Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Grand-Fire.Eu Serveris (SkyBlock)


MiSaKeZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3003 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai sutvarkykit normaliai serverį kad nereikėtų to heal prašyti jomajo, tik prisijungiau biški pavaikščiojau po spawną jau alkis numažėjo.

tu galvoji jeigų kažką pahealinsi nepirks paslaugų arba galvos jog serveris šūdservis? Dėja tu klysti.

paskui apie ts serverį, jugi aš tave kviečiau į ts o ne į pas save į serverį.Tavo vietoj aš bent jau ateičiau pabazarint o ne kaip myžnius baninčiau..

Nereikia lakstyt kaip nesveikam :D Pats zaidziau ten ir alkis tikrai greit neisseko kol i parkour nenuejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai sutvarkykit normaliai serverį kad nereikėtų to heal prašyti jomajo, tik prisijungiau biški pavaikščiojau po spawną jau alkis numažėjo.

tu galvoji jeigų kažką pahealinsi nepirks paslaugų arba galvos jog serveris šūdservis? Dėja tu klysti.

paskui apie ts serverį, jugi aš tave kviečiau į ts o ne į pas save į serverį.Tavo vietoj aš bent jau ateičiau pabazarint o ne kaip myžnius baninčiau..

Pirmą, kvietei ne mane, o savininką.

Antra, dabar parodei savo intelekto lygį bendravime, kuris tikrai nėra aukštas.

Trečia, suprantu, kad tave veikia konkurencija, tačiau truputėli ramiau elkis.

Galiausiai, reklama, tai yra bet kokio tipo parašytas tekstas, kuris nėra susijęs su mūsų projektu, į tai įskaitoma ir teamspeak reklamos , serverių reklamos ir pnš. 

 

O kodėl nelakstyt? Man gal įdomu buvo apžiūrėti spawną, beto galėtum ir padaryti kad spawne alkis nemažėtų :I arba tada bent jau /kit maistas pridėtum.

 

 

O šitas pasiūlymas priimtas, ir greit tai padarysime, dėkui nors už kažkiek įdėjų

Redaguota , nario Delta`Fire
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmą, kvietei ne mane, o savininką.

Antra, dabar parodei savo intelekto lygį bendravime, kuris tikrai nėra aukštas.

Trečia, suprantu, kad tave veikia konkurencija, tačiau truputėli ramiau elkis.

Galiausiai, reklama, tai yra bet kokio tipo parašytas tekstas, kuris nėra susijęs su mūsų projektu, į tai įskaitoma ir teamspeak reklamos , serverių reklamos ir pnš. 

 

 

O kodėl nelakstyt? Man gal įdomu buvo apžiūrėti spawną, beto galėtum ir padaryti kad spawne alkis nemažėtų :I arba tada bent jau /kit maistas pridėtum.

 

 

O šitas pasiūlymas priimtas, ir greit tai padarysime, dėkui nors už kažkiek įdėjų

Patikėk žmogau, konkurencija manęs tikrai neveikia, jei norėčiau galėčiau ir 40+ on surinkti, tačiau nematau tame prasmės, viskam savo laikas. O dėl bendravimo tai aš nebandau iš savęs daryti tą kuriuo nesu, kaip dabar daugelis taip daro, aš ir esu toks, todėl taip ir bendrauju, ir galu gale aš kalbuosi ne su kokiu direktoriu ar mieste o su paprastu pacuku kaip tu :I.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Atnaujinimai:
1.Ištaisyta keletą klaidų.
2.Atsiradimo vietoje atsistatys Jums gyvybės bei Alkis (Maquex įdėja įgyvendinta)
3.Daugelis komandų informacijos bus pateikta grynai lietuviškomis raidėmis su ą,ž, ir t.t (80%)
4.EVIPAM`s pridėta kiškių "spawnerių" zona.


