Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

rip in pepperoni (nebeveikia) - » Life Is Life | Cracked | 1.8.* | IP: mc.lifeislife.eu «


Marichuana`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3129 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prisipažinsiu, pats nežinau, kodėl pradžioje pastoviai žaidė 6~10 žmonių, o būtent nuo rugsėjo 1 *BAM* serveris tapo apytuštis :oho:

Todėl, kad nebėra ką ten veikti, deimantų nėr, irono išvis nerasti, deimantų didesnis šansas buvo rasti, ir taip nėr ką ten daryti, tiesiog pasikerti medį pastatai kokį šūdą, viskas banas. Todėl ir yra tas *BAM* Bet jis jau buvo rugpjūtį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Todėl, kad nebėra ką ten veikti, deimantų nėr, irono išvis nerasti, deimantų didesnis šansas buvo rasti, ir taip nėr ką ten daryti, tiesiog pasikerti medį pastatai kokį šūdą, viskas banas. Todėl ir yra tas *BAM* Bet jis jau buvo rugpjūtį.

 

Onkologinių ligų "gydytojui" nervai dar nepraėjo :D

Bano priežastis va čia (citata iš serverio taisyklių: 7. Draudžiama bet kokiais būdais kenkti svetainei bei serveriui ir 8. Draudžiama meluoti, sukčiauti, apgaudinėti.): http://www.supergames.lt/topic/235967-pasipiktinimas-zmogumi-kurio-nick-yra-protingas/?p=1701323

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Onkologinių ligų "gydytojui" nervai dar nepraėjo :D

Bano priežastis va čia (citata iš serverio taisyklių: 7. Draudžiama bet kokiais būdais kenkti svetainei bei serveriui ir 8. Draudžiama meluoti, sukčiauti, apgaudinėti.): http://www.supergames.lt/topic/235967-pasipiktinimas-zmogumi-kurio-nick-yra-protingas/?p=1701323

Šeip jeigu nežinojai buvai prabaninęs ir free (Žaidime sakei) Jų tarpe buvo ir su manimi sutariančių serverio žaidėjų kai sukilom, tada apdalinai banais :D "Mane į policiją paskundė" Aš profas, nors skundo nebuvo :DD 

Bet įrodymu neturiu, kadangi tai buvo game, o concolės ir logų neturiu. Nemanau, kad 12 ar 13 metų žmogui pasiseks, vien su laikinu projektu, kadangi iškasinės visą pasauly ir amėn.

Redaguota , nario Protingas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip jeigu nežinojai buvai prabaninęs ir free (Žaidime sakei) Jų tarpe buvo ir su manimi sutariančių serverio žaidėjų kai sukilom, tada apdalinai banais :D "Mane į policiją paskundė" Aš profas, nors skundo nebuvo :DD 

Bet įrodymu neturiu, kadangi tai buvo game, o concolės ir logų neturiu. Nemanau, kad 12 ar 13 metų žmogui pasiseks, vien su laikinu projektu, kadangi iškasinės visą pasauly ir amėn.

 

Logiškai pagalvojus, gi nebūčiau prisipažinęs visiems chate, jeigu kažkam būčiau dėjęs tavo vadinamą "free baną" :D

Beje, pats ne ką vyresnis esi (15m.)

Jeigu jau vaidini tokį "subrendelį", tai bent nereikėjo apsiverkti dėl poros -rep ir po to grasinti DoSais ir nulaužinėjimais... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Logiškai pagalvojus, gi nebūčiau prisipažinęs visiems chate, jeigu kažkam būčiau dėjęs tavo vadinamą "free baną" :D

Beje, pats ne ką vyresnis esi (15m.)

Jeigu jau vaidini tokį "subrendelį", tai bent nereikėjo apsiverkti dėl poros -rep ir po to grasinti DoSais ir nulaužinėjimais... :D

Ne apie -rep ėjo kalba, o apie prisišnekėjimus teamspeake, po to jis niekur man neberašė :D Kad ir 15 tų metų, bet nemanau, kad esu toks kaip 13 metų žmogus, kuriam vieną dieną eina mic, o kai nori pašnekėt magiškai sugesta per 5 min? :D Neverta man su tavim chatint, nes tas pats kaip su siena.. Tai nematau jokios esmės, geriau einam į ts, skype pašnekėsim ir viskas normaliai, o tuos postus rinkt nėra esmės, skype jei reiks susirasi :) Bet garantuoju, kad nekviesi nes bijai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ne apie -rep ėjo kalba, o apie prisišnekėjimus teamspeake, po to jis niekur man neberašė :D Kad ir 15 tų metų, bet nemanau, kad esu toks kaip 13 metų žmogus, kuriam vieną dieną eina mic, o kai nori pašnekėt magiškai sugesta per 5 min? :D Neverta man su tavim chatint, nes tas pats kaip su siena.. Tai nematau jokios esmės, geriau einam į ts, skype pašnekėsim ir viskas normaliai, o tuos postus rinkt nėra esmės, skype jei reiks susirasi :) Bet garantuoju, kad nekviesi nes bijai.

Ir dėl Snoopo prisišnekėjimų, apie kuriuos aš išvis nieko nežinau, reikėjo man grasint kad nulauši servą? :D Nebuvo sunkiau susirast jo skype ir jį įrašyt į kokį IP resolverį ir tada niekam nežinant dosint? :D Nu ždž žiauriai čia :D Nors man naudos yra iš šios diskusijos, tema bumpinas :D

Redaguota , nario TheMariuzaz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir dėl Snoopo prisišnekėjimų, apie kuriuos aš išvis nieko nežinau, reikėjo man grasint kad nulauši servą? :D Nebuvo sunkiau susirast jo skype ir jį įrašyt į kokį IP resolverį ir tada niekam nežinant dosint? :D Nu ždž žiauriai čia :D Nors man naudos yra iš šios diskusijos, tema bumpinas :D

Nebemalk šūdo. Matosi, kad bailys esi. Ant forumo suvartyt tai ten OMG maždaug, bet taip ir bijai ateiti pašnekėti normaliai, o per foruma aš galiu būti kas tik noriu. Tai tu esi "žiauriai čia". Suauk. Nes kaip devynmetis pasirodei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebemalk šūdo. Matosi, kad bailys esi. Ant forumo suvartyt tai ten OMG maždaug, bet taip ir bijai ateiti pašnekėti normaliai, o per foruma aš galiu būti kas tik noriu. Tai tu esi "žiauriai čia". Suauk. Nes kaip devynmetis pasirodei.

 

Toks jausmas, kad tu mane nori į ts nuvaryt, nes pats bijai, kad visi mato, kaip tu nerviniesi dėl tiesos :D

P. S. Aš tikrai nesiruošiu pirkti naujo mikrofono vien dėl to, kad man reiktų švaistyti laiką kalbant su tavim. Beje, tau dar neatsibodo daryti man paslaugos? (bumpint serverio, kurio tu nebekenti temą :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas sakė kad nekenčiu? Niekas taip nesakė, tiesiog sakau tiesą, kad neverta čia žaisti, o jeigu nervinčiaus, tai čia būtų visai kas kitas. O tas bumpinimas kažkaip *Myliu SuperGames.lt* ;D Vistiek niekas nežais :D Okey bailiuk :* Davai, nebedarysiu "Paslaugos" daugiau žmonių pamatys koks čia šūdservis. P.S. Mano planas buvo gaut concole ir sužlugdyt :D Bet neišėjo :D Nu ką padarysi :3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3129 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...