Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisijungčiau į minecraft projektą kaip pagalbininkas.


Edvisx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3099 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Yau labas.


Kaip ir iš temos sakau kad prisijungčiau į projektą kaip pagalbininkas.


O ką daryčiau na čia manau savaime aišku.


Prižiūrėčiau serverį padėčiau žaidėjams atsakinėčiau į duotus klausimus žaidėjų


Taip pat šioke toke veikla serveryje


Padėsiu apsresti kokius nors svarbius pasiulymus su savininku.


Pinigų neprašau nes tai galima sakyti mano kaip pomėgis.


(Šiek tiek aukščiau būti nei kiti žaidėjai :D )


Na o jai rimčiau tai nelabai jau daug pinigų tokios pareigos vertos todėl ir nereikia :)


Taip pat šiek tiek pasižymiu lietuvių kalbos "skillais" kad rašau su lietuviškomis raidėmis šioks toks pliusas 


Taip pat esu draugiškas todėl ir siūlausi kad priimtu į projektą.


Daugiau informacijos susisiekus 


Skype palikite po tema arba į PM 


 


Tai tiek būtų iki.


Redaguota , nario Edvisx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiek tiek, aprašysiu šitą tavo "anketą" ale

 

 

O ką daryčiau na čia manau savaime aišku.

 

Žmogau, nu jopapa, nu tai ką tu darytum? Manau, čia nei vienam neaišku, nes vienas daro taip, o kitas anaip.

 

Taip pat šioke toke veikla serveryje

 

Aukščiau minėjai, kad tavo privalumo skill'as lietuvių k. aš čia jos nematau :ph34r:

 

Taip pat esu draugiškas todėl ir siūlausi kad priimtu į projektą.

 

Žmogau nu blem, pagalbininkai dažniausiai būna renkami jau prieš startą, ir bent jau turi kažką mokėt, dirbti su photoshop'u, montuot video, o ne tik sedėt serveryje, ir prižiūrėt/atsakinėt į žaidėjų klausimus ;s

 

Skype palikite po tema arba į PM

 

Tai jaigu tu ieškai projekto, turėk moralės ir savo kontaktus palikt, ir daugiau apie save informacijos suteik, nes dabar apie sužinoti galim visiškai nieko.

 

Žinoma, no hate, atsiras gal tokių kas priims, bet tiesiog, pasakiau tavo minusus.

 

GL

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

o kažką rimčiau moki? turiu omeny gfx,js ?

Manau juk parašiau ką darau "Pagalbininkas. Bet gfx šiek tiek moku.

Šiek tiek, aprašysiu šitą tavo "anketą" ale

 

 

O ką daryčiau na čia manau savaime aišku.

 

Žmogau, nu jopapa, nu tai ką tu darytum? Manau, čia nei vienam neaišku, nes vienas daro taip, o kitas anaip.

 

Taip pat šioke toke veikla serveryje

 

Aukščiau minėjai, kad tavo privalumo skill'as lietuvių k. aš čia jos nematau :ph34r:

 

Taip pat esu draugiškas todėl ir siūlausi kad priimtu į projektą.

 

Žmogau nu blem, pagalbininkai dažniausiai būna renkami jau prieš startą, ir bent jau turi kažką mokėt, dirbti su photoshop'u, montuot video, o ne tik sedėt serveryje, ir prižiūrėt/atsakinėt į žaidėjų klausimus ;s

 

Skype palikite po tema arba į PM

 

Tai jaigu tu ieškai projekto, turėk moralės ir savo kontaktus palikt, ir daugiau apie save informacijos suteik, nes dabar apie sužinoti galim visiškai nieko.

 

Žinoma, no hate, atsiras gal tokių kas priims, bet tiesiog, pasakiau tavo minusus.

 

GL

Dėl skype labai problema mano skype susietas su fb. Ir ten daug skaičių... Bet jai reikės ta proga susikursiu naują.

"rašau su lietuviškomis raidėmis ten gi kabutėse ne visi gi rašo tomis lietuviškomis raidėmis tik pajuokavau maždaug no hate m8 Ty for GL

Redaguota , nario Edvisx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3099 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...