Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

vLKG.Lt dizainas.


.eK0.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3066 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nieko naujo, so tokiu projekto derinuko nelabai ko ir tikėjaus. Tiesiog visi turi labai "gerą" reputaciją ir gerai žinomi visų. Tai nenuostabu, kad jau ir dizainas paviešintas. Net nežinau ar girti ar ne, nes vistiek tavo kaltė, kad susidėjais su tokiais ir sugadinai sau nervus.

Iš tiesų, man jau iš pat pradžių nepatiko idėja, kad Karolis paimė kažkokį Luką, o juolabiau, kad niekas net nesiruošė manęs klaust. Tai ankščiau ar vėliau būtų įvykę. Dėl dizaino, jei būčiau išėjęs iš Karolio ir Wasto, nebūčiau platinęs, tačiau tokiem lo*am kaip Fiesta, atiduot dizainą net neverta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis nuhakins, arba nudosins su loic pats save hackeris. viska jo nickas pasako ,,Real Kid" galetu but.

Pff, nebejuokink, LOICAI tokiems kaip tau

 

Kreivai/ :DDD driumbras paziurek i save nevykeli.

Neknisk proto okay?. Sedi su NikeAir, pagrinde jis daro, kazka ir sugebi, nesakau kad visiskas nulis, bet rimtesnius darbus atlieka Nike, jei dar su juo bendrauji xD

\

 

Okay, peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pff, nebejuokink, LOICAI tokiems kaip tau

 

Neknisk proto okay?. Sedi su NikeAir, pagrinde jis daro, kazka ir sugebi, nesakau kad visiskas nulis, bet rimtesnius darbus atlieka Nike, jei dar su juo bendrauji xD

\

 

Okay, peace.

Tai gerai palauk palauk kiek jam metu ir kiek man.. Jis tuom uzsiima ir zada dirbti o as savo noru mokinuosi kebule tu *Myliu SuperGames.lt*.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gerai palauk palauk kiek jam metu ir kiek man.. Jis tuom uzsiima ir zada dirbti o as savo noru mokinuosi kebule tu *Myliu SuperGames.lt*.

Tai tu ble, pats kazka biski moki, ir ble ant kitu uzsipuoli. Ant deffixo uzsipuoliai, kad naudoja imgur img linka :D Nu zdz, sekmes, neieskau priesu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pff, nebejuokink, LOICAI tokiems kaip tau

 

Neknisk proto okay?. Sedi su NikeAir, pagrinde jis daro, kazka ir sugebi, nesakau kad visiskas nulis, bet rimtesnius darbus atlieka Nike, jei dar su juo bendrauji xD

\

 

Okay, peace.

agirdi profe tu, kviesk i skype: freeman.2015. parodysi ką moki. Atėjo 15 metis pacukas ir aiškina kas man kas ne man :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nedės, nes kreditai buvo minimaliai apsaugoti. Tik normaliai suprantantis IPB sistemą, galės juos pasikeist.

 

 

Lukas_Fiesta dalba****s ir tiek. Dėl Karolio nusiskundimų neturiu. Tačiau Lukas turėjo priėjimą prie dizaino, tai nepaliksiu visko taip.

Va ,pažėk pakeičiau ,kreditus,labai lengvai :D nueik www.black-city.us.lt(nereklama) Neseniai pakeičiau,čia jei ką dėl to webo aš mokinuos nekreipkit dėmėsio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3066 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...