekoms po 20 dienų turėsite 45€. Pats dar nesenei pradėjau šitą užsiemimą (prieš valandą) tai mano atliekų kaina pakilo 2 centais. Na žodžiu, čia tik pasiūlymas pabandyti. Jeigu biznis kažkoks išeina galima investuoti į tai pinigus ir žymiai greičiau tuomet ateis uždarbis. Jeigu ką ne taip paaiškinau, pataisykit mane, nes sakiau sunkiai man anglų.

 

APLANKYTI SVETAINĘ

Redaguota , nario Mr. Nexar`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gali šiukšlių nusipirkt manau, jei už tuos 10 eu gali, tai tu 21 a "genijus", jei šitą teiginį parašei.

 

Nei 10 nei 9 iš tavo tokio neaiškaus ir keisto atsakymo...Koks tau čia dar teiginys ??? Argumentuok 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nei 10 nei 9 iš tavo tokio neaiškaus ir keisto atsakymo...Koks tau čia dar teiginys ??? Argumentuok 

ką tau argumentuot, juk rašei, kad nieko gero iš tų 10 eu, nes negali išsiimt, tai sakai, kad jie nereikalingi... Jei gali nusipirkt šiukšlių - naudingi. Ne bukiem suprast. Autoriui - užsireginau per tavo link :DDDD. Jei gerai supratau už šiukšles sumoki 0.2eu/kg, gali parduoti "Ground material" už 0.4eu/kg arba toliau perdirbinėt (nzn kiek laiko užtruks) ir granules parduoti už 0.6eu/kg. Apibendrinant - pirkai už 0.2eu/kg, prastūmei už 0.6eu/kg, reikia laukti, ar išmokės - laiko klausymas, bet kai nereikia nieko daryti, tik pirkti ir lankytis puslapyje visai nieko, tai jei neišmokės nesupyksiu :D. Galima procesą pagreitinti užmokant pinigų sumą skiltyje "equipment units", bet nemanau, kad apsimoka.

Redaguota , nario Symbol of Death
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ką tau argumentuot, juk rašei, kad nieko gero iš tų 10 eu, nes negali išsiimt, tai sakai, kad jie nereikalingi... Jei gali nusipirkt šiukšlių - naudingi. Ne bukiem suprast. Autoriui - užsireginau per tavo link :DDDD

 

Aš tau dar karta aiškinu, jog nieko su jais neįmanoma daryti...Kaip tu nesupranti ką ??  Mažiau liežuvį vartyk, nes dar iškris :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ne tavo liežuvis, tai ir nesirūpink, freepostini tik ir viskas, gali be to tereikia mokėt ieškoti.

 

 

Tu per klaidą atėjai čia ir net nežinai šios sistemos, tad gali man čia nieko nemokinti, nes tikrai daugiau žinau nei tų...Be to ne tavo problema yra, tai ir nesirūpink ją okey ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu per klaidą atėjai čia ir net nežinai šios sistemos, tad gali man čia nieko nemokinti, nes tikrai daugiau žinau nei tų...Be to ne tavo problema yra, tai ir nesirūpink ją okey ?

Negerai, tai davai pataisyk mano post'ą, visi vistiek nori sužynot kaip viskas veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...