Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

HAMIKAZĖ Privatus serveris.


LukXE

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi noriu pristatyti nauja privatu serveri gal  kam pasirodys, kad čia eilinis šud servis gali būti nesiginčiniu prie serveriu nesu mokslininkas. Bet vis dėl to norėjau kurnos pažaist prašiausi į kelis serveriu, bet manęs niekas neįsileido todėl aš su savo kolega,draugu nusprendžiau sukurti serveri. Pavadinimu HAMIKAZĖ klausimas kodėl toks keistas pavadinimas ? kaip čia geriau išaiškinus kai kuriau serveri kažkaip užrašiau hamikazė ant prikolo, taip ir liko :) skamba neblogai nors ką čia apie pavadinimą kalbu esmė pačiam žaidime. Kolkas mūsu žaidžia tik keturi kažkaip norisi daugiau hebros todėl ir kuriu šia temą supergame forume esmė ta, kad čia vyks atranka į serveri priimsiu penkis žmones kurie atitiks mano išdėstitiems reikalavimais apačioje.
Apie serveri:

Serverio tipas?: Survival pasižaidimas su gera draugija.

Serveris veikia ant https://minehost.lthostingo.

Serverio Versija: 1.8.7.
Serverio Ip'as: Privatus.
Ramai: 3840 MB.
Hostingo galiojimo laikas: 2015-09-06 jei bus norinčiu žaisti planas, bus pratęstas.
Pluginu kiekis: tris
Serverije gali žaisti legalus ir nelegalus žaidėjei.

 

Ką mes veiktume serverije ir kokios galimybės butu tau žaisti ? serverije visiem teisės vienodos ir gali veikti ką nori pradedant mediniu kardeliu ir baigiant naujausiom fermom, serverije galėtume kurti bendrus projektus žaidimukus ir t.t.

Anketą į serveri:
Tavo vardas žaidime:
Tavo vardas tiktame gyvenime:
Kiek tau metu:

Kiek laiko žaidi minecraft žaidimą:
Kodėl turėčiau rinktis tave:

Ar gali laisvai bendrauti (skype,teamspeak) programose:

Ar pasižadi nenaudoti programų palengvinančiu žaidimą:

Tavo skype(Gali ir į privatu siusti jei nenori viešint):
Ar pasižadi nevokti kitu serverio žaidėju pasiektu lobiu ir pastatytu grožybių:
Ar YouTubini:

+ bus skype arba teamspeak apklausa žodžiu, tai mikrofonas būtinas.

anketas galite rašyti čia arba siusti į privatu.
                                                                                        Žmones pradėsiu priiminėti nuo 2015-07-10 iki 15

Nežinau kiek čia klaidų ai, bet  koks skirtumas sekmės tiem kas megins pateki į serveri. Iki susimatimo serverije :).

Pridėta 2015-07-08 kelios nuotraukos kaip vyksta progresas serverije ir t.t.

d946d3181e5d59db621300c1a6510450848.PNGe06d995a92f178f592a5f6e2beb3f86a24.PNGe97cac1afd2f9f187499f3f2d2c74354178.PNG9de3d2d784bc7ef5acd61f43a72fad91576.PNG91539b855ea7bc65387a94b3dba554be317.PNG9fa9056af53c2c468ca5ebfe75a8eb93530.PNG9e3558699d5fa97da73ec13ec303bd00300.PNG

Redaguota , nario LukXE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo vardas žaidime: xRaiju
Tavo vardas tiktame gyvenime: Lukas
Kiek tau metu: 16

Kiek laiko žaidi minecraft žaidimą: apie 5 metus
Kodėl turėčiau rinktis tave: Serveryje praleisčiau tikrai daug laiko ir bučiau aktyvus. Nenaudoju čytu , nevogiu ir negriefinu. esu draugiškas :D.

