Karolis.exe

Platinamas Angel-Pine.Lt forumo dizainas

Recommended Posts

Aloha,

taigi pama─Źiau angel-pine.lt projektas v─Śl atgijo. Taip, anks─Źiau buvau ir a┼í su Dovydu ta─Źiau i┼í─Śjau d─Śl sav┼│ prie┼żas─Źi┼│ ( i┼ívyk─Ös buvau trim savait─Śm su mokykla ). Taigi, buvome susitar─Ö, kad dizainas bus nenaudojamas ( t─ů kur─» editinau ) ta─Źiau nu─Śjau ─» forum─ů ir matau, kad dar Wast_Boss ( taip, ta pati ┼íiuk┼íl─Ś ) v─Śl kuria projekt─ů kur─» u┼żdarys but anyways.. Pasak─Ś, kad neb┼ź─Źiau sk┼źpas - tai pajiechali dalinuosi su visais ir kartu gali jie naudoti.

Editinau dizain─ů pats, ai┼íku, atrodo nieko n─Śra ir kita - nesvarbu. Nenoriu, kad naudotu mano bent ir su pakeistu maintitle anyways.. Projektas nemanau, kad ka┼żk─ů pasieks su Wastu but still - good luck.

Dizainas kaip sakiau editas, padaryti pagrindiniai išvaizdos dalykai, kadangi nesu pro koder 9999 IPB ( kaip Edziokas arba Whicky_Jack_Lenkas tad nelendu giliai ).

First file : http://www62.zippyshare.com/v/j9UyVxnZ/file.html

Second file ( images ) : http://www62.zippyshare.com/v/j9UyVxnZ/file.html

Cheers.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Na nenuostab┼│, kad viskas jau platinama :D Priglausiu.

Na nenuostab┼│, kad viskas jau platinama :D Priglausiu.

┼áit─ů platinu ne d─Śl to, kad su┼żlugdyti ar pana┼íiai, o d─Śl to, kad tiesiog buvo susitarta - jie pasidarys savo, nesugeb─Śjo.. Ar taip sunku ? Kad ir platinta pasieditinti, gi tas Wastas vis┼│ gal┼│ meistas ( jau bent taip prisistato kitiems, pro weber ).. Tai pra┼íom, pasidarykit - nepasidar─Ś.

Sak─Ś, kad neb┼ź─Źiau sk┼źpas - nesu.

Wast_Boss SAMP ┼żvaig┼żd─Ś, kas antram projekte gali j─» matyt. Sharing = Caring.

Tai dar tas ┼íudserveriu k┼źr─Śjas ne┼żlugo..... jau senai jis matyta persona nesp─Śja atsidaryti jau u┼żsidaro ahujitelnas weberis vienas tik dizain─ů normalu padar─Ös buvo ir viskas...

Atsipra┼íau , bet ─Źia man vienam neisikelia tavo Antros nuorodos (IMAGES) failas ?

Bandant ikelti ra┼ío , jog ─Źia n─Śra Image fail┼│..

Atsipra┼íau , bet ─Źia man vienam neisikelia tavo Antros nuorodos (IMAGES) failas ?

Bandant ikelti ra┼ío , jog ─Źia n─Śra Image fail┼│..

─«sik─Śliau pats - viskas veik─Ś man.

─«sik─Śliau pats - viskas veik─Ś man.

Ikeliu i┼í pirmo link─ů , viskas gerai.

Keliu iš antro kur tipo "images" rašo : Import Failed: Could not write the image set to disk

Ka┼żkaip pirmas vaizdas - Pasik─Śl─Ös esi...

Nerijus yra normalus ┼żmogus ir tikrai nieko prie┼í jei v─Śl su Karoliu atgaivintu vlkg.lt, s─Śkm─Śs jam :)

Ikeliu i┼í pirmo link─ů , viskas gerai.

Keliu iš antro kur tipo "images" rašo : Import Failed: Could not write the image set to disk

Sutvarkysiu kai b┼źsiu namuose.

Ka┼żkaip pirmas vaizdas - Pasik─Śl─Ös esi...

Nerijus yra normalus ┼żmogus ir tikrai nieko prie┼í jei v─Śl su Karoliu atgaivintu vlkg.lt, s─Śkm─Śs jam :)

Normalus atrodo TAU vienam. Visus siuntin─Śja ir visiems ai┼íkina, kad visk─ů moka - nieko nepadaro. Atgaivintu ir su┼żlugtu. Vienas kit─ů apgautu.

Meh dalintas tik editas šioks toks neverta net kelt :D

k─ů tu *Myliu SuperGames.lt* ─Źia vp┼í svaigsti buvau pas dovyda at─Śjas ir jau buvo tas dizas pr─Ź ─Źia mane *Myliu SuperGames.lt* ky┼íi jau sampe nebebunu a┼í tai tu *Myliu SuperGames.lt* nebenusi┼ínek─Śk tai vp┼í ─Źia a┼í ne pr─Źm, kiekviena diena projektai budavo taip ┼żinau kad klaidas darydavau bet jau nebus tu klaidu ir kitas dalykas neky┼ík manes ─» tas nesamones kur ─»ky┼íai, ne mano projektas a┼í ne pr─Źm ;), ir ra┼íyk tiesa nko a┼í tau vp┼í nera┼íiau kokius du trys menesiu, dar sako kad ra┼íiau kad nebutum skupas :DD, *Myliu SuperGames.lt* rimt baik juokus tu

Redaguota , nario WastBoss

k─ů tu *Myliu SuperGames.lt* ─Źia vp┼í svaigsti buvau pas dovyda at─Śjas ir jau buvo tas dizas pr─Ź ─Źia mane *Myliu SuperGames.lt* ky┼íi jau sampe nebebunu a┼í tai tu *Myliu SuperGames.lt* nebenusi┼ínek─Śk tai vp┼í ─Źia a┼í ne pr─Źm, kiekviena diena projektai budavo taip ┼żinau kad klaidas darydavau bet jau nebus tu klaidu ir kitas dalykas neky┼ík manes ─» tas nesamones kur ─»ky┼íai, ne mano projektas a┼í ne pr─Źm ;), ir ra┼íyk tiesa nko a┼í tau vp┼í nera┼íiau kokius du trys menesiu, dar sako kad ra┼íiau kad nebutum skupas :DD, *Myliu SuperGames.lt* rimt baik juokus tu

pr─Źm, sunku para┼íyti piln─ů ┼żod─» ? Ne tu ra┼íei, o Dovydas. Nesusireik┼íminkime.

┼Żod┼żiai ne byb*s - neimk taip giliai.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele