Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teikiu pagalbą minecraft serveriams


Vifeo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

90507.png


 


Sveiki. 


 


 


Na tai čia yra kaip ir mini pagalba tiems projektams kurie labai tingi dirbti prie pluginų, ten kažką tvarkytis ar panašiai. 


 


Taigi aš čia pluginų tikrai nekuriu tik padedu tiems kas kažko nemoka ar nori išmokti (Galiu pamokyti).


 


Na su minecraft serveriais užsiimu labai seniai ir kas susiję su konfiguravimu, errorais tikrai daug ką išmanau ir galiu jums daug ką padėti. Kam įdomu tai su minecraft serveriais užsiimu jau nuo 1.4.5 ar tai kažkas panašaus versijų.


 


 


 Kas įeina į mano paslaugas ir pagalbą: 


Jei hostingas vpsnet.lt pilnas parengimas naudotis (Java įrašymas,jūsų norimos versijos spigot įrašymas,screen įrašymas ir panš.)


Pluginų sutvarkymas


Pluginų sulietuvinimas


Vieno jūsų norimo mini žaidimo pilnas parengimas


Rastų bugų ištaisymas


Sulietuvinimas rastų angliškų vietų (Ten kur įmanoma)


Jūsų rastų errorų tvarkymas (Tai išeina kaip pagalba, tai neįeina į mano paslaugas)


Minimalaus spawn'o įkėlimas (Turiu tik 2 žemėlapius taigi tai būtų tik pirmiems 2 serveriams)


 


 Kainos 


Na nemanau ,kad tai yra labai vertinga ir labai brangi paslauga padaryti šiek tiek darbelių. Primenu ,kad neįskaičiuoju tokių lengvų dalykų kaip vpsnet.lt hostinge parengimas.


 


Visos paslaugos - 2 eurų ( Kaina nekinta perkant sms žinute, išlieka ta pati. )


 


Pagalba tokia kaip errorų tvarkymas - 0 eurų ( Nemanau ,kad tai kažkiek verta )


 


 


_-_


 


Kontaktai


 


Galite susisiekti su manimi arba per skype domcee10 skype.png


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

90507.png

 

Sveiki. 

 

 

Na tai čia yra kaip ir mini pagalba tiems projektams kurie labai tingi dirbti prie pluginų, ten kažką tvarkytis ar panašiai. 

 

Taigi aš čia pluginų tikrai nekuriu tik padedu tiems kas kažko nemoka ar nori išmokti (Galiu pamokyti).

 

Na su minecraft serveriais užsiimu labai seniai ir kas susiję su konfiguravimu, errorais tikrai daug ką išmanau ir galiu jums daug ką padėti. Kam įdomu tai su minecraft serveriais užsiimu jau nuo 1.4.5 ar tai kažkas panašaus versijų.

 

 

 Kas įeina į mano paslaugas ir pagalbą: 

Jei hostingas vpsnet.lt pilnas parengimas naudotis (Java įrašymas,jūsų norimos versijos spigot įrašymas,screen įrašymas ir panš.)

Pluginų sutvarkymas

Pluginų sulietuvinimas

Vieno jūsų norimo mini žaidimo pilnas parengimas

Rastų bugų ištaisymas

Sulietuvinimas rastų angliškų vietų (Ten kur įmanoma)

Jūsų rastų errorų tvarkymas (Tai išeina kaip pagalba, tai neįeina į mano paslaugas)

Minimalaus spawn'o įkėlimas (Turiu tik 2 žemėlapius taigi tai būtų tik pirmiems 2 serveriams)

 

 Kainos 

Na nemanau ,kad tai yra labai vertinga ir labai brangi paslauga padaryti šiek tiek darbelių. Primenu ,kad neįskaičiuoju tokių lengvų dalykų kaip vpsnet.lt hostinge parengimas.

 

Visos paslaugos - 2 eurų ( Kaina nekinta perkant sms žinute, išlieka ta pati. )

 

Pagalba tokia kaip errorų tvarkymas - 0 eurų ( Nemanau ,kad tai kažkiek verta )

 

 

_-_

 

Kontaktai

 

Galite susisiekti su manimi arba per skype domcee10 skype.png

 

Visos tavo teikiamos paslaugos, yra dalykai, kuriuos kiekvienas, pabrėžių, KIEKVIENAS serverio savininkas turi mokėti ir negali būti čia jokių "tingėjimų". Jei tingi arba jei nemoki ir nenori mokytis, nereik užsiimt "kurti".

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visos tavo teikiamos paslaugos, yra dalykai, kuriuos kiekvienas, pabrėžių, KIEKVIENAS serverio savininkas turi mokėti ir negali būti čia jokių "tingėjimų". Jei tingi arba jei nemoki ir nenori mokytis, nereik užsiimt "kurti".

Taip. Tačiau yra tokių žmonių kuriems su tuo reikia pagalbos ir panš. Tai man tiesiog nėra tikrai sunku prabrėžiu NĖRA SUNKU jiems tuo padėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip. Tačiau yra tokių žmonių kuriems su tuo reikia pagalbos ir panš. Tai man tiesiog nėra tikrai sunku prabrėžiu NĖRA SUNKU jiems tuo padėti.

Yra žmonių kuriems nusišikant reikia pagalbos... Jei jau taip visiškai gyvenime neturi ką veikt, tai eik tokiems padėt

 

P.S.

Pabrėžiu, PADĖT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jaigu žmogus moka naudotis google ir youtube tikrai jis susitvarkys tas tavo vadinamas "Paslaugas" už tai net 1 cnt neduočiau.. O kaip pabrėžė Alter sutinku, kuri tam kad nesimokintum o pasiektum serverio aukštumų bet gi "šudserviai" greit užsidarys.. tai tau čia pinigus mokėt tik vaikams iš tėvų kišęnes...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jaigu žmogus moka naudotis google ir youtube tikrai jis susitvarkys tas tavo vadinamas "Paslaugas" už tai net 1 cnt neduočiau.. O kaip pabrėžė Alter sutinku, kuri tam kad nesimokintum o pasiektum serverio aukštumų bet gi "šudserviai" greit užsidarys.. tai tau čia pinigus mokėt tik vaikams iš tėvų kišęnes...

Taip. Tiesa. Bet aš padedu iš neturėjimo ką veikti šiaip. Man geriau kažką daryti nei sėdėti ir nieko neveikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visos tavo teikiamos paslaugos, yra dalykai, kuriuos kiekvienas, pabrėžių, KIEKVIENAS serverio savininkas turi mokėti ir negali būti čia jokių "tingėjimų". Jei tingi arba jei nemoki ir nenori mokytis, nereik užsiimt "kurti".

Norėjau rašyti, bet pamatęs tavo parašytą atsakymą - nebenoriu, mintys sutapo. :D Išties ką paminėjai yra lengva ir naujokui, reikia laiko ir kantrybės. Asmeniškai tavo vietoje junkčiaus prie projekto ir prie savininko kuris remtų projektą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėjau rašyti, bet pamatęs tavo parašytą atsakymą - nebenoriu, mintys sutapo. :D Išties ką paminėjai yra lengva ir naujokui, reikia laiko ir kantrybės. Asmeniškai tavo vietoje junkčiaus prie projekto ir prie savininko kuris remtų projektą.

Jau turiu ;) www.longlife.lt / mc.longlife.lt startas greitai :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...