Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

rip in pepperoni (nebeveikia) - » Life Is Life | Cracked | 1.8.* | IP: mc.lifeislife.eu «


Marichuana`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas sakė kad nekenčiu? Niekas taip nesakė, tiesiog sakau tiesą, kad neverta čia žaisti, o jeigu nervinčiaus, tai čia būtų visai kas kitas. O tas bumpinimas kažkaip *Myliu SuperGames.lt* ;D Vistiek niekas nežais :D Okey bailiuk :* Davai, nebedarysiu "Paslaugos" daugiau žmonių pamatys koks čia šūdservis. P.S. Mano planas buvo gaut concole ir sužlugdyt :D Bet neišėjo :D Nu ką padarysi :3

 

Nu va, bent prisipažino apie savo gyvenimo tikslą :D Nors vadina serverius "šūdserviais", bet pačių "pvpspiked" buvo ne ką populiaresnis, o tada tą serverį perdarėt į fc/jobs + res šūdservį, kad bent pora žmonių ateitų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu va, bent prisipažino apie savo gyvenimo tikslą :D Nors vadina serverius "šūdserviais", bet pačių "pvpspiked" buvo ne ką populiaresnis, o tada tą serverį perdarėt į fc/jobs + res šūdservį, kad bent pora žmonių ateitų :D

Čia  verslas vaikeli. Mes vien dėl pinigų kuriam :) Žaist neturiu laiko aš kai mokslų metai prasideda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu va, bent prisipažino apie savo gyvenimo tikslą :D Nors vadina serverius "šūdserviais", bet pačių "pvpspiked" buvo ne ką populiaresnis, o tada tą serverį perdarėt į fc/jobs + res šūdservį, kad bent pora žmonių ateitų :D

Nes Lietuviai nesupranto tokio dalyko kaip "unikalumas", vien tik forume ir moka rašyti apie jį tačiau jei toks serveris ir atsiranda vis tiek jame nežaidžia.

 

Beto tas jūsų life is life,ant kokio pralaidumo laikosi? :D Jei iš savo PC o bendriau laptopo paejo nudosint? :D

Aišku ilgai nelaikiau kad ten isterikos nebūtų.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nes Lietuviai nesupranto tokio dalyko kaip "unikalumas", vien tik forume ir moka rašyti apie jį tačiau jei toks serveris ir atsiranda vis tiek jame nežaidžia.

 

Beto tas jūsų life is life,ant kokio pralaidumo laikosi? :D Jei iš savo PC o bendriau laptopo paejo nudosint? :D

Aišku ilgai nelaikiau kad ten isterikos nebūtų.

Atsargiai, kibernetinę policiją iškvies :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Toks jausmas, kad tu mane nori į ts nuvaryt, nes pats bijai, kad visi mato, kaip tu nerviniesi dėl tiesos :D

P. S. Aš tikrai nesiruošiu pirkti naujo mikrofono vien dėl to, kad man reiktų švaistyti laiką kalbant su tavim. Beje, tau dar neatsibodo daryti man paslaugos? (bumpint serverio, kurio tu nebekenti temą :D)

Kaip tu padariai ip:

mc.lifeislife.eu

su portu:25794

???

 

Redaguota , nario Justasz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tu padariai ip:

mc.lifeislife.eu

su portu:25794

???

Tiesiog jis nukreipe celekom domena i minehost ns1.minehost.lt [lifeislife.eu] (79.142.112.124) (cached) o ne per tarlininka arba tiesiog pirko hosta ne su dedikuotu ip todel ir nebegali nukreipt ten Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...