Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau cs 1.6 projekto.


Joffix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Ieškau dar nestartavusio cs 1.6 projekto.


 


Projekto ieškau kaip plugineris. Tvarkau serverį.


 


Šiek tiek moku ir su IPB dizainų redavimu.


 


Pelno neieškau. Ieškau tiesiog kur galėčiau atsiduoti į projektą padėti ir panašiai.


 


Apie save: Taigi man yra 16 metų esu iš Vilniaus. Su counter strike serveriais užsiimu jau seniau. Esu turėjęs keletą rimtesnių projektų. Todėl dabar irgi ieškau projekto


 


Serveris net neturėtų galvoti apie bankrutavimą. Tokio kuris negali užsimokėti už domeną ir vpsą neieškau.


 


 


Projektas turėtų turėti domeną ir vps hostingą. (Galiu į vpsą įrašyti ir cs 1.6 serverį)


 


Plačiau až.


Redaguota , nario Xpot
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tau pluginų kūrimas kurį neseniai pradėjau mokytis prilygsta spalvų keitimui tai čia jau ne mano problemos :)

Nu tikrai ne sistemu kurimas. Ir ka tu gali jau padaryti, kaip pradedantysis? gal lengva edita, prideti kokiu itemu ir pns. :D

Nenoriu pyktis, tik sakau kaip yra. Na siaip, gal rasi projektu, jeigu patiks tavo "pluginimas"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...