Peršokti į turinį
Moderatorius

MEDALIAI [Kodėl buvo anuliuoti medaliai?]

Recommended Posts

Gerb. Forumo administracija ir forumo svečiai.

Kas pamenat kas ne, sveiki.

Kreipiuosi tiesiai į administraciją. Kodėl man pašalinti šie medaliai ?

Veteranams Rėmėjams

Veteranas aš jau daugiau nei 3 metus :)

Na o Rėmėjo sistemą aš ir padariau, o  Aurimai tu tik įgyvendinai :) Nes kaip pameni, medaliai buvo dingę, ir atsirado jie dėl manęs.

Nieko asmeniška, bet laukių jūsų pasiaiškinimo dėl ko anuliuoti man šie medaliai ?

Redaguota , nario KSoorak`
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Na turėtum kreiptis į administraciją... Ai ne. Ta tvarka kurią buvau įvedęs tavo nurodymais buvo panaikinta.

https://www.supergames.lt/topic/218083-forumo-apdovanojimai-atnaujinta-0420/

Vienintelė tema su susijusia informacija. Hmm galbūt veterano ir man turėtų priklausyti? 

Dalintis šį pranešimą

Na turėtum kreiptis į administraciją... Ai ne. Ta tvarka kurią buvau įvedęs tavo nurodymais buvo panaikinta.

https://www.supergames.lt/topic/218083-forumo-apdovanojimai-atnaujinta-0420/

Vienintelė tema su susijusia informacija. Hmm galbūt veterano ir man turėtų priklausyti? 

ble ne šiaip

Dalintis šį pranešimą

Aurimas ignoruoja su mariumi per FB ir skype, žinutes perskaito ir neatrašo :D

Aurimai, nieko asmeniško, bet tau sekasi ne kaip, jei net su medaliais negalit susitvarkyti reikia kažką keisti

:o kokie žmones rašyk mariuj fb arba skype...

Dalintis šį pranešimą

Aurimas ignoruoja su mariumi per FB ir skype, žinutes perskaito ir neatrašo :D

Aurimai, nieko asmeniško, bet tau sekasi ne kaip, jei net su medaliais negalit susitvarkyti reikia kažką keisti

Skype nenaudoju jau gerus 4 menesius.

Facebooke iš taves nesu gaves jokiu žinučiu.

Medaliai pašalinti buvo visiems jau labai, labai senai.

Norint gauti medalį reikia susiekti ar tu tikiesi, kad aš visus 40500+ narių kiekviena diena peržiūrinėsiu ir stebėsiu kas forume jau 3+ metu ir deliosiu medalius?

Kam šita tema? Priminti apie save žmonėms? Tai buvo galima padaryti parašius būsenos atnaujinimą.

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Kažką čia buvai apgavęs, tavei išvis užbaninti reiktų :))

E tai gerai davai ir Mariu užbaniname kad irgi "aferistas" a tai išvis nebus nieko iš senų žmonių ir fsio

Redaguota , nario Josh White

Dalintis šį pranešimą

Skype nenaudoju jau gerus 4 menesius.

Facebooke iš taves nesu gaves jokiu žinučiu.

Medaliai pašalinti buvo visiems jau labai, labai senai.

Norint gauti medalį reikia susiekti ar tu tikiesi, kad aš visus 40500+ narių kiekviena diena peržiūrinėsiu ir stebėsiu kas forume jau 3+ metu ir deliosiu medalius?

Kam šita tema? Priminti apie save žmonėms? Tai buvo galima padaryti parašius būsenos atnaujinimą.

Sunku paleisti duomenų bazės užklausą, kurios pagalba automatiškai užsidėtų veterano medaliai visiems, kurie forume daugiau nei 3 metus ? Tą patį ir su kitais medaliais galima padaryti.

Taip, kad proto - 0.

• Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Sunku paleisti duomenų bazės užklausą, kurios pagalba automatiškai užsidėtų veterano medaliai visiems, kurie forume daugiau nei 3 metus ? Tą patį ir su kitais medaliais galima padaryti.

Taip, kad proto - 0.

Ar tu įsivaizduoji kad Marius turi priėjimą prie duomenų bazės? Čia administratoriai net neturi pilnų teisių admin CP.

Dalintis šį pranešimą

Ar tu įsivaizduoji kad Marius turi priėjimą prie duomenų bazės? Čia administratoriai net neturi pilnų teisių admin CP.

Atrodo lyg čia niekas iš administracijos išvis su Aurimu (ar bet kuo kitu, kas turi prieigą prie duombazės) nebendrauja ir veikia lyg atskiri individai.

Dalintis šį pranešimą

Atrodo lyg čia niekas iš administracijos išvis su Aurimu (ar bet kuo kitu, kas turi prieigą prie duombazės) nebendrauja ir veikia lyg atskiri individai.

Situacija labai panaši. Aurimui tai yra verslas, kokybė jam nerūpi kol nenukenčia rezultatai. T.y. jeigu pradėtų mažėti lankomumas, tada galbūt ir sukrustų, bet tokios smulkmenos nuo ko nariai jaustųsi geriau, tai tikrai nėra prioritetas. Čia mano asmeninė nuomonė remiantis patirtimi būnant SG administracijoje.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele