Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Modernus minecraft namas iš quartz, wood


euLukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3039 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Modernus minecraft namas iš quartz, wood... Sugalvojau pastatyti kažką, taigi šovė kažkokia mintis tokį nameli pastatyti, kuriame vietos nėra, na nėra kur ieiti, tiesiog kaip obejektas kažkokiame spawne ar dar kažkur. Vertinkite 0/10


 


5K4lqBL.pngyXE72jf.pngV1RdRVk.png


Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Argi? Parodyk video kaip tas tavo mažasis brolis panašų pastato :) Man įdomu būtų pažiūrėti ^^

Kas kaip moka tas taip stato.

 

Gal jis turėjo omeny, kad čia nėra ko vertinti, nebent būtų padaręs kažkiek didesnį arba daugiau tokių namukų pristatęs, bet dabar tiesiog paprastas mažas namukas.

Redaguota , nario Nachis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sugalvojau pastatyti kažką, taigi šovė kažkokia mintis tokį nameli pastatyti, kuriame vietos nėra, na nėra kur ieiti, tiesiog kaip obejektas kažkokiame spawne ar dar kažkur.  Pakartojau :)

 

Tai gal jis turėjo omeny, kad jis panašus į sandėliuką, o ne į namelį. Čia tas pats, kas pastatyti kioską ir sakyti, kad čia mano vila ar kažkokia tai pilis. Nors galbūt čia statei ne tradiciniu būdu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Argi? Parodyk video kaip tas tavo mažasis brolis panašų pastato :) Man įdomu būtų pažiūrėti ^^

Kas kaip moka tas taip stato.

Man dėl kažkokio neišmanėlio kurti vaizdinę medžiagą, kai jau yra ir taip aišku, kad šis statinys nieko vertas, nes galėtu pastatyti, kad yra mažas vaikas, darydamas bele kokią dekoraciją. 

Sugalvojau pastatyti kažką, taigi šovė kažkokia mintis tokį nameli pastatyti, kuriame vietos nėra, na nėra kur ieiti, tiesiog kaip obejektas kažkokiame spawne ar dar kažkur.  Pakartojau :)

Tai kitą kartą prieš keldamas apgalvok, nes jeigu visas forumas pradėtu kelti, kas šovė į galvą tokių didumų statynius spėju, tikrai šiame sub, nebūtu tvarkos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turiu tokį pomėgį - per pamokas, kai nėra ką veikt, piešt visokius beprasmius objektus net negalvojant ką aš piešiu. Dažniausai nesigauna nieko gero. Panašu jog čia tu padarei lygiai taip pat. Tiesiog dėliojai blokus vieną ant kito, kažkas gavosi, tai dabar pasigyrei. Bet grožio tai aš čia nematau jokio, nei apskritai, kažkokios prasmės.

 

Spalvos labai nedera tarp pusavyje, aplinkos išvis nėra, statinys per mažas, jog galima būtų kažką kalbėt apie formą. Tai pat, kažkaip netikiu, jog tas daiktas derėtų kokioje nors aplinkoje.

 

Nori įvertinimo, bet čia mano nuomone nėra ką vertinti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man dėl kažkokio neišmanėlio kurti vaizdinę medžiagą, kai jau yra ir taip aišku, kad šis statinys nieko vertas, nes galėtu pastatyti, kad yra mažas vaikas, darydamas bele kokią dekoraciją. 

Tai kitą kartą prieš keldamas apgalvok, nes jeigu visas forumas pradėtu kelti, kas šovė į galvą tokių didumų statynius spėju, tikrai šiame sub, nebūtu tvarkos. 

Kažkoks tu keistas, eidamas kritikuodamas būdamas "Statymo pradininku" kažkur mačiau tavo temoje tai.. Vertini tai kad tu taip statai ir turi kiti taip statyti.. Manau pats pradėdamas statyti kažką dėliodavai ir iki šiol dėlioji ir gaunasi kažkas neįprasto.. o bėja jaigu yra galimybė pasiekt kažko ir sulaukt normalios kritikos pvž kaip iš Tradicinio ten jau suprantamas statytojas, o tu čia tusčia vieta manau kai ęsas pradinukas statyme o tau serverio autoriau sekmės tikrai gali nueit toli bet manau šiektiek didėsnius statyk kažką įdomesnio o man šiaip patiko visai gražiai atrodo asmeniškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5c4de2c334.png

 

Namo čia aš neįmatau, labiau kaip tu pats jį pavadinai "objektas", o apie patį statymo stilių; tai nepavadinčiau jo moderniu, veikiau neįprastu, nors šie 2 terminai dažnai persipina ir apibūdina tą patį. Mano akimis tai tiesiog malkų krūva kuri laukia būt padegiama, kurią sudėt užtruko 5 nepilnas minutes.