Bei Maquex, toks paskutinis tavo rašymo būdas jau yra priimtinesnis ir visai tinkamas, net malonu skaityti buvo :) , jeigu turi daugiau idėjų ar pasiūlymų su džiaugsmu išgirsčiau :).


 

Redaguota , nario Delta`Fire
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su /kit svip gauną Diamond šarvus? Patyliu apie įdomumą.

Jei gali kitą kartą ir praplėsk nuomonę, nes kol kas nelabai ką įrodai, nes matosi nežiūrėjai nei kainų, nei buvai serveryje, tik parašei šią nuomonę be jokio logiškumo. Tačiau vistiek dėkui nors ir už tokią nuomonę :).

Beje, SkyBloke deimantiniai šarvai kažką pakeičia ? Suprasčiau būtų survival tipo serveris, tada ir kitokie kitai būtų :). Viskas yra logiškai apgalvota, plius kas dieną negalėsi šio kito naudoti :).

                                                                                Keli atnaujinimai:

Emoticon.gifServeryje pajusite helovino dvasią:

  • SkyBloke visada bus naktis
  • Mėnulis visada suksis
  • Ant monstrų galvų atsiras moliūgai
  • Padidintas raganų atsiradimo šansas
  • Iš monstrų gausite moliųgų(Ne visų)
 
Emoticon.gifSkelbiamas EVENTAS:
 
Tik šį šeštadienį, tai yra 2015-10-31 18:00 bus skelbiamas Parkour EVENTAS, bus priimami visi norintis iki 18:10.
Pagrindiniai prizai:
 
1 vieta -> SVIP 1 mėnesiui
2 vieta -> VIP 1 mėnesiui
3 vieta -> Renkasi vip 1 savaitei arba 500 euru SkyBlock valiutos
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko ypatingo tas jūsų serveris , ne be pasiūlot nieko gero , apart nuvalkiotų sistemų kurias rasi kiekviename serveryje.

Šiandien užsiregistravai ir dar su tokiu vartotojo vardu, dar keista kaip išdrįsai :o... ( Net įtarimas kyla, kad čia jau iš konkurentų kažkas :D )

Tačiau, ką padarysi kiekvienas žmogus turi savo nuomonę. Nors ir kokia jį bebūtų dėkui.

O dėl sistemų, viskam savo laikas, viskas turi vykti po truputi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiandien užsiregistravai ir dar su tokiu vartotojo vardu, dar keista kaip išdrįsai :o... ( Net įtarimas kyla, kad čia jau iš konkurentų kažkas :D )

Tačiau, ką padarysi kiekvienas žmogus turi savo nuomonę. Nors ir kokia jį bebūtų dėkui.

O dėl sistemų, viskam savo laikas, viskas turi vykti po truputi.

Tavo žiniai aš čia nuo 2010 metų , tik šiandien sumąsčiau sugrįžti atgal. O šiaip visur tų šūdservių kaip prišikta , ir tikrai tas tavo super serveris neišsiskiria iš kitų. NIEKUOM , pabrėžiu NIEKUOM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo žiniai aš čia nuo 2010 metų , tik šiandien sumąsčiau sugrįžti atgal. O šiaip visur tų šūdservių kaip prišikta , ir tikrai tas tavo super serveris neišsiskiria iš kitų. NIEKUOM , pabrėžiu NIEKUOM.

Sveikinu, jog sugrįžai ir dar išdrįsai parodyti savo didelį protą su tokiu vartotojo vardu :o. Tačiau tu vienu dalyku klysti, šudservis ir šis serveris skiriasi, visi serveriai kažkuom skiriasi, o jei tu to nemoki atrasti aš nekaltas :x. Tarkim paklaust savęs: Kiek yra SkyBlock serverių Lietuvoje ? Kodėl aš neužėjau pamėginti ten pažaisti, o tik parašiau komentarą? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikinu, jog sugrįžai ir dar išdrįsai parodyti savo didelį protą su tokiu vartotojo vardu :o. Tačiau tu vienu dalyku klysti, šudservis ir šis serveris skiriasi, visi serveriai kažkuom skiriasi, o jei tu to nemoki atrasti aš nekaltas :x. Tarkim paklaust savęs: Kiek yra SkyBlock serverių Lietuvoje ? Kodėl aš neužėjau pamėginti ten pažaisti, o tik parašiau komentarą? 

