Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Norėjau paklausti dėl gokano


Adomas J.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,dėl to gokano norėjau paklausti nu surenku tuos taškus ant kokio steam wallet kodo 50 doleriu ir paskui kai bus restock kiek ten jų įdėda atgal tu wallet kodu ir į el.pašta gausių jį? ar į lietuvą siųstu ir ar išvis spečiau pasiimti? laukiu info tu kurie žino apie gokano

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš nesakau, kad neįmanoma tų prizų pasiimti. Aš jau 5 mėnesius kaupiu taškus ir dar nepavyko spėti pasiimti prizo, tad iki šiol buvau nusistatęs, kad net nėra galimybės jų pasiimt. Bet paskutiniu metu matau vis daugiau lietuvių, kuriems yra pavykę, todėl vėl pradėjau tęst rinkt taškus ir tikiuosi nusišypsos laimė ir man kada nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitą atsiųs į gmail, kadangi pats jų klausė ir jie man atrašė. Be to jau siunčia man ausines iš Spalio restock, tikėkimės gausiu kitą savaitę ;) O kaip jūs nespėjate pasiimti kažko per 20 minučių tai nesuprantu... Reikia viską pasiruošti ir tada imti prizus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitą atsiųs į gmail, kadangi pats jų klausė ir jie man atrašė. Be to jau siunčia man ausines iš Spalio restock, tikėkimės gausiu kitą savaitę ;) O kaip jūs nespėjate pasiimti kažko per 20 minučių tai nesuprantu... Reikia viską pasiruošti ir tada imti prizus ;)

Nepataikau ant restock. Prisijungiu kai nuo jo jau būna praėjusios kelios valandos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai pvz kai nueini pasimti koki priza, kokius ten duomenys reike surasyti? Gal kas galetu ss numesti ten kaip viskaus atrodo, nes kol ten suvesiu jauciu tai viska jau bus pasieme.

Ten reikia suvesti: Pašto kodą, adresą, Vardą Pavardę, telefono numerį, gmail. Šiaip kol visi ten viską pildo ir taip nespėja dėl ilgo pildymo,bet aš pasidaręs, jog man viskas automatiškai būna surašyta ir sutaupau daug laiko. Taip ir greičiau galima laimėti.

Kada tas tikslus laikas bus žinau kad 30 dieną bet kada?

Ne, dabar būna įvairiai, tad jie paskelbs greitai kelintą dieną bus.O jei norėsi sužinoti tikslų laiką ir valandą. Susimokėti reikia 2 dolerius ir žinosi, bei Spesi tikrai kažką pasiimti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...