Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip padidinti vaizdo plokštės atmintį?


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3052 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Tai daugiau reiks.

PC daugiau nepalaiko. Jaučiu blogai mane supratai, perskaityk mano pranešimus dar kartą. PC turi 2GB RAM, GPU - 16 mb / 256 mb, kaip padidinti iki 256 mb? Į vaizdo plokštę nieko neįkiši. Jeigu nieko nemaišau, tai su winXP buvo 256/256. Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PC daugiau nepalaiko. Jaučiu blogai mane supratai, perskaityk mano pranešimus dar kartą. PC turi 2GB RAM, GPU - 16 mb / 256 mb, kaip padidinti iki 256 mb? Į vaizdo plokštę nieko neįkiši. Jeigu nieko nemaišau, tai su winXP buvo 256/256.

Todel nes WinXP ram sanaudos yra mazesnes tai ir GPU galejo daugiau ram'u pasiimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Problema: Šiai vaizdo plokštei driver'iai buvo išleisti ne visoms OS.

Sprendimas: Įsirašyti win XP arba Vista (32 bit).

Oficialių driver'ių win7 nėra, o neoficialių, veikiančių - neradau. DriverPack Solution įrašydavo neveikiančius. GPU padaryta pagal Hyper Memory technologija, dėl ko atmintį ima automatiškai. Maks.: 256 mb.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Problema: Šiai vaizdo plokštei driver'iai buvo išleisti ne visoms OS.

Sprendimas: Įsirašyti win XP arba Vista (32 bit).

Oficialių driver'ių win7 nėra, o neoficialių, veikiančių - neradau. DriverPack Solution įrašydavo neveikiančius. GPU padaryta pagal Hyper Memory technologija, dėl ko atmintį ima automatiškai. Maks.: 256 mb.

Vista driveriai veikia ant Windows 7
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3052 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...