Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Skype crashinasi [ SPRENDIMAS ✔ ]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi yra viena problema, kurios jau antra diena negaliu išspręsti. Žodžiu, viskas prasidėjo vakar, kai tiesiog norėjau įsijungti Skype. Atrodė lyg normaliai krausis, tačiau nei iš šio nei iš to ima ir susicrashina. Bandžiau kelis kartus perjungt, pakeisti savo Skype statusą, perinstaliuoti, visiškai ištrinti Skype ir vėl įrašyti, tačiau šios pastangos bevaisės. Mano draugams buvo tas pats, tačiau jau seniai nebesicrashina, o man vis dar crashinasi. Meta štai tokią lentelę:

 

i40_465.PNG

 

 

 

 

SPRENDIMAS 

 

 

 

Taigi, reikėjo atsinaujint Adobe Flash Player'į ant Internet Explorer (nes Skype yra ant jo hostinamas), tačiau neėjo ir vienas Skype bendruomenės ambasadorius man patarė ištrinti Flash.ocx failą(C:\Windows\SysWow64\Macromed\Flash\Flash.ocx), dėl kurio neleido įeiti į oficialų Adobe Flash Player svetainę. Ištrynus šį failą galėjau laisvai įeiti į svetainę bei parsisiųsti player'į. Viskas veikia puikiai, jokių crashų, be to Internet Explorer magiškai pagreitėjo! :)
Redaguota , nario Nachis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikriausiai susigadino koks nors Skype "pasidėtų" duomenų failas, tarkim kokie nors chato logai. Kai programa bando tą failą užkrauti, įvyksta klaida ir programa nulūžta.

 

Skype failai randasi:

C:\Users\<tavo_user_name>\AppData\Local\Skype

bei

C:\Users\<tavo_user_name>\AppData\Roaming\Skype

Išjunk Skype ir tada ištrink šiuos abu folderius. Po to, dar profilaktiškai perinstaliuok Skype prieš vėl ją įjungdamas. Turėtų padėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nieko nesuprantu, dariau kaip ir jūs sakėt, dar bandžiau ištrinti visus duomenis ir profilaktiškai perinstaliuoti Skype, įjungiu jį, viskas gerai veikia, nelagina, nestriginėja, viskas gražiai veikia, ir taip pyst nei iš šio nei iš to išmeta tą pačią lentelę. Juk turi būti kažkokia išeitis, neperinstaliuojant Windows'us. Gal dėl to, kad mano kompas per daug apkrautas, nes mano PC naudoja 3,88 GB RAM iš 4,00 GB RAM.

 

Dar pastebėjau vieną dalyką, kad man mažiau crashinasi, kai esu pokalbyje (skambutyje).

Redaguota , nario Nachis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko nesuprantu, dariau kaip ir jūs sakėt, dar bandžiau ištrinti visus duomenis ir profilaktiškai perinstaliuoti Skype, įjungiu jį, viskas gerai veikia, nelagina, nestriginėja, viskas gražiai veikia, ir taip pyst nei iš šio nei iš to išmeta tą pačią lentelę. Juk turi būti kažkokia išeitis, neperinstaliuojant Windows'us. Gal dėl to, kad mano kompas per daug apkrautas, nes mano PC naudoja 3,88 GB RAM iš 4,00 GB RAM.

 

Dar pastebėjau vieną dalyką, kad man mažiau crashinasi, kai esu pokalbyje (skambutyje).

isjunk zaidimus tada, nenormalu kad tiek naudoja, turbut del to ir crashina. tada praskenuok del virusu pc

https://www.malwarebytes.org/

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

isjunk zaidimus tada, nenormalu kad tiek naudoja, turbut del to ir crashina. tada praskenuok del virusu pc

https://www.malwarebytes.org/

Žaidimai išjungti, nesu žmogus, kuris mėgsta bet ką prisikrauti, taip pat ir Steam, viskas išjungta. O Malware Bytes Trial versija baigėsi, gal eina nusicrackinti kaip nors (seniau naudojau, kai reikėjo praskenuot kompą).

Redaguota , nario Nachis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaidimai išjungti, nesu žmogus, kuris mėgsta bet ką prisikrauti, taip pat ir Steam, viskas išjungta. O Malware Bytes Trial versija baigėsi, gal eina nusicrackinti kaip nors (seniau naudojau, kai reikėjo praskenuot kompą).

Yra ten pilna visokiu license keys, bet dauguma nebeveikia jau, tai tada atsisiusk eset nod32 trial versija ir praskenuok, poto istrinsi po praskenavimo, geresne nei malwarebytes.

http://www.eset.com/us/support/download/home/nod32-antivirus/

Redaguota , nario manteliakas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Yra ten pilna visokiu license keys, bet dauguma nebeveikia jau, tai tada atsisiusk eset nod32 trial versija ir praskenuok, poto istrinsi po praskenavimo, geresne nei malwarebytes.

http://www.eset.com/us/support/download/home/nod32-antivirus/

Labai gera programa, užblokavo kas antrą svetainę, net negalėjau prieiti prie šitos temos, neėjo žiūrėti nei vieno Youtube video. Uninstallinau, nes nematau nieko gero iš jos, bet to tik pirk pirk ir pirk. Galbūt reikės perinstaliuoti Windowsus, neperinstaliavau jau kokius 1 ar daugiau metus.

 

Beje, gal žinot kaip vadinasi programa, kuri pratrina daugiau nei mėnesį (ar kažkiek) laiko nenaudojamas programas? Jos ikona turėtų būti tokia: i40_56sfd.PNG

Redaguota , nario Nachis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai gera programa, užblokavo kas antrą svetainę, net negalėjau prieiti prie šitos temos, neėjo žiūrėti nei vieno Youtube video. Uninstallinau, nes nematau nieko gero iš jos, bet to tik pirk pirk ir pirk. Galbūt reikės perinstaliuoti Windowsus, neperinstaliavau jau kokius 1 ar daugiau metus.

 

Beje, gal žinot kaip vadinasi programa, kuri pratrina daugiau nei mėnesį (ar kažkiek) laiko nenaudojamas programas? Jos ikona turėtų būti tokia: i40_56sfd.PNG

Cia sita ikona yra Auslogics Disk Defrag.

O gal turejai omenyje apie Auslogics Boostspeed programa?

P.S nesuprantu kaip esetas galejo tokias nesamones daryt, viena geriausiu antivirusiniu, niekada man tokiu problemu nebuvo.

Redaguota , nario manteliakas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia sita ikona yra Auslogics Disk Defrag.

O gal turejai omenyje apie Auslogics Boostspeed programa?

P.S nesuprantu kaip esetas galejo tokias nesamones daryt, viena geriausiu antivirusiniu, niekada man tokiu problemu nebuvo.

Ką tu čia nusišneki? Paprastas Disk Defragment kuris yra visuose Windows.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...