Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatau // Mind a.k.a darrel. a.k.a darrel_ a.k.a Darrel_Johnson ir t.t


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3159 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas. Labai smagu matyti, kai esi toks jaunas ir taip puikiai rašai. Dauguma tavo metų rašytų kažką panašaus į: "sw as esu tomas gywenu zarasose". Atrodai mldc, sėkmės tobulėjant veiklose, kuriomis užsiimi.  :lol:

Bet kažkodėl iš Lietuvių išėjo 8 ar 7 tiskliai nepamenu :D:(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

zinau tave realibėja, esi penktokas. Rodos vaikštai su lopais. t.y reiškia ir pats toks. lauke taves mates nesu (nolaiferis) tai nezinau mano nuomonė apie tave.

Kad jie nevaikšto taip kaip visi? Siuntineja visus nachui, bando pasirodyti prieš visus tai lopai? Aš dėl to tokius kaip mano draugai ir gerbiu, kurie nebando primesti kažkokius ahuenus žmones. Mikrike tiesiog nesilankau, tai neprivalai manęs matyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Kad jie nevaikšto taip kaip visi? Siuntineja visus nachui, bando pasirodyti prieš visus tai lopai? Aš dėl to tokius kaip mano draugai ir gerbiu, kurie nebando primesti kažkokius ahuenus žmones. Mikrike tiesiog nesilankau, tai neprivalai manęs matyt :)

 

Tai kad tu *Myliu SuperGames.lt*, o ne šūstras, laikas pradėti kačialintis o ne klavietura maigit, tai žinok ne sportas.

Kad tu *Myliu SuperGames.lt* o tavo klyčka Ceepee a.K.a #Cepelinčikas

 

Zarasai gerai! Buvau šią vasarą. xD Bėto,sveikas,teko dirbti su tavim.

Zarasai Maladiec ♥ , Bet kad tas vpš į lauka nelenda

 

 

Mikrike tiesiog nesilankau, tai neprivalai manęs matyt :)

 

 

 

1.Kas tau sakė kad aš mikrike išviso bunu? aš vaikštau su draugu po miesta, arba maudomies, tai va.

2. tu net nelendi į lauka o visalaika nolaifini, tai todėl ir nematau, nevaidink labai rimto ir kieto. čia tipo vierhas

 

Sekmės cepelinčik

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad tu *Myliu SuperGames.lt*, o ne šūstras, laikas pradėti kačialintis o ne klavietura maigit, tai žinok ne sportas.

Kad tu *Myliu SuperGames.lt* o tavo klyčka Ceepee a.K.a #Cepelinčikas

 

Zarasai Maladiec ♥ , Bet kad tas vpš į lauka nelenda

 

 

Mikrike tiesiog nesilankau, tai neprivalai manęs matyt :)

 

 

 

1.Kas tau sakė kad aš mikrike išviso bunu? aš vaikštau su draugu po miesta, arba maudomies, tai va.

2. tu net nelendi į lauka o visalaika nolaifini, tai todėl ir nematau, nevaidink labai rimto ir kieto. čia tipo vierhas

 

Sekmės cepelinčik

Aš nebandau primesti kažkokio kačioko ar dar kažko, tai kad nepisk man proto dėl mano elgesio :)

 

Žinok, tai žinok kad aš ne tik Zarasuose sėdžiu bet ir į kaimą karts nuo karto nuvarau ir nekarta dar prie vyškių buvau tai kad jeigu nepažysti manęs - užsipisk.

 

Mldc pacanas užsiema nors naudinga veikla nors metu dar ir nedaug. Pagirtina  :)

Malonu susipažint.

Na tiesiog, kai sėdi prie kompiuterio nėr ką veikt tai reikia kažkuo užsiimt :D

 

Ir dar patikslinu :

 

ūgis : 1,71m

svoris: 68kg

 

Žinau, stambokas bet jei kas netikit dar fotke galėsiu parodyt iš pažymėjimo nuo daktarų šulen :D

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

KĄĄĄĄĄĄĄĄĄ? :DDDDDDDDDDDDD Aš tiesiog redagavau temą kad savo pavardė darašyt,nerašyk nesamonių tu viena karta.

 

Neapsimesk berašydamas, puikiai prisimenu tai, o kas juokingiausia dabar dėl savo svorio tu rašai,kad pažymą pateikt, čia iš vis prajuokino. Gal tu sau gėdos nebesidaryk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neapsimesk berašydamas, puikiai prisimenu tai, o kas juokingiausia dabar dėl savo svorio tu rašai,kad pažymą pateikt, čia iš vis prajuokino. Gal tu sau gėdos nebesidaryk.

Nes neturiu normalios nuotraukos ir tiek.. Kas tiesiog netiki kad mano ūgis toks ar svoris tai tiesiog galiu pažymos foto pateikt :D. Tu sau gėdos nebesidaryk nesamonės rašydamas, aš ūgio ir svorio temoje nekeičiau tu gal jau išeik į lauką ir akys prasipusk, matosi kad tau jau vaidenasi nuo to monitoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nes neturiu normalios nuotraukos ir tiek.. Kas tiesiog netiki kad mano ūgis toks ar svoris tai tiesiog galiu pažymos foto pateikt :D. Tu sau gėdos nebesidaryk nesamonės rašydamas, aš ūgio ir svorio temoje nekeičiau tu gal jau išeik į lauką ir akys prasipusk, matosi kad tau jau vaidenasi nuo to monitoriaus.

 

Tai, kad aš sau gėdos ir nesidarau. Pas Tave ūgis ir svoris greit nukrenta, užauga.. Jeigu nori sau gėda pasidaryti aplamai, tai galiu paprašyt kas pirmi skaitė, kad parašytų čia, bet tik laiko gaišimas išeitų. O dar ir kaip keitei. Į lauką kiekvieną dieną išeinu pasibūt, pasportuot, tikriausiai ne kaip tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad aš sau gėdos ir nesidarau. Pas Tave ūgis ir svoris greit nukrenta, užauga.. Jeigu nori sau gėda pasidaryti aplamai, tai galiu paprašyt kas pirmi skaitė, kad parašytų čia, bet tik laiko gaišimas išeitų. O dar ir kaip keitei. Į lauką kiekvieną dieną išeinu pasibūt, pasportuot, tikriausiai ne kaip tu.

Blemba tu rimtai idiotas, nieko aš nekeičiau. Tikek nori ne, bet man tiesa sakant pochui ant tavo nuomonės. Tikriausiai su ačkarikais vaikštai ir tau jau net jie nepadėda matyti normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Blemba tu rimtai idiotas, nieko aš nekeičiau. Tikek nori ne, bet man tiesa sakant pochui ant tavo nuomonės. Tikriausiai su ačkarikais vaikštai ir tau jau net jie nepadėda matyti normaliai.

 

Jeigu prabilai apie tai- Tikriausiai su ačkarikais vaikštai ir tau jau net jie nepadėda matyti normaliai. Tai tikriausiai klasė žemina tave dėl akinių, jeigu kalbi apie tokius dalykus? Šiaip ne, akinių nenešioju, bet puikiai mačiau, pirmą kartą tokį debilą matau kuris taip apsimetinėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3159 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...