Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar verta pirkti šį telefoną?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3109 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Ta prasme aš pasiūliau vieną telefoną, noriu sužinoti ar verta jį pirkti.. o ne jūsų pasiūlymų iphoną ar samsungą, tiesiog jei bandot susirinkt freepostų, tai bent jau pasidomėkit apie telefonus kažkiek..

Tuolabiau siūlydami firmą net nesugebat nurodyt tikslaus modelio pavadinimo, tad.. susideginkit.

Redaguota , nario EdvinasFresh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o ne jūsų pasiūlymų iphoną ar samsungą, tai bent jau pasidomėkit apie telefonus kažkiek..

Tuolabiau siūlydami firmą net nesugebat nurodyt tikslaus modelio pavadinimo, tad.. susideginkit.

Manau, kad tau reiktu pasidomėti apie telefonus, nes tokios firmos kaip iPhone nėra, tad jie tau nurodė modelį. Yra Apple firma kuri gamina iPhone telefonus.;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ta prasme aš pasiūliau vieną telefoną, noriu sužinoti ar verta jį pirkti.. o ne jūsų pasiūlymų iphoną ar samsungą, tiesiog jei bandot susirinkt freepostų, tai bent jau pasidomėkit apie telefonus kažkiek..

Tuolabiau siūlydami firmą net nesugebat nurodyt tikslaus modelio pavadinimo, tad.. susideginkit.

Manau kad verta 

 

1) Pakankamai Ram-2gb kad galėtum sklandžiai naudotis telefonu jam nestriginėjant 

2) Procsorius taipogi greitas 

3) IPX7 sertifikatas galėsi skandint 

4) Galinga baterija tai didžiulis + :D nereikės kraut kas 4 valandas 

 

Tai tik mano nuomone pats turėjau daug telefonu išbandžiau daug variantu tačiau suradau sau geriausia varianta (Cat s50) kuri dabar naudoju ir vargo nematau :)

Redaguota , nario DeiW31
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ta prasme aš pasiūliau vieną telefoną, noriu sužinoti ar verta jį pirkti.. o ne jūsų pasiūlymų iphoną ar samsungą, tiesiog jei bandot susirinkt freepostų, tai bent jau pasidomėkit apie telefonus kažkiek..

Tuolabiau siūlydami firmą net nesugebat nurodyt tikslaus modelio pavadinimo, tad.. susideginkit.

tu kuri temą su klausimu ar verta pirkti ir kritikuoji, kad sako pirkt normalų telefoną, o nusižiūrėjai motorola..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad tau reiktu pasidomėti apie telefonus, nes tokios firmos kaip iPhone nėra, tad jie tau nurodė modelį. Yra Apple firma kuri gamina iPhone telefonus. ;)

Valink vaikiau jei nesupratai teiginio.

 

tu kuri temą su klausimu ar verta pirkti ir kritikuoji, kad sako pirkt normalų telefoną, o nusižiūrėjai motorola..

suprask, man pasakymas pirk samsungą, iphona ar lg man nieko nesako, kadangi tų modelių yra daugiau negu tu mergų pisęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3109 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...