Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Malinka.. [darbų parduotuvėlė]


whitlit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sumasčiau aš taip pat kažka jum žmonėm pakurt, vien del daugiau patirties ir šiaip, nes labai daug laisvo laiko turiu. 

 

[/sVARBU\] Mano padarytas darbas, ir liks 'MANO', tad kad man nebūtu jokiu priekaištų, jeigu aš įkelsiu darbą i savo devianart puslapį.

 

Jokiu anketu nežadu daryt, nes manau kad esam jau visi ganetinai užauge, ir sugebėsim suformaluot pora sakinių del jūsu norimo darbo, o jeigu kažkas ir nesugebės, duosiu ir pavizdį... 

 

 

[/PAVIZDYS\]

 

Labas, norėčiau užsisakyti darba savo ' projektui, forumui, ar dar kažkam ' . Norėčiau kad darbas būtu 'avatar, parašas, logo, ar kažkas kito' . Mano norimas darbo dydis būtu ' 100x100, 250x250, kita. ' Norėčiau kad panaudotum šia nuotrauką ' linkas' ( Jeigu neturite nuotraukos, tiesiog neužsiminkite apie tai.  Norėčiau tokiu ir tokiu spalvų.. Mano norimas tekstas būtu, 'tekstas blablabla', ir prašyčiau uždėti subtexta su tekstu 'subtekstas blablabla'

 

Uždarbus nieko neiimsiu, bet manau patys susimastysit, užmesti ta +rep.

 

 

Pora mano darbų :

 

arnold_schwarzenegger_poster_by_karolish

9_logo.png

 

 

 

'Kažkoks žmogus buvo užsisakes sa-mp projektui logo, bet jo neberandu.. Tad patalpinsiu kiek buvau pakūres, tad jeigu kas norit imkit, teksta nuemiau tad turekit ir dasidėsit jeigu kas ko nori..'

 

7a08c5afc378367cd0ddd2984cbd3c08201.png

Redaguota , nario mal1nka
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikėtų avataro. Dydis 150x150. Spalvų norėčiau šviesesnių, kažką tarp rožinės-violetinės-mėlynos-baltos. Tekstas Justas Š., jeigu sunku sutalpint, tada tekstas tiesiog JŠ, o kaip subtekstą gali kur nors parašyt Justas Š.

Nepyk, bet nelabai gaunasi, ir nemanau kad geresni sugebėčiau padaryt negu tą kuri esi užsidėjas ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, norėčiau avataro. Avatarą padaryk 150x150 su šia nuotrauką http://i.imgur.com/z5CvRlq.pngParašyk kampe apačioj Rickus (Golden states warriors spalvom). Pridėk kokių efektų irgi su golden state warriors spalvom. Ačiū

Nelengviau jam būtų pasakyti kokios tos spalvos? Dabar žmogui eiti ir ieškoti golden state warriors spalvų. Negalvojat chėbra  :kiets:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepyk, bet nelabai gaunasi, ir nemanau kad geresni sugebėčiau padaryt negu tą kuri esi užsidėjas ;D

Tada tekstas Justikito, o visa kita lieka tas pats. Geresnio ir nereikia, nepeiksiu, jeigu nepatiks, juk darai viską nemokamai, tai jau net nesvarbu kaip, svarbu, kad darai, tas ir yra smagiausia. :)

 

Reikėtų avataro. Dydis 150x150. Spalvų norėčiau šviesesnių, kažką tarp rožinės-violetinės-mėlynos-baltos. Tekstas Justikito.

Turiu vieną seną avatarą savo, norėčiau ko nors panašaus gal jeigu įmanoma, jeigu sunkiai, tada pažaisk pats ir parodyk kas gavosi.

zhp9fDb.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tada tekstas Justikito, o visa kita lieka tas pats. Geresnio ir nereikia, nepeiksiu, jeigu nepatiks, juk darai viską nemokamai, tai jau net nesvarbu kaip, svarbu, kad darai, tas ir yra smagiausia. :)

 

Turiu vieną seną avatarą savo, norėčiau ko nors panašaus gal jeigu įmanoma, jeigu sunkiai, tada pažaisk pats ir parodyk kas gavosi.

zhp9fDb.png

Jei darbai tavo gražiai :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkoks žmogus buvo užsisakes sa-mp projektui logo, bet jo neberandu.. Tad patalpinsiu kiek buvau pakūres, tad jeigu kas norit imkit, teksta nuemiau tad turekit ir dasidėsit jeigu kas ko nori..

 

7a08c5afc378367cd0ddd2984cbd3c08201.png

Jei nesumaišiai su manuoju

 

Sveikas, norėčiau minecraft tipo logotipo. Dydis nėra labai svarbu. Tema turėtų būti su kalėdomis/žiema. Tekstas- longlife.lt subtekstas- linksmų švenčių 

 

Pavizdys: čia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikėtų avataro. Dydis 150x150. Spalvų norėčiau šviesesnių, kažką tarp rožinės-violetinės-mėlynos-baltos. Tekstas Justas Š., jeigu sunku sutalpint, tada tekstas tiesiog JŠ, o kaip subtekstą gali kur nors parašyt Justas Š.

Sakau, man su tom spalvom nelabai kas ir derinasi, nu kažka pabandžiau.. tiesiog nesuderinu aš tų spalvų.. :D

 

c04ffd8aefa69caf91fc72bc955628b0633.png

 

Jei nesumaišiai su manuoju

O del tavo, tai tavo va kitą darysiu, tad nepergyvenk ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakau, man su tom spalvom nelabai kas ir derinasi, nu kažka pabandžiau.. tiesiog nesuderinu aš tų spalvų.. :D

 

c04ffd8aefa69caf91fc72bc955628b0633.png

Atrodo visai fainai. Gal dar .psd failiuką kažkur turi pasilikęs? Tiesiog jeigu dar įmanoma, tai viską palik kaip yra, tiesiog nuimk tą atspindį, ar kaip jį pavadinti po tekstu ir spalvas padaryk maždaug kaip tam mano pavizdyje, kad fonas šviesiai rožinis, o tekstas tamsesnis. Ir tada bus viskas ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...