Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu Cplay.eu projektą.


velxom

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ir kokia ta kaina? :D

Triženklė sakyčiau. Na jau pasiūlymas 230 yra lauksim kiek dar bus, betkokiu atvėju nesinori ir vaikui atiduot projekto nes + yra paruošti automix/jailbreak papildomi serveriai, visa serveriu sudėtis gan unikali, bei aktyvus projektas, Tai žiūrėsiu vis dar.

JOKIŲ PARDAVIMŲ. Projektas labai stipriai laikosi lai taip ir būna.

Nu kuodėėėlll.... :///

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turit užsisakę boosta. http://prntscr.com/9b4u94 ir skaitliuka įdėjot į motd -.-

Tai ir skaičiuojam žaidėjus, čia jei neklystu turbo-boost ? Iš čia žaidėju kiek žinau nesulauksi ir norėdamas. Ir boostinta yra ne mano, tad aš neatsakau už kitus žaidėjus.  Pas mus visi žaidėjai Public serveryje yra lietuviai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ir skaičiuojam žaidėjus, čia jei neklystu turbo-boost ? Iš čia žaidėju kiek žinau nesulauksi ir norėdamas. Ir boostinta yra ne mano, tad aš neatsakau už kitus žaidėjus.  Pas mus visi žaidėjai Public serveryje yra lietuviai.

Tu galvoji ims kiti ir užsakys? :D Bet deja ne visi lietuviai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...