Ar gali laisvai bendrauti (skype,teamspeak) programose: taip

Ar pasižadi nenaudoti programų palengvinančiu žaidimą: taip

Tavo skype(Gali ir į privatu siusti jei nenori viešint): lukisx16
Ar pasižadi nevokti kitu serverio žaidėju pasiektu lobiu ir pastatytu grožybių: taip
Ar YouTubini: ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo vardas žaidime: DJCepas
Tavo vardas tiktame gyvenime: Elijus
Kiek tau metu: 14

Kiek laiko žaidi minecraft žaidimą: 3 metus
Kodėl turėčiau rinktis tave: Nes esu rimtas nedarau nesamonių pvz: sugalvojau projektą tai jį padarysiu iki galo.Nesikeikiu esu protingas linksmas

Ar gali laisvai bendrauti (skype,teamspeak) programose: Tai žinoma galiu ;)

Ar pasižadi nenaudoti programų palengvinančiu žaidimą: Nenaudojų jokiu čytų ,ten xray ,nes nematau įdomumo žaist :)

Tavo skype(Gali ir į privatu siusti jei nenori viešint):  Atsiūsiu į AŽ .
Ar pasižadi nevokti kitu serverio žaidėju pasiektu lobiu ir pastatytu grožybių: Kiekvienas turi savo nuosavybe tai ten turi savo projektus daryt ,o  ne gadinti kitus ar ten vogti tai pažadu negadinti ir nevogti
Ar YouTubini: Taip YoutuBinu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo vardas žaidime: Namox
Tavo vardas tiktame gyvenime: Justas
Kiek tau metu: 14

Kiek laiko žaidi minecraft žaidimą: Panašiai daugiau negu 2 metai.
Kodėl turėčiau rinktis tave: Na labai senai bebūvau serveriuose, labai patinka Privatūs serveriai, nes gal būt gali būti maloni kompajina.

Ar gali laisvai bendrauti (skype,teamspeak) programose: Taip

Ar pasižadi nenaudoti programų palengvinančiu žaidimą: Nenaudojau ir nenaudosiu.

Tavo skype(Gali ir į privatu siusti jei nenori viešint): justas_grasys
Ar pasižadi nevokti kitu serverio žaidėju pasiektu lobiu ir pastatytu grožybių: Taip. Jei vogčiau tai ir mirčiau :/
Ar YouTubini: Ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo vardas žaidime:TheNinja.

Tavo vardas tiktame gyvenime:Viktoras.
Kiek tau metu:15.

Kiek laiko žaidi minecraft žaidimą:Apie 4metus.
Kodėl turėčiau rinktis tave:Nes esu aktyvus, draugiškas neužsiemu visokiausiom nesamonėm, greit atrandu bendra kalba su kitais žmonėmis, Nusimanau minecraft žaidime, esu buves keliuose privačiuose serveriuose tad žinaukaip viskas vyksta ir t.t.. taipat esu privačių serveriu fanas tad labai mėgstu žiūrėti video iš jų, dar labiau norėčiau jame žaisti.

Ar gali laisvai bendrauti (skype,teamspeak) programose:Taip.

Ar pasižadi nenaudoti programų palengvinančiu žaidimą:Prižadu.

Tavo skype(Gali ir į privatu siusti jei nenori viešint):viktoras088
Ar pasižadi nevokti kitu serverio žaidėju pasiektu lobiu ir pastatytu grožybių:Taip nemėgstu tokių dalyku, geriaujau viska pasiekti pačiam negu vogti iš kitų ir žinoti kad nieko nesugebi.
Ar YouTubini:Esu nufilmaves viena video ir greitu laiku žadu jį ikelti i savo naujai sukurta yuotube kanala,tad apie šį serveri yuotubėje video rasti bus tikrai galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Džiugu matyti į AŽ ir čia tiek norinčiu žmoniu patekti į serveri, primenu pirmas priėmimas įviks 2015-07-10 bus priimti du nauji žmonės Apie  20:00, kitas priėmimas įviks 2015-07-12 bus priimtas vienas žmogus ir paskutinis priėmimas įviks 2015-07-15 bus priimti du žmonės išvis bus priimti 5 žmonės, dėl tolesniu planu viskas, bus parašyta keliu dienu tarpe. Gali būti kad dar atsiras daugiau vietos tiek ir norėjau pasakyti sekmės ir