Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parodyk, ką veiki!


SnoutUp

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

 

šiame forumo skyriuje daug kalbų ir ginčų, bet matosi mažai realių projektų, tai bandau užkurt temą, kurioje visi, užsiimantys programavimu/pixelart/vectorart/3d modeliavimu ar savo projekto reklama, galėtų parodyt, ką daro.

 

Tinka screenshotai, GIFai, kodo gabaliukai (negailėkit ir kitiem, jei ką gudraus parašėt), youtube klipai ir etc. Svarbu, kad kažkiek su žaidimų kūrimu susiję.

 

Pabandom ir žiūrim, kas gausis.

Čia IamU. Nieko naujo ant projekto, mokinuosi, pasirodo Directx yra daug stipresnė nei aš tikėjausi, daug naujų dalykų sužinojau. Ant žaidimo nieko naujo nėra. Žaidimas bus po kokio pusmečio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, aš šiuo metu užsiiminėju ~nauju žaidimu, kuris bus twin-stick shooter'is (nieko originalaus) mobiliem ir PC/naršyklėm. Galutinės idėjos dar nėra, dedu visokius įdomius ginklus ir tobulinu skirtingų ginklų šovinių veikimą ir priešų "knockback'ą" ir panašias smulkmenas. Vėliau ateis priešų tipų planavimo eilė.

 

Čia palmė, kuri šaudo bananų granatomis (veikiančiose panašiai kaip Worms). Įdomios ginklų idėjos - visada laukiamos!

 

pJqhHFIl.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar šiek tiek ties žaidimų kūrimu esu apmiręs, užsiimu kitais darbais.
Dalis mano darbelių:

 

Spėk kas

 

discriminanto.



Interaktyvus Twitch.tv tiesioginės transliacijos žaidimas - Klausimanija

 

Galas.

Bandžiau kurti siaubo žaidimuką, buvau nemažai sukūręs, bet failai dingo :[ . Kas liko tai pati žaidimo ale pradžia:

 

Įkalintojo preliudas

http://nogalosa.lt/ipre/. Taip pat adaptuotas android versijai: http://nogalosa.lt/ipreandroid/

ss1.png

ss2.png

 

Keli bandymai su jMonkeyEngine

532c868ae9.jpgb0c6b2d9f7.jpg

 

Ir dar neįtikėtinai daug visokio stuff minecrafte bei bandymų sukurti įvairius 2D bei 3D žaidimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

https://drive.google.com/file/d/0BywGHdVSZO1ib0NMVDdjNlFneUk/view?usp=sharing

 

Video apie mano dabartini projekta. turetu but 2d top down coop mass shooter. dirbu prie jo tik kelios dienos. Sudeti tik pagrindai, nera kolkas jokio level design ar story. Pagrindinis dalykas del ko noriu sita daryt - multiplayer coop, nes pats laikas man ji ismokt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Savaitgalį prabimbinėjau, tai tik šiandien kiek prisėdau prie gamedev darbų.

Pridėjau UZI automatą (kodėl gi ne, visvien tik keli kintamieji skiriasi nuo pistoleto) ir, kartu, "dvigubų" ginklų funkcionalumą. Dabar žiūrėsiu, ar gerai atrodo nukreipus į tą pačią pusę ir šaudant paeiliui.

 

kJXBDZe.gif

 

Edit:

abu ginklai vienoje pusėje + šaudo paeiliui + atatranka ir ginklams ir personažui. Gavos tokia lengva vadinamo "game feel" pamokėlė, nes kitas reikalas, kai viskas "gyviau".

Dar idle ginklų siūbavimą reikės pamėgint pridėt.

 

FKZeTtB.gif

va čia tai vertas dėmesio dalykėlis :o 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį


char *StrReplaceToNew(char *In, char *Search, char *Replace)

{

char *ret;

char *searchOffset = strstr(In, Search);

if (searchOffset == NULL || *Replace == 0x00)

return;

size_t searchLen = strlen(Search);

size_t origLen = strlen(In);

size_t replaceLen = strlen(Replace);

ret = malloc((origLen - searchLen + replaceLen) * sizeof(char) + 1);

// Copy left side

if (searchOffset != In)

memcpy(ret, In, searchOffset - In);

// Copy replacement

memcpy(ret + (searchOffset - In), Replace, replaceLen * sizeof(char));

// Copy right side

if (searchOffset + (searchLen * sizeof(char)) != (In + (origLen * sizeof(char)))) {

size_t replaceLenBytes = (replaceLen * sizeof(char));

memcpy(ret + (searchOffset - In) + replaceLenBytes,

searchOffset + (searchLen * sizeof(char)),

(In + (origLen * sizeof(char))) - searchOffset + replaceLenBytes);

}

ret[(origLen - searchLen + replaceLen) * sizeof(char)] = 0x00;

if (strstr(ret, Search) != NULL)

StrReplaceOrig(&ret, Search, Replace);

return ret;

}

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keliiom dienom atidėjau žaidimų kūrimą į šalį, kad pasidaryčiau reklaminį portalą jiems, nes neturėdavau kaip kitaip linkint visus projektus. Jūsų teismui: http://games.snoutup.com/

 

Dar galiu pasidžiaugt, kad po populiaraus vokiečių youtuberio video, Iron Snout gauna ~1000 parsisiuntimų Google Play! Deja, pinigų net ir iš tokių skaičių nebent alui užtektų, bet tai jau šis tas.