Vaau , labai stipru , NET GI skyblock :o :O :o , vau. O žaisti net neverta , nes ir taip aišku kad - šūdservis. Gi tokie serveriai nieko naujo ne be parodo apart savo šūdiškumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikinu įstojus į normalių serverių listą, ne šūdserverius :)

Serverį tikrai vertinu gerai, nors ir gali būt klaidų, bet serveris paleistas tam kad jį kritikuoti ir taisyti klaidas :)

Linkiu sėkmės su pelnu, kad išlaikyti serverį :)

Dėkui malonu girdėti :). Net ;labai :).

 

 

Na... Visai neblogas serveris,

Pažaidžiau šiek tiek, ir mėginsiu toliau žaisti.

Tačiau, bent jau man priešdeliai [PREFIX'ai] negražus, kažkaip visai nederi ;D

Būtų geriau kažkokie spalvingesni, įdomesni. :/

Dėkui už atsiliepimą :) bei pastebėjimą.

Jeigu galite , parodykite, kurioje vietoje Jums nepatinka priešdėliai ir kaip norėtumėte pakeisti, geriausia būtų forume http://grand-fire.eu/forumas/, tikrai atsižvelgsime ir pamėginsime pakeisti :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaau , labai stipru , NET GI skyblock :o :o :o , vau. O žaisti net neverta , nes ir taip aišku kad - šūdservis. Gi tokie serveriai nieko naujo ne be parodo apart savo šūdiškumo.

Parodyk bent viena Skyblock serverį? Šis serveris tikrai išsiskiria nuo kitų šudserverių nes ten pagrinde map'ai būna atsiusti iš interneto, adminams po kokių 12 metų o šiame serveryje administratoriai tikrai padedantys nesedintys vietoje. Iš tavo nick'o matosi kad atejai pakomentuot tik šiaip sau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Parodyk bent viena Skyblock serverį? Šis serveris tikrai išsiskiria nuo kitų šudserverių nes ten pagrinde map'ai būna atsiusti iš interneto, adminams po kokių 12 metų o šiame serveryje administratoriai tikrai padedantys nesedintys vietoje. Iš tavo nick'o matosi kad atejai pakomentuot tik šiaip sau.

 

Dėkui už palaikymą :)

 

 

2015-10-29 -> 21:13

Atleiskite, tačiau šiuo metu spėju mus DDOS timenet.lt draugai ar kažkas panašaus, nes tik užbaninus trys šio serverio reklamerius prasidėjo DDOS atakos, serveris veikia, tačiau gali būti "LAGO". (Aš jų nekaltinų, nes neturiu grynai įrodymų, čia tik spėjimas)

Atsiprašome už nesklandumus :)

2015-10-29 -> 21:33 baigta

2015-10-30 -> 00:28

1.Sutvarkyti prefixai į jums priimtinesnius

2.Ištaisytos serverio kelios rastos klaidos

3.Sulietuvinta daugiau teksto grynai lietuviškomis raidėmis (Jau 85%) ( ą,š,ž ir t.t)

4.Sukurtas TeamSpeak serveris

5.Kuriamas žaidėjo meniu ; vip meniu ; svip meniu, evip meniu, bei kuriama keletą naujų komandų .

