Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos dėl biologijos


Julius'M

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3038 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu tokių problemikę dėl biologijos pamokos. Nebuvau vienoj pamokoje kurioje aiškino apie kažkokius rūšies kriterijus. O dabar liepė padaryti darbą tipo apibūdinti vieną rūšy, o aš iš vis net nežinau kaip daryti, tai gal galite padėt? Numest kur pasiskaityt, o gal iš vis gal yra kur nors padarytas darbas. 

Užduotis skamba taip "Apibūdinti pasirinktą vieną rūšy, pagal rūšies kriterijus."

Dėkui iš anksto už pagalbą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

atsiprašau galbūt freepostinų, bet mokytojai privalo viska paaiškinti.

Patikėk tu manim kokia pas mane zaraza mokytoja, tai neduok tu dieve.. Jei jai pasakai kad tipo nebuvai pamokoje, tai jos atsakymas "Ne mano bėdos yra klasiokai jie tegul ir aiškina" Tai dabar tenka kurt tokias temas, kad kas nors iš forumo padėtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patikėk tu manim kokia pas mane zaraza mokytoja, tai neduok tu dieve.. Jei jai pasakai kad tipo nebuvai pamokoje, tai jos atsakymas "Ne mano bėdos yra klasiokai jie tegul ir aiškina" Tai dabar tenka kurt tokias temas, kad kas nors iš forumo padėtu.

todėl tam ir yra direktorė, eik pas direktore ir bandyk sprest problema. Aš kaip lankiau mokyklą, metai atgal nelankiau viska paaiškindavo. Jeigu direktorė nepadės, su mama arba tėvu kreipkis į švietimo ministerija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir patikėk tu manim koks yra abydnas jausmas kai tau iš biologijos išeina neigiamas. O pusmetis jau eina į pabaigą. :D Ir su ta raganą neiną niekaip sutarti

Man 10 išeina :D Lengva ten, tik reikia pačiam mokytis ir daug dirbt. Ta zaraza dar bando prikibt kad nusirašinėju, per praeitą kontrolinį tai tiek žvengiau ... :D Išdalino lapus ir atsisėdo prie manęs, stebėjo visą laiką :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man 10 išeina :D Lengva ten, tik reikia pačiam mokytis ir daug dirbt. Ta zaraza dar bando prikibt kad nusirašinėju, per praeitą kontrolinį tai tiek žvengiau ... :D Išdalino lapus ir atsisėdo prie manęs, stebėjo visą laiką :D

Taip pagalvojus reiktų išrast naują rūšy zarazos :D Gyvenimo būdas, prikimba prie visko, dažniausiai gyvena erdviose klasėse :D Poruojasi tik tada, kai nori vyras :D

 

O šeip galite rakinti temą, pasidomėjau ir supratau kaip daryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3038 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...