Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

// McKingdom.LT - Rasės | Frakcijos | PVP 1.8 //


Xofter

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

cd40cfdd925fe7625ad1b5f954b3ecfc334.png

Serverio ip adresas: mc.mckingdom.lt

Serverio puslapis: http://mckingdom.lt

Serverio veikimo laikas: 24/7

Serverio stilius: RPG/PVP/FACTIONS/RAID/RASES

Serveris jau gyvuoja 3 metus, be uzsidarymo!

 

 

Išsamus serverio aprašymas:

Na visu pirma aciu, kad nusprendete paskaityti mano siaubingai parasyta aprasyma.

 

Vienoje mažoje karalystėje gimsta herojus kuris turįs pasirinkti savo kelią tarp naujojo pasaulio, kurį jau pakeitė daugybė agresyvių rasių. Jam pasirinkti visada buvo sunku kurią rasę jis norės ginti. Visos rasės suskirstitos į tam tikrus būrius sudarytas iš kelių rasių rūšių. Herojus esi tu ir tavo žingsnis lems šios karalystės ateitį!

 

Visos rases:


qKV5zSc.png

oiau1ZB.png

90qfazF.png

mYb9Ekm.png

rOtiYvB.png

4pA5yiM.png

BTB4wXU.png

sD3Dag4.png

Redaguota , nario Xofter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Kadangi pamačiau kokie puikūs komentarai, tai galvoju realybės šiek tiek labai nepakenks :taika:

 

Mano 15min įspūdžiai:

  • Bendravimo langas("chat") "užfloodintas" visokiomis įskiepių nesamonėmis vaivorykštės spalvos
  • "Prefix" tęsiasi turbūt daugiau kaip puse bendravimo lango("chat").
  • "Chebra" laukia naujokų prie "spawn'o" ribų su magiškais deimantiniais daiktais ir juos kapoja (keleta kartų kliuvo ir man).
  • Po kelis centus pardavinėjami vadinamieji "max šarvai" ir visokie "max ginklai" bei lygiai, tai kažkaip nei nebematyt ką ten veikt. Atblokavimą ir tą galima nusipirkt už kelis centus.
  • Labai įdomus valiutos pavadinimas "kingai" kaip suprantu karalius vietoj valiutos stumdo :D
  • Pasaulis kai po cunamio visas nusiaubtas: ne tik pastatai bet ir žemė.
  • Padarus visus taip pat ko gero cunamis nusinešė, nes neradau nei vieno.
  • Tos vadinamosios rasės yra viso labo papildinys: gerai žinomas "heroes" įskiepis. Gražūs GFX šiek tiek klaidina.
  • Savininkas matyt labai mėgsta vaivorykštes, nes šoninė lentelė ("sidebar") ir ta marga kaip per Velykas.
  • Šimtai komandų, neįsivaizduoju kaip naujokui ten tarp jų susigaudyt.
  • Neradau aš ką ten galima veikt, tuo labiau pasigedau to tikrojo "RPG" - čia iš jo likę tik "tag'as" šalia serverio tipo.

5/10

6-7 gauna gerai sutvarkyti serveriai, eiliniai, bet nesugadinti.

8-10 gauna tik rimtai išsiskiriantys, orginalūs serveriai

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kadangi pamačiau kokie puikūs komentarai, tai galvoju realybės šiek tiek labai nepakenks :taika:

 

Mano 15min įspūdžiai:

  • Bendravimo langas("chat") "užfloodintas" visokiomis įskiepių nesamonėmis vaivorykštės spalvos
  • "Prefix" tęsiasi turbūt daugiau kaip puse bendravimo lango("chat").
  • "Chebra" laukia naujokų prie "spawn'o" ribų su magiškais deimantiniais daiktais ir juos kapoja (keleta kartų kliuvo ir man).
  • Po kelis centus pardavinėjami vadinamieji "max šarvai" ir visokie "max ginklai" bei lygiai, tai kažkaip nei nebematyt ką ten veikt. Atblokavimą ir tą galima nusipirkt už kelis centus.
  • Labai įdomus valiutos pavadinimas "kingai" kaip suprantu karalius vietoj valiutos stumdo :D
  • Pasaulis kai po cunamio visas nusiaubtas: ne tik pastatai bet ir žemė.
  • Padarus visus taip pat ko gero cunamis nusinešė, nes neradau nei vieno.
  • Tos vadinamosios rasės yra viso labo papildinys: gerai žinomas "heroes" įskiepis. Gražūs GFX šiek tiek klaidina.
  • Savininkas matyt labai mėgsta vaivorykštes, nes šoninė lentelė ("sidebar") ir ta marga kaip per Velykas.
  • Šimtai komandų, neįsivaizduoju kaip naujokui ten tarp jų susigaudyt.
  • Neradau aš ką ten galima veikt, tuo labiau pasigedau to tikrojo "RPG" - čia iš jo likę tik "tag'as" šalia serverio tipo.

5/10

6-7 gauna gerai sutvarkyti serveriai, eiliniai, bet nesugadinti.

8-10 gauna tik rimtai išsiskiriantys, orginalūs serveriai

Na mazdaug supratau ka turejai omeni, taciau cia manai lietuviu bendruomone tokia visuose servuose buna. Del komandu yra /kit pagalba, akivaizdziai parasyta kad naujokai ja gali pasinaudoti. Jeigu tau 0.5 eur yra centai, tai sveikinu, as ne toks turtingas kaip tu, btw paysera padare tokius limitus kad nuo 0.5-4 Eur butu galiam tik (reiskia 1,5,2,2,5 ir pns) Tai nors ir kiek noreciau tureti kitokia kaina, nelabai ir iseina. Chat nepatinka? Tam yra chat nustatymai specialiai sukurti minecrafte. Pasaulio nesitykek gero lietuviu servuose su faction ir pns.

 

Mano atsakymas tau, tai tik mano nuomone, kai visada, neprivalai sutikti.

Aciu uz tavo sazininga, atvira nuomone.

Redaguota , nario Xofter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Serveris viskas okey, bet vienas Alterio faktas man labai patiko: 

  • "Chebra" laukia naujokų prie "spawn'o" ribų su magiškais deimantiniais daiktais ir juos kapoja (keleta kartų kliuvo ir man).

Už tai Alteris gauna +rep. Tai tiesa. Tiesiog išėjau nes nesusigaudžiau kas čia vyskta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu, kad gfx gražus tai jo, bet serveris tai hujnia :D

Kol Alteris neparašė savo nuomonės iki tol visi bijojo savo nuomonę išreikšti, dabar kaip jis išreiškė iškarto atsirado tos "mazylkos".

Nuomonę žmonės turėkit savo..o kai turėsit, tada ir susilauksi dėmėsio iš rimtesnių žmonių, atkartodami tą patį proto neparodysit.

O kalbant apie patį serverį tai pasakysiu tik tiek, kad labai daug kas pasikeitė nuo tų laiko kai žaidžiau aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš minecraft padarė lineage ar kaip ten rašos :D

Šiaip matau daug kam patinka tad sėkmės!

Lineage pagrindas yra mmoRPG, šio serverio pagrindas yra Survival/Faction+maža rpg dalelė. Tad, nei velnio...

 

 

Serverio stilius: RPG/PVP/FACTIONS/RAID/RASES

 

Serverio savininkas nemanau, kad supranta ką reiškia žodis RPG...

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...