Redaguota , nario Braskius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noobų servas. Nuėjau ir žiuriu pakopinti pluginai. Kažkoks alacho či*lpikas Braškius prisistatė sakau kopinti pluginai. Tas iškart nuo ko. Pluginai nukopinti nuo HardLife-LT serverio. Po kiek laiko prasidėjo to alacho či*lpiko bazaras, nors bazaro kaip maža mergaitė jis. O gryžtant prie serverio: SkyBlockas pieva. Skyblockas lygiai toks pat koks ir HardLife-LT. Taigi šito serverio savininkas tiesiog apgaudinėja, kad pats kurė. 0,25/10 įvertinimas.

Toks jausmas, kad atėjai pasireklamuot ar pareklamuot draugo serverio, jei nežinojai, tai visi pluginai traukiami iš http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/

Tad turiu tave nuliūdinti, kad ir tas tavo labai reklamuojamas serveris iš čia susirinkes pluginus ir jeigu jau taip nuvertini serveri pasakyk kodėl, o ne ateik ir reklamuok;)

Redaguota , nario iŽygiss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

The3dvis, matosi, kas šnekėjo normaliai, o kas tik stumė ant manęs, visas serveris gali patvirtinti puikiai tavo žodžius. O dabar einu tiesiai prie reikalo. HardLife.LT tokio projekto mes net negirdėję ir net nežinom kas čia per projektas buvo, viskas pas mus buvo pradėta nuo nulio. Taip daugelis pluginu paimta iš spigot svetainės, tačiau tai nereiškia, kad mes kopiname pluginus, plius šiuo momentu yra daroma kitokio tipo rankup sistema, kuri leis pasikelti rangą tik pasiekus tam tikrą salos lygį. Bet dabar kalba eina ne apie tai...

Jeigu tu nemoki normaliai išreikšti savo minčių ir kalbėti kaip normalus žmogus, o nebūti laido riteriu, tai ką kalbėti apie tave ? Duok daugiau argumentų ir įrodyk juos man prašyčiau: kas tau nukopijuota nuo to projekto, kuo tau panašus skyblokas čia į to projekto, ir kuo mes apgaudinėjam žaidėjus? Žinok tokie kaltinimai be įrodimų yra didelis 0.

O kaip pokalbis prasidėjo:
Atėjo į serverį The3dvis ir klausia:
-Kas šio serverio savininkas?
Serverio žaidėjas sako: - Piktas_DEDE.
Aš sakau: - Piktas_DEDE , tačiau jeigu reikia kažko galite kreiptis į mane.

Nu tada ir prasidėjo jo priekaištai iškarto, ir ne kad normaliai viską pasakytų pradėjo stumti ant manęs, tai ką be padarysiu :?

Štai galutinis pokalbio galas:
bbbae6279bb885083a322801398a3b8c814.jpg

 

 

 

Toks jausmas, kad atėjai pasireklamuot ar pareklamuot draugo serverio, jei nežinojai, tai visi pluginai traukiami iš http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/
Tad turiu tave nuliūdinti, kad ir tas tavo labai reklamuojamas serveris iš čia susirinkes pluginus ir jeigu jau taip nuvertini serveri pasakyk kodėl, o ne ateik ir reklamuok;)

 

Dėkui už palaikymą ;).

Redaguota , nario Braskius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noobų servas. Nuėjau ir žiuriu pakopinti pluginai. Kažkoks alacho či*lpikas Braškius prisistatė sakau kopinti pluginai. Tas iškart nuo ko. Pluginai nukopinti nuo HardLife-LT serverio. Po kiek laiko prasidėjo to alacho či*lpiko bazaras, nors bazaro kaip maža mergaitė jis. O gryžtant prie serverio: SkyBlockas pieva. Skyblockas lygiai toks pat koks ir HardLife-LT. Taigi šito serverio savininkas tiesiog apgaudinėja, kad pats kurė. 0,25/10 įvertinimas.

Kad yra ir kuriami nauji dalykai, lyg ir planuoja išleisti tikrai gera atnaujinimą o ir šiaip. Jūsų serveris irgi traukia pluginus iš interneto..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3003 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...