Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

MEDALIAI [Kodėl buvo anuliuoti medaliai?]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gerb. Forumo administracija ir forumo svečiai.

Kas pamenat kas ne, sveiki.

 

Kreipiuosi tiesiai į administraciją. Kodėl man pašalinti šie medaliai ?

Veteranams Rėmėjams

Veteranas aš jau daugiau nei 3 metus :)

Na o Rėmėjo sistemą aš ir padariau, o  Aurimai tu tik įgyvendinai :) Nes kaip pameni, medaliai buvo dingę, ir atsirado jie dėl manęs.

 

Nieko asmeniška, bet laukių jūsų pasiaiškinimo dėl ko anuliuoti man šie medaliai ?

Redaguota , nario KSoorak`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na turėtum kreiptis į administraciją... Ai ne. Ta tvarka kurią buvau įvedęs tavo nurodymais buvo panaikinta.

 

https://www.supergames.lt/topic/218083-forumo-apdovanojimai-atnaujinta-0420/

 

Vienintelė tema su susijusia informacija. Hmm galbūt veterano ir man turėtų priklausyti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na turėtum kreiptis į administraciją... Ai ne. Ta tvarka kurią buvau įvedęs tavo nurodymais buvo panaikinta.

 

https://www.supergames.lt/topic/218083-forumo-apdovanojimai-atnaujinta-0420/

 

Vienintelė tema su susijusia informacija. Hmm galbūt veterano ir man turėtų priklausyti? 

ble ne šiaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aurimas ignoruoja su mariumi per FB ir skype, žinutes perskaito ir neatrašo :D

 

Aurimai, nieko asmeniško, bet tau sekasi ne kaip, jei net su medaliais negalit susitvarkyti reikia kažką keisti

:o kokie žmones rašyk mariuj fb arba skype...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aurimas ignoruoja su mariumi per FB ir skype, žinutes perskaito ir neatrašo :D

 

Aurimai, nieko asmeniško, bet tau sekasi ne kaip, jei net su medaliais negalit susitvarkyti reikia kažką keisti

Skype nenaudoju jau gerus 4 menesius.

Facebooke iš taves nesu gaves jokiu žinučiu.

 

Medaliai pašalinti buvo visiems jau labai, labai senai.

Norint gauti medalį reikia susiekti ar tu tikiesi, kad aš visus 40500+ narių kiekviena diena peržiūrinėsiu ir stebėsiu kas forume jau 3+ metu ir deliosiu medalius?

 

Kam šita tema? Priminti apie save žmonėms? Tai buvo galima padaryti parašius būsenos atnaujinimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Skype nenaudoju jau gerus 4 menesius.

Facebooke iš taves nesu gaves jokiu žinučiu.

 

Medaliai pašalinti buvo visiems jau labai, labai senai.

Norint gauti medalį reikia susiekti ar tu tikiesi, kad aš visus 40500+ narių kiekviena diena peržiūrinėsiu ir stebėsiu kas forume jau 3+ metu ir deliosiu medalius?

 

Kam šita tema? Priminti apie save žmonėms? Tai buvo galima padaryti parašius būsenos atnaujinimą.

Sunku paleisti duomenų bazės užklausą, kurios pagalba automatiškai užsidėtų veterano medaliai visiems, kurie forume daugiau nei 3 metus ? Tą patį ir su kitais medaliais galima padaryti.

Taip, kad proto - 0.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sunku paleisti duomenų bazės užklausą, kurios pagalba automatiškai užsidėtų veterano medaliai visiems, kurie forume daugiau nei 3 metus ? Tą patį ir su kitais medaliais galima padaryti.

Taip, kad proto - 0.

Ar tu įsivaizduoji kad Marius turi priėjimą prie duomenų bazės? Čia administratoriai net neturi pilnų teisių admin CP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar tu įsivaizduoji kad Marius turi priėjimą prie duomenų bazės? Čia administratoriai net neturi pilnų teisių admin CP.

Atrodo lyg čia niekas iš administracijos išvis su Aurimu (ar bet kuo kitu, kas turi prieigą prie duombazės) nebendrauja ir veikia lyg atskiri individai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atrodo lyg čia niekas iš administracijos išvis su Aurimu (ar bet kuo kitu, kas turi prieigą prie duombazės) nebendrauja ir veikia lyg atskiri individai.

Situacija labai panaši. Aurimui tai yra verslas, kokybė jam nerūpi kol nenukenčia rezultatai. T.y. jeigu pradėtų mažėti lankomumas, tada galbūt ir sukrustų, bet tokios smulkmenos nuo ko nariai jaustųsi geriau, tai tikrai nėra prioritetas. Čia mano asmeninė nuomonė remiantis patirtimi būnant SG administracijoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...