Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CSGOPOINTS.COM - Nemokami CS:GO itemai, raktai ir visa kitą ! [PATIKRINTA VEIKIA]


fruktas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3071 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki dar kartelį, pirmoje temoje šiek tiek suklydau pats, nes publikavau temą nepatikrines saito. Tačiau šįkartą pasidalinsiu tinklapiu, kuriuo naudojuosi ir jau buvau atsiėmęs savo pirmąjį skiną. 


Taigi šiek tiek apie tinklapį 


 


Užsiregistravus į tinklapį turėsite rinkti taškus ( pakvietimai, achievementai ), surinkus tam tikrą taškų skaičių galėsite pasiimti skiną , raktą, ar dėžę. Viskas labai paprasta, jums tereikės nurodyti savo trade linką ir skinas kelių minučių bėgyje ( dažniausiai ) jau bus pas jus .


Ko aš prašau ? Už naudingą informaciją registruotis per mano nuorodą ( aš taškų gausiu tik tada, kai jūs surinksite 10 taškų)


 


Kekvieną dieną atsiranda naujų galimybių gauti daugiau points nemokamai.


 


Skinų tradinimas gali kartais užtrukti iki 1savaitės, nes šis tinklapis kai užsakot už taškus juos nuperka iš steam marketo ir tada tradina jums pagal jūsų trade linką.


steam_market_restriction.png


 


Kokia jiems nauda duoti skinus už taškus ?


Jūs kviesdami draugus, ir kitais būdais rinkdami taškus duodat naudos ir jiems, kadangi jie gauna pinigus už tai, kad peržiūrit filmukus, parsisiunčiat android arba ios aplikacijas viskas vyksta referalų būdu, dėl to gerai ir jiems ir jums.


 


Mano pakvietimo nuoroda : http://csgopoints.org/?ref=76561198117736102


 


Ačiū už dėmesį ir linkiu sekmės renkantis taškus bei atsiimant prizus !


Redaguota , nario » Edgaras.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aha.. /?ref=76561198117736102

Ko aš prašau ? Už naudingą informaciją registruotis per mano nuorodą ( aš taškų gausiu tik tada, kai jūs surinksite 10 taškų)

Mano pakvietimo nuoroda : http://csgopoints.or...561198117736102 juk raše tai.

Redaguota , nario Stikeriukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3071 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...