Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

WESTSIDESTORIES.LT - 19:00 premijų vakaras !


wuPoR

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Oho,pradėjot jau -r3p mėtyt,graudūs... :D Matos kiek laiko sampą lošęs...Apšviesiu.Maždaug prieš pusę metų ar metus buvo atsidaręs vlkg,pgr buvo James_Cause ir Wast_Boss,pas jų tokia sistema taip pat buvo.

Manau ne aš vienas nesuprantu apie ką tu čia šneki ir niekam tavo nuomonė neįdomi, tai tiek.

 

 

Kažkaip atrodo mažai sistemų, ir nepabaigtos lyg toks jausmas. Sekmės tobulėjant.

Viskas yra tobulinama, prie modifikacijos aktyviai dirbama, dėkui.

 

 

Sėkmės su projektu, linkiu pasiekti kažką naujo gal ir daugiau žmonių už kitus projektus.

Dėkui, tikėkimės taip ir bus.

 

 

Sėkmes su projektu nebus tikriausiai problemų ....

Manau, jog nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau ne aš vienas nesuprantu apie ką tu čia šneki ir niekam tavo nuomonė neįdomi, tai tiek.

 

 

Viskas yra tobulinama, prie modifikacijos aktyviai dirbama, dėkui.

 

 

Dėkui, tikėkimės taip ir bus.

 

 

Manau, jog nebus.

Dar vienas atsirado...Vienu žodžiu dar biški pažaiskit sampą. :) Btw,išsirink vieną normalų servą ir lošk o nesibarstyk pas Figo,t.t. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas atsirado...Vienu žodžiu dar biški pažaiskit sampą. :) Btw,išsirink vieną normalų servą ir lošk o nesibarstyk pas Figo,t.t. 

Tu kalbi ir pats nesupranti, sakai, kad kopijavom nors net nežinojau, kad toks servas buvo, tai kaip aš galėjau nuo jo nukopijuot? Tu bent šiek tiek logikos galvoj turi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vlkg jau gavosi o tu šį projektą anksčiau ar vėliau vis vien sužlugdysi kaip bayside.lt

Kaip tu drįsti teigti, kad aš sugadinau ar sužlugdžiau bayside.lt jeigu tu nieko nežinai pirma normaliai išsiaiškink, o tada gali peikt žmogų. Nežinau kas tau yra kažkoks esu neprivalgęs mamos košės, eik į lovą nusiramink šiek tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gavos? Heiteriai jūs. Projektas savaitę startavęs jau gali teigti, kad gavos? Smart boy.

 

NAUJAS REKORDAS! Ačiū, kad esate su WSS!

 

01f4364965221bcfc4ac2d0568a143fc384.png

vLKG beveik 2 metai su pertraukom ,nes kažkas visada nenusekdavo, bet modas tas pats...  Kas be ko lv yra klanų sistema, protingesnis galėtu perdaryt į tokia kokia čia...  Pavadinimas tragedija, WestSideStories, nu manau per ilgas... Sėkmės, gal kai dovydas išeis pamatysi koks online liks, gal nepasiduosi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vLKG beveik 2 metai su pertraukom ,nes kažkas visada nenusekdavo, bet modas tas pats...  Kas be ko lv yra klanų sistema, protingesnis galėtu perdaryt į tokia kokia čia...  Pavadinimas tragedija, WestSideStories, nu manau per ilgas... Sėkmės, gal kai dovydas išeis pamatysi koks online liks, gal nepasiduosi. 

Kas sakė, jog aš išeisiu iš čia ? :funny: heiteriai jūs, heiteriai...

Redaguota , nario Dovydas B.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užuojauta WSS projekto pagrindiniui savininkui, tu tik sugriausi projektą aš nieko blogo nelinkiu kaip tik gero o su tavim dar nė vienas projektas normaliai nebuvo išsilaikęs.

O kiek tavo projektai išsilaikė ? ir nemeluok, kad ten esi turėjęs 1-2 nesi šventuolis, todėl neteisk kitų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užuojauta WSS projekto pagrindiniui savininkui, tu tik sugriausi projektą aš nieko blogo nelinkiu kaip tik gero o su tavim dar nė vienas projektas normaliai nebuvo išsilaikęs.

Nusiraminsi ? Vakar pats įsitikinau, kai su dovydo reklama pagerinom rekordą, ir net nemažai. Tad baik Tu čia kalbėt ir kažką užjaust nes visiškai kalbi nesąmones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...