 

 

 

SnoutUP su kuo pieši art'ą ? PS ? AI ? inkscape ? gimp ? 

 

Inkscape. Paprasčiausias ir nieko man netrūksta jame :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko reikia norint sukurti žaidimą? Nuo ko pradėt? Galėtumėt gal pasidalint patirtim? :D

Programavimas yra labai sunkus dalykas. Jei nori jo išmokti, reikės įdėti į tai daug pastangų į tai. Iš pradžių siūlau išmokti naudotis Unity varikliuku. Ten išmoksi sintakse ir data tipus, išmoksi kaip viskas veikia. Daug laiko įdėjas į žaidimų kūrimą galėsi sukurti kelis naujus žaidimus. Bet jau supratęs kaip žaidimų kūrimas veikia, siūlau pereiti prie pure kalbos, kaip C++ (Patariu naudoti DirectX bibliotekas.). Jei iškarto norėtum pradėti kurti žaidimus su C++ programavimo kalba, parašyk man į AŽ, parašysiu savo skype, galėsiu numesti kelis naudingus Tutorialus kurios aš naudojau pradžioje.

Redaguota , nario protingesnis uz protinga
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Programavimas yra labai sunkus dalykas. Jei nori jo išmokti, reikės įdėti į tai daug pastangų į tai. Iš pradžių siūlau išmokti naudotis Unity varikliuku. Ten išmoksi sintakse ir data tipus, išmoksi kaip viskas veikia. Daug laiko įdėjas į žaidimų kūrimą galėsi sukurti kelis naujus žaidimus. Bet jau supratęs kaip žaidimų kūrimas veikia, siūlau pereiti prie pure kalbos, kaip C++ (Patariu naudoti DirectX bibliotekas.). Jei iškarto norėtum pradėti kurti žaidimus su C++ programavimo kalba, parašyk man į AŽ, parašysiu savo skype, galėsiu numesti kelis naudingus Tutorialus kurios aš naudojau pradžioje.

C++ ? tu čia juokauji ? :D Ir kam tu tą unity visur kiši ?

Ir jei esi naujai pradedantis žaidimų kūrėjas kam reikia iškarto imt unity ? iš karto tai nekurs pirmo žaidimo nereik kurt kelis MĖNESIUS, pirmas žaidimas turi būti savaitė arba 2, daugiau išmokstama darant klaidas, niekas nesukuria žaidimo žinodamas tik teorija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

C++ ? tu čia juokauji ? :D Ir kam tu tą unity visur kiši ?

Ir jei esi naujai pradedantis žaidimų kūrėjas kam reikia iškarto imt unity ? iš karto tai nekurs pirmo žaidimo nereik kurt kelis MĖNESIUS, pirmas žaidimas turi būti savaitė arba 2, daugiau išmokstama darant klaidas, niekas nesukuria žaidimo žinodamas tik teorija.

Kodėl juokauju? Kaškas blogai su C++? Unity prikišu, nes yra neblogas startas mokindamas sintaksę. Supranti tokį žodį kaip "siūlau"? Aš nieko nesakiau apie laiką, kiek jis nori, tiek ir užtrunka dirbdamas prie savo projekto. Paskutinio sakinio galo nesupratau, nes kaip matau teorija biški blogai panaudojai, manau norėjai pasakyti "sintaksė". Kaip ir sakiau, aš nieko nesakiau apie žaidimo kūrimo laiką. Daugiau išmoksti mokindamasis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl juokauju? Kaškas blogai su C++? Unity prikišu, nes yra neblogas startas mokindamas sintaksę. Supranti tokį žodį kaip "siūlau"? Aš nieko nesakiau apie laiką, kiek jis nori, tiek ir užtrunka dirbdamas prie savo projekto. Paskutinio sakinio galo nesupratau, nes kaip matau teorija biški blogai panaudojai, manau norėjai pasakyti "sintaksė". Kaip ir sakiau, aš nieko nesakiau apie žaidimo kūrimo laiką. Daugiau išmoksti mokindamasis.

:D tu tiek daug naudoji žodį sintaksė kad nemanau kad žinai ką tai reiškia, ir taip pat unity prikiši nes geras dalykas išmokt sintaksę ? :D WTF! nežinau ar tu supranti ar ne ... o teorija ir sintaksė visiškai skirtingi dalykai jeigu nežinojai, pasiskaityk kas yra teorija ir praktika..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D tu tiek daug naudoji žodį sintaksė kad nemanau kad žinai ką tai reiškia, ir taip pat unity prikiši nes geras dalykas išmokt sintaksę ? :D WTF! nežinau ar tu supranti ar ne ... o teorija ir sintaksė visiškai skirtingi dalykai jeigu nežinojai, pasiskaityk kas yra teorija ir praktika..

Aš tai tavęs nesuprantu, aš kalbu apie sintaksę o jis apie teorija... Beto, žodį "sintaksė" panaudojau tik vieną kartą per pastaruosius 2 postus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...