Peršokti į turinį
Rockstar

GameON Vilniuje

GameON  

109 balsai

1. 1. Ar buvote GameON'e? Patiko?

• Taip, buvau. Ziauriai patiko.
    • Taip, buvau. Gavno..
    • O kas tai?
    • Nebuvau, per brangus bilietas.
    • Nebuvau, neidomus man tie zaidimai. (Ir nezinau ka veikiu gaming forume..)
    • Neileido, nes esu ryzas.
    • Ejom kartu su mociute..

Recommended Posts

Ryžas

Redaguota , nario Pranas
Narys įspėtas. 1.2. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "sėkmės, jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Buvau, šiaip fainas renginys, bet kaip pirmas blynas truputį apsvilo. Organizatoriai nesitikėjo tokio kiekio žmonių ir jų buvo tiesiog per daug, arena buvo per maža tokiam srautui. Tikiuosi kitais metais šis renginys vyks didesnėje arenoje ir viskas bus labiau apgalvotą.
Kiek pasakojo tai ir žaidimų kūrėjai tokie kaip "ubisoft" ir pan., nesiuntė savo atstovų tik žaidimus, nes galvojo jog nebus čia tų žmonių ir neverta. Kitais metais tikriausiai rėmėjų ir kompanijų kurios dalyvaus skaičius padidės ženkliai. :)

Keletą kadrų iš GameOn:

• Teigiamai 4

Dalintis šį pranešimą

Buvau, šiaip fainas renginys, bet kaip pirmas blynas truputį apsvilo. Organizatoriai nesitikėjo tokio kiekio žmonių ir jų buvo tiesiog per daug, arena buvo per maža tokiam srautui. Tikiuosi kitais metais šis renginys vyks didesnėje arenoje ir viskas bus labiau apgalvotą.

Kiek pasakojo tai ir žaidimų kūrėjai tokie kaip "ubisoft" ir pan., nesiuntė savo atstovų tik žaidimus, nes galvojo jog nebus čia tų žmonių ir neverta. Kitais metais tikriausiai rėmėjų ir kompanijų kurios dalyvaus skaičius padidės ženkliai. :)

Keletą kadrų iš GameOn:

Kas svarbiausia kur irklavai, tu nuslidai nuo tos sedinės, o aš taip lydžiausi :DDD Sorry pacans :D

Redaguota , nario Deimantas♥

Dalintis šį pranešimą

Kas svarbiausia kur irklavai, tu nuslidai nuo tos sedinės, o aš taip lydžiausi :DDD Sorry pacans :D

Yap, na svarbiausia arbatos gavom, įdomu ar kas nufilmavo, norėčiau tą vaizdą pamatyt :D

Redaguota , nario PrefixS

Dalintis šį pranešimą

Yap, na svarbiausia arbatos gavom, įdomu ar kas nufilmavo, norėčiau tą vaizdą pamatyt :D

Žiauru :DDD Arbata gavai, bet krč nuslidai tai gerai :DD Pats ten slankioji :DDDD

Dalintis šį pranešimą

Pyplių, 11-12 metų per daug buvo, kurie sėdėjo užėmę geriausias vietas, šūkavo, nesvarbu kas laimi. Kai dalino kodus, juos ėmė glėbiais, o ne po viena... Manau tokie renginiai turėtų vykt LITEXPO, o ne Siemens arenoj

Dalintis šį pranešimą

Pyplių, 11-12 metų per daug buvo, kurie sėdėjo užėmę geriausias vietas, šūkavo, nesvarbu kas laimi. Kai dalino kodus, juos ėmė glėbiais, o ne po viena... Manau tokie renginiai turėtų vykt LITEXPO, o ne Siemens arenoj

Manau reikėtų atskirų zonų pagal amžių, nes matai kaip vaikai žaidžia žaidimus skirtus nuo 16 ar 18 metų... :D

• Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Esme pinigų užsidirbo normaliai...

Paskutinė diena pardavinėjo po 30Eu bilietus.

Striukė pasidėti 1,20eu... Nemokėjau :D

Dažniausia buna limitas žmonių bet tai nebuvo skruzdėlynas :D

Dalintis šį pranešimą

Esme pinigų užsidirbo normaliai...

Paskutinė diena pardavinėjo po 30Eu bilietus.

Striukė pasidėti 1,20eu... Nemokėjau :D

Dažniausia buna limitas žmonių bet tai nebuvo skruzdėlynas :D

Buvo numatyta vietos 5000 žmonių, bet pardavė virš 6000 bilietų... :D

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele