Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Draudžia "Counter-Strike"


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Brazilai uždraudė "Counter-Strike"

Brazilijoje uždrausta pardavinėti ir netgi žaisti garsiąją, visiems žinomą ir turbūt geriausiąją pirmojo asmens šaudyklę. Kaip jie sako: "dėl drastiškų smurto scenų" jis laikomas netinkamu ir netgi kenksmingu! [lmao.gif]

Jei Brazilijoje žaisite "Counter-Strike" jums gresia net 7000Lt bauda.

Taip pat teisėjams neįtiko ne tik šaudyklė, bet ir fantastinis vaidmenų žaidimas "Everquest", kuris taip pat paskelbtas už įstatymo ribų.. :D

COUNTER-STRIKE

1177932741_poscscz.jpg

OfT4A5fql_0

EVERQUEST

everquest-ii-echoes-of-faydwer-20060912052515726-000.jpg

C8hNzDcWFBQ

Beje kaip pastebėjote iš Counter-Strike filmuko, kad jau reikėtų pradėti laukti naujos Counter-Strike versijos!

Kiek pastebėta iš tokių filmukų ir šiaip iš sklandančių gandų tai pavadinimas bus "Counter-Strike: Online". Tiesa jau greitai manau turėtume gauti progą išbandyti. :)

Dalinis šaltinis: CBL

Mano komentaras:

Kalbant apie CS uždraudimą, tai brazilams labai nepasisekė. :-/

O be to tikrai nemanau, kad jis daro kažkokią žalą.

Aš su juo augau, užaugau ir dar dabar žaidžiu. O jokios nei moralinės, nei kokios kitos žalos nepatyriau. Rašau lietuviškom raidėmis, mokausi ne 10-ais, bet normaliai, sutariu su mergina, su mama nesipykstam, turiu daug draugų. Sugebu ir užsidirbti pinigų ir sukurti puslapių pora ir .t.t Taigi tikrai nemanau, kad daroma kokia nors žala!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 40
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Na nuo counter-strike kai kuriem tikrai pakrinka nervai. Pries kelis metus mano draugas sako kad viskas nebezaidziu cs ir gal kokiu 2 men nezaide. Is kart pasimate rezultatai: nesinervuoja del bet kokios smulkmenos, mokslai pagerejo ir bendrauti normaliau galima su zmogum o ne tik apie jo cs klausyti. Veliau jis vel pradejo zaisti cs ir vel pasimate rezultatai priesingi negu sakiau kada nezaide.

Tai mano nuomone yra tokio- zaisti galima bet su saiku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na gal dėl to man taip ir nėra. Nes aš nepersistengiu.

Bet taip pat galima persistengti ir ant kitų game. Pvz Lineage, kiti sako jis man kaip narkotikas, negaliu be jo ir čia ne vienas atvejis. Tik pasekmės spėju skirtingos. Nuo Lineage neišeisi į lauką, nes sėdėsi ištisai prie pc, o nuo CS spėju labiau nervingas būsi ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
tai ydomu butu,kas atsitiktu jei lietuvoj uzdraustu... [eyes.gif] nujauciu,kad kazkas rimtesnio butu negu brazilijoj,nes cs lietuvoje labai jau populiarus zaidimas :)

Lietuva,dar kaip Lietuva,o pagalvok kitose valstybėse didesnėse už Lietuvą ir kur žadižia daug daugiau žmonių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai ydomu butu,kas atsitiktu jei lietuvoj uzdraustu... [eyes.gif] nujauciu,kad kazkas rimtesnio butu negu brazilijoj,nes cs lietuvoje labai jau populiarus zaidimas :)

Lietuva,dar kaip Lietuva,o pagalvok kitose valstybėse didesnėse už Lietuvą ir kur žadižia daug daugiau žmonių

nu pvz man nesvarbu tarkim jei kokioj rusijoj uzdraustu,man labai idomu kas lietuvoj butu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

O šiaip norėčiau paklausti vieno klausimėlio... Kokį žaidimą žaistūte,jeigu uždraustų Counter-Strike? [eyes.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
wow... nemanau, kad brazilai ju klausys :) Tevynej uzdraustu tikrai liaudis ir toliau sekmingai zaistu :) O kas sugaudytu? niekas!

Norėtų-sugaudytų... Dabar beveik viską galima ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
Pačių žaidėjų negaudytų. Gaudytų giliau (šaknų ieškotų), gaudytų serverius. O pagal IP nėra lengviau atsegti. :D

Gerai kas turi tuos ip kurie visada keičiasi,bet girdėjau,kad jų jau nebedalina ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...