Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

West-City.lt - Vakarų miestas.


worydog

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3079 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hmm dizainas tikrai nekopijuotas sėkmės jums detalės kai kurios pavogtos :D ... http://i.imgur.com/7ZADHCM.png

Vėl tu čia, jeigu spalva tokia pati nereiškiasi, kad nokopijuota, tą san andreas paveikslėlį laisvai galima rasti google. O jeigu dėl to menko dalykėlio kur zyzei gal kelias valandas, galime pakeisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vėl tu čia, jeigu spalva tokia pati nereiškiasi, kad nokopijuota, tą san andreas paveikslėlį laisvai galima rasti google. O jeigu dėl to menko dalykėlio kur zyzei gal kelias valandas, galime pakeisti.

Yo .. ten ne aš ;D Aš tau nezyziau kelias valandas gal gana išsifantazuoti ? :D To samp paveikslėlio googlei nerasi ;DD Nes čia yra su detalėm kurių nerasi ir na pats tą "paveikslėlį" dariau, o šiaip wow koks sutapimas spalvos kodas vienodas iconą vienodą ir nėra minimize langelio kurio pats net nenupaišiau, lygiuotė tą pati ? Sutapimas dar ? Jūs tentą nesamonė turėkit man negaila tik man buvo įdomu iš kur ta nuotrauka jeigu jos niekas neturėjo nei matė tik 3-4 žmonės, o šito nežadat pakeist ? http://prntscr.com/91nghpAr čia skaitosi gražu ir tinka prie spalvų ? Šitame dizaine yra viskas nuvogta iš kitų dizainų ir sudėta į vieną

Redaguota , nario JTi-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vėl tu čia, jeigu spalva tokia pati nereiškiasi, kad nokopijuota, tą san andreas paveikslėlį laisvai galima rasti google. O jeigu dėl to menko dalykėlio kur zyzei gal kelias valandas, galime pakeisti.

Maintitle icon'a ta pati dar tą gali rasti ir tą patį header darė mano draugas, ir pirmą kartą tau rašau taip kad nesakyk jog zyziu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išreikšiu savo nuomonę dar kartą. Modifikacija gera, ko negalimą sakyt apie komanda. Savininkas į prižiūrėtojus ema draugus kurie net ban anketos nesugebą užpildyti, bei keičia juos vos ne kas savaite. Ždž Figai sėkmės, bet su tokia komanda toli nenueisit. Gl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3079 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...