Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

New-York.LT - Sugryžta


Kiyosaki

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vertingiausia yra projekta kurti nuo 0, sekmės..

Esu ir nuo nulio sukūres tik daug darbo.

Sekmes bet geriau nuo 0 nes kaip pajiemi edita nežinai ka burundukas prirases tame gm :)

Nu jo bet aš gm perprates tai žinau ka darau beto ačiū.

Vertingiausia yra projekta kurti nuo 0, sekmės..

Esu ir nuo nulio sukūres tik daug darbo.

Sekmes bet geriau nuo 0 nes kaip pajiemi edita nežinai ka burundukas prirases tame gm :)

Nu jo bet aš gm perprates tai žinau ka darau beto ačiū.

O kam tuos tekstus spalvinti, kai gėjų spalvas, vaivorykštė

Nu man tai patinka ir nelabai į gėju veliava nėra panaši. :D
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū aišku pavyks į Luka nekreipk dėmesio reputacija bloga jis visada taip daro kur serveri neparodai :D

Na jei pagal reputacija skiri žmones, tai čia tau jau minusas, tiesa kai rašai pavadinimą bent žodžius "pasigooglink", kad žinotum kaip rašyti, paprastame tekste gali apsimest, kad netyčia, skubėjai ir t.t, galų gale viską išskiria kur su klaidomis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jei pagal reputacija skiri žmones, tai čia tau jau minusas, tiesa kai rašai pavadinimą bent žodžius "pasigooglink", kad žinotum kaip rašyti, paprastame tekste gali apsimest, kad netyčia, skubėjai ir t.t, galų gale viską išskiria kur su klaidomis...

Sena žinutė gi ir šeip ši žmogu gerai pažistu taip ir parašiau kas nepatikimas nes vis kažka blogo daro ypač kai dizaina paplatino.Bet aš nenuleidžiu ranku jau yra kitas piešiamas.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...