Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Štai mano darbelis :P


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3074 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai skaityk,dizainas ne mano. O kreditus ne aš keičiau.

Labą vakarą,Supergames.lt žmonės. Tai,va norėčiau pasidalinti su savo beveik,baigtu IPB darbeliu tongue.png Dirbau apie 2-3 dienas. Viską padariau savo rankomis. Esu,ne profesonalas,bet noriu juom tapti. nieko nepadares esi :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu *Myliu SuperGames.lt**t,sakau tik pradėjau dirbti prie IPB. Nu kas jums yra ? Norėjau,nuomonės,ko truksta ar kaip ? O,ne čia kažkokių nereikalingų komentarų,norėjau parodyti ką išmokau per 3 dienas... Nu jūs tai kieti... :/

Kretitus jau jis ten pats keitėsi... 

Ką išmokai per tas 3 dienas, tai profesionaliai pakeisti navigacijos spalvą.  :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ką išmokai per tas 3 dienas, tai profesionaliai pakeisti navigacijos spalvą. :funny:

Juokdari tu :D :D Skaitik ismok tada rašyk komentarą.

Tai jai jūs tokie jau esat,mandri.tai parašykit ką nors gero,kai jums neduodama pečių ant dizaino nauji ar dar kažko. Čia viskas yra kopijuota jam dizaine. Galvokit ka rasot ir kaip rasot.

Redaguota , nario //Tautvydas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokdari tu :D :D Skaitik ismok tada rašyk komentarą.

Tai jai jūs tokie jau esat,mandri.tai parašykit ką nors gero,kai jums neduodama pečių ant dizaino nauji ar dar kažko. Čia viskas yra kopijuota jam dizaine. Galvokit ka rasot ir kaip rasot.

Kuris čia juokdarys iš mūsų ? Ogi tu , nes pasiimi platintą dizainą pakeiti navigaciją ir jau tipo fsio unikalus mano kurtas dizainas imsiu ir pasidalinsiu ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

weh dizinas yra fomen'o kiek žinau, o tu biške būk paprastesnis, jeigu pakeiti tarkim logo tai nereiškia, kad dizainas yra tavo, dizainas būtu tavo tada jeigu tu ji padarytum pats, arba tarkim redaguotum jį bent 60-70 procentų. Tada jau gali sakyt, kad jau jis dabar tavo. O darbas kad pakeiti spalvas ir pisi savo sprendimą t.y copyrightus tai weh išnyk šetone. :x

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zmones.. Jus netaip supratot, jis gal norejo kad jus ivertintumet kaip jis atliko darba ant IPB varikliuko, tipo idejo dizaina, sudejo hookus, sulietuvino ir t.t., jis gal vps ne apie dizaina kalbejo...

Va būtent,ką ir norėjau parodyti,kad jūs įvertintumetė... Nors vienas suprato. Ačiū,tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad temoje parasyta , kad dirbai 2-3 dienas ir pagaliau baigei savo pabreziu "savo" dizaina nors ji gal dauguma ir mate , o gal ir nemate pasidalino fOmen ir jo kodas su tavo 100% sutampa :)

Tai temoje taip ir rasyk esu naujokas is fOmen dizaino pakeites navigacijos spalva padariau "edita" ir noriu , kad ji ivertintumet ... o ne visiems pudrink smegenis bandydamas issisukti..

Redaguota , nario Th3Nedas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaitot,kad parašiau komentaruose. Kad Savininkas nenorėjo pirkti dizaino. Ir liepė man kopijuoti dizainą. SAKAU,SKAITYKIT KOMENTARUS

O tu kai debilas, tai nukopijavai ane? atsiuntei platintą ir uždėjai :DD kam vpš būt tokiuose projektuose aš nesuprantu, sako liepe kopijuot :DDDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad temoje parasyta , kad dirbai 2-3 dienas ir pagaliau baigei savo pabreziu "savo" dizaina nors ji gal dauguma ir mate , o gal ir nemate pasidalino fOmen ir jo kodas su tavo 100% sutampa :)

Tai temoje taip ir rasyk esu naujokas is fOmen dizaino pakeites navigacijos spalva padariau "edita" ir noriu , kad ji ivertintumet ... o ne visiems pudrink smegenis bandydamas issisukti..

Tai pačiame mano pranešime yra parašyta... Dizainas ne mano... Skaitot ar ne ? Čia mano darbas buvo viską sutvarkyti ant IPB varikliuko...

O tu kai debilas, tai nukopijavai ane? atsiuntei platintą ir uždėjai :DD kam vpš būt tokiuose projektuose aš nesuprantu, sako liepe kopijuot :DDDDDDDD

Paprašė ir padariau ko jis norėjo,viską sudėti ant IPB varikliuko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3074 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...