Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatau // Mind a.k.a darrel. a.k.a darrel_ a.k.a Darrel_Johnson ir t.t


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3153 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi pagaliau prisistatau ir aš. Mano vardas Tomas o pavardė Filipavičius, aišku dauguma tai jau žino. Kiek man metų? 12. Visa didžiaja dalį informacijos rasite apačioje

 

Bet palauk, tu man sakiai kad tau 15, 16 metų ir panašiai -

 

Taip, daugumai aš melavau bet tam yra priežastis. Manau dauguma mano amžiaus asmenų supranta kad dabar dauguma apie žmogų sprendžia ne pagal jo sugėbėjimus, charakterį bet pagal jo metus. Kuo daugiau metu - tuo tu kietesnis. Gal ir kitaip, bet aš suprasdavau taip. Bet tai tu gi kai kuriuose vadinai vaikais nors pats dar toks esi? Manau daugumai tai neturėtu būti kaip įžeidimas, vis vien puse forumo lankytojų nėra "suaugėliai" kažkokie, tik tokius primeta. O ištikru sėdi ant tėvu sprando ir kapoja CS'ą. Tai manau tie kuriems melavau neįsižeis.

 

Kuo tu užsiiemi? -

 

Nuo 10 metų buvau pradejas užsiiminėti grafikos dizainu, ir taip kažkur gal iki 11 metų bet paskui gal puse metų padariau pertrauką. Dar yra mano senas išlykes deviantart vartotojas, dabar esu patobulėjas bet nelabai stipriai ir čia yra mano naujas deviantart vartotojas. Prieš keleta dienų pradėjau mokytis HTML/CSS kodavimų tai sakyčiau visai neblogai sekasi. Buvau bandęs kažką daryti su zModeler, jeigu tai kam nežinoma programa tai pasistengsiu paiškinti trumpai ir aiškiai - daromi tiesiog įvairiausi modeliai, tiksliau taip sakant puošiami. Lyg ir buvau padaręs keletas mašinų bet tiesiog kažkaip pasidare per sunku. Buvau dar bandęs piešti per Cinema 4D bet tiesiog kompas jau nelabai tam skirtas.

 

Tai kaip suprantu tu turi antra supergames vartotoja -

 

Taip, aš jį turiu ir nenaudoju kažkokiems blogiems tikslams kaip +REP deliojimas ar forumo eurų pervedimas. Antras supergames vartotojas. Iš šio IP tiesa sakant turiu gal dar keletas vartotojų bet tikrai jau senai su jais nesinaudoju.

 

Lyg ir sakiai iš antro vartotojo kad leavini supergames -

 

Taip buvo taip. Man tiesiog atsibodo kai kurie žmones nepasako tavo daromų klaidų, nemažai freeposterių yra ir daug daugiau priežaščių. O kodėl aš ir vėl čia? Aš aišku galėjau pasilikti daugumai gerai žinome labirinte bet tiesiog ten nėra didelis aktyvumas tai teko gryžti čia. Aišku yra dar keletas panašių forumų bet jie ilgai neišsilaiko.

 

Kur tu gyveni? -

 

Aš gyvenu Zarasuose, manau nedaugelis ši miestelį/miestą žino bet man jis visai patinka :D

 

Parodyk savo nuotrauką -

 

Deja kaip atrodau šiuo metų nuotraukos neturiu. Yra keletas išsaugotu nuotraukų nuo vaikystės bet ir tai jos albumuose ne kompiuteryje.

 

Koks tavo ūgis ir kiek tu sveri ? -

 

Tikriausiai dauguma tai norėjo sužinoti.

 

Ūgis - maždaug 1,60m koks tiksliai nežinau.

Svoris - 60kg.

 

Taip, aš neesu plonas bet ir neesu storas kaip dauguma sako..

 

Tai manau tiek apie mane. Manau dabar tikrai atsiras nemažai tokių komentarų kuriuose išsipisinesite iš manęs bet žinote ką? Man giliai pochui ant jūsų įžeidžiančios nuomonės, aš džiaugiuosi būdamas toks koks esu.

Redaguota , nario Mind
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Čia dar normalų lyginant su mano ūgiu, pas mus mokykloje yra ir 13-etis kuris gal apie 100kg svere.

 

Čia nenormalu kaip tavo ūgiui, čia jau maximumas, dar priauk kelis kilus ir overweight tau bus...

Beje, nepamoina -rep dėlioti iš 3 skirtingų acc ?

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia nenormalu kaip tavo ūgiui, čia jau maximumas, dar priauk kelis kilus ir overweight tau bus...

Beje, nepamoina -rep dėlioti iš 3 skirtingų acc ?

WHAT? :DDDDDDDDDDDDDDDD Pas man tik 2 acc kuriais naudojuos ir nachui tu man reikalingas kad tau -rep dėčiau.

 

Sveikas, malonu.

Sveikas sveikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

WHAT? :DDDDDDDDDDDDDDDD Pas man tik 2 acc kuriais naudojuos ir nachui tu man reikalingas kad tau -rep dėčiau.

 

Sveikas sveikas.

 

Įsijunk, kad galėčiau siūsti tau žinutes, visus įrodimus sukelsiu, ar nori, kad čia sukelčiau ?

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kelk.

http://www.part.lt/img/77d3a184e6393cae1f096ff1a54c8722336.png

http://www.part.lt/img/dc5dbeec998490cf3fab8686105daa82563.png

http://www.part.lt/img/9d1a5f56bfac15c24449039c4117e58f254.png

 

Pažiūrėk dabar mano rep.

 

83e8f5a7299d09aaf0fdd03b058990e9914.jpg

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad aš jau pakviečiau tai jau mano acc? Juokingas tu, tie asmenys pirko iš manęs pakvietimus ir viskas. Dar administratoriu, moderatorių paprašyk kad IP sutikrintu ir paskui man čia kažką sakyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Kad aš jau pakviečiau tai jau mano acc? Juokingas tu, tie asmenys pirko iš manęs pakvietimus ir viskas. Dar administratoriu, moderatorių paprašyk kad IP sutikrintu ir paskui man čia kažką sakyk.

 

O iš kur čia ip ištraukiai ? Apie ip nieko neužsiminiau ? Žinau, kad skirtingi ip, maybe proxy ? Ir koks tolkas pirktiems asmenims ( 3 ) dėlioti man -rep ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O iš kur čia ip ištraukiai ? Apie ip nieko neužsiminiau ? Žinau, kad skirtingi ip, maybe proxy ? Ir koks tolkas pirktiems asmenims ( 3 ) dėlioti man -rep ?

Tu jų ir paklausk kodėl tau -rep mėto, nes aš be priežasties niekam nemetau -rep. Proxy aš niekada nenaudojau ir nenaudosiu nes net neįsivaizduoju kas čia per mešlas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3153 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...