 

Bet iš kitos pusės, gal čia mano kaltė, jog aš nieko neįmatau, gal per daug prisirišau prie savo mėgemių builde'rių ir pats sau susidariau nuomonę kas yra modernus stilius, ignoruodamas naujoves. Gal tu į tą darbą įdėjai daug laiko apmastymas kiekvieną padėtą bloką ir įvertindamas jo įtaką galutiniam rezultatui.

 

Kitais žodžiai nemanau, kad esu pakankamai "kompetentingas" įvertinti šį darbą balais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet iš kitos pusės, gal čia mano kaltė, jog aš nieko neįmatau, gal per daug prisirišau prie savo mėgemių builde'rių ir pats sau susidariau nuomonę kas yra modernus stilius, ignoruodamas naujoves. Gal tu į tą darbą įdėjai daug laiko apmastymas kiekvieną padėtą bloką ir įvertindamas jo įtaką galutiniam rezultatui.

 

Kitais žodžiai nemanau, kad esu pakankamai "kompetentingas" įvertinti šį darbą balais. 

 

Manyčiau, jog tą patį galima pasakyti apie apskritai kiekvieną "nesuprastą" darbą. Ir nesvarbu, ar tai iš purvo patatytas kuboidas, ar penkiamečio susipažinimo su "creative" vaisius. Tačiau ar tuos "statinius" tikrai reikėtų vadinti naujovėmis ir tikėtis jog į juos buvo idėta daug laiko ir pastangų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manyčiau, jog tą patį galima pasakyti apie apskritai kiekvieną "nesuprastą" darbą. Ir nesvarbu, ar tai iš purvo patatytas kuboidas, ar penkiamečio susipažinimo su "creative" vaisius. Tačiau ar tuos "statinius" tikrai reikėtų vadinti naujovėmis ir tikėtis jog į juos buvo idėta daug laiko ir pastangų?

 

Betkokia pradžia yra pradžia, kai kuriem žmonėm tereikia gero žodžio motyvuojančio juos judėti pirmyn ir tobulėti. Taip ir atsiranda geri builder'iai, muzikantai, dailininkai, na manau esmę pagavai.

Redaguota , nario Arnas922
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Betkokia pradžia yra pradžia, kai kuriem žmonėm tereikia gero žodžio motyvuojančio juo judėti pirmyn ir tobulėti. Taip ir atsiranda geri builder'iai, muzikantai, dailininkai, na manau esmę pagavai.

Tiesa sakant, taip dažniau atsiranda manantys jog kažką išmano, nors yra visiškai priešingai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkoks tu keistas, eidamas kritikuodamas būdamas "Statymo pradininku" kažkur mačiau tavo temoje tai.. Vertini tai kad tu taip statai ir turi kiti taip statyti.. Manau pats pradėdamas statyti kažką dėliodavai ir iki šiol dėlioji ir gaunasi kažkas neįprasto.. o bėja jaigu yra galimybė pasiekt kažko ir sulaukt normalios kritikos pvž kaip iš Tradicinio ten jau suprantamas statytojas, o tu čia tusčia vieta manau kai ęsas pradinukas statyme o tau serverio autoriau sekmės tikrai gali nueit toli bet manau šiektiek didėsnius statyk kažką įdomesnio o man šiaip patiko visai gražiai atrodo asmeniškai.

Prieš rašydamas temą pagrįsk sakydamas savo argumentą, tai jeigu tu neturi įrodymų ir nežinai kaip statau, ką tu dar gali sakyti. Pridurdamas komentarą parodai savo lygi, sakydamas, kad šis statinys yra statinys tai yra šlamštas tas pats kas pastatyti dirt'o namą, ir sakyti tai mano sugalvotas naujo 'modernaus' stiliaus namas, iš paįvairintų blokų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3039 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...