Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką rinktis ? Windows 7 ar Windows 10 ?


__Samsung

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3068 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Windows 7 ar Windows 10  

34 balsai

  1. 1. Ką rinktis ?



Recommended Posts

Man irgi aplėtėjo darbas kažkiek su 10, grįžau prie 7. Man jie geriausi kaip ir. Šiaip vėl norisi 10, nes jie visom dalimi vos ne geresni. Bet man 7 atmosfera patinka labiau, be to kiti keli dalykėliai, įskaitant ir mano paminėta pradžioje, trukdo tai padaryti. Čia tavo pasirinkimas, 10 tikrai nėra blogi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai aš naudoju Windows 10, kompiuterio darbas yra spartesnis nei Windows 7, tačiau nauja operacinė sistema turi sisteminių klaidų (užvakar prijungus daug tab'ų naršyklėje Microsoft Edge automatiškai išsijungė, bet kiek girdėjau Chrom'ai tas pats buvo).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Asmeniškai aš naudoju Windows 10, kompiuterio darbas yra spartesnis nei Windows 7, tačiau nauja operacinė sistema turi sisteminių klaidų (užvakar prijungus daug tab'ų naršyklėje Microsoft Edge automatiškai išsijungė, bet kiek girdėjau Chrom'ai tas pats buvo).

 

Gali buti tiesiog kompiuteris apkrovos neatlaike del to ir issijunge.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

win 10

 

Windows 10.

 

Win 10

 

Windows 10 ;). Manau nereikia net argumentuoti :)

 

Turejau windows 8, persirasiau i 10, po kokio mėnesio truputi lyg ir suletėjo, nežinau gal čia tik aš.

Man toki pasakymai tai tobuli tiesiog.

Tiesiog rašyčiausi, kad ir ubuntu, nors nieko nesuprantu aš ten, biškį suprantu ir tiek.

 

Letes kad ir Windows XP kai apkrauni kompiuteri ivairiausiais sudais.

 

Tiesą iš tikro sakai. Naudojau 8.1, puikūs windowsai, tačiau apkroviau bereikalingu šūdu tai perkaitinėjo ir CPU, net kartais motininė. Nes neatlaikė Aušintuvas tai koks tolkas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man toki pasakymai tai tobuli tiesiog.

Tiesiog rašyčiausi, kad ir ubuntu, nors nieko nesuprantu aš ten, biškį suprantu ir tiek.

Tiesą iš tikro sakai. Naudojau 8.1, puikūs windowsai, tačiau apkroviau bereikalingu šūdu tai perkaitinėjo ir CPU, net kartais motininė. Nes neatlaikė Aušintuvas tai koks tolkas ?

Windows 10 turetu siaip pasizymeti geru game perfomance bent jau ateityje kai zaidimai normaliai palikys DirectX 12.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man toki pasakymai tai tobuli tiesiog.

Tiesiog rašyčiausi, kad ir ubuntu, nors nieko nesuprantu aš ten, biškį suprantu ir tiek.

Tiesą iš tikro sakai. Naudojau 8.1, puikūs windowsai, tačiau apkroviau bereikalingu šūdu tai perkaitinėjo ir CPU, net kartais motininė. Nes neatlaikė Aušintuvas tai koks tolkas ?

Nelabai supratau ką tu čia parašei. But whatever.

 

 

Windows 10 turetu siaip pasizymeti geru game perfomance bent jau ateityje kai zaidimai normaliai palikys DirectX 12.

 

Kad su jais ir dabar performance geresnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3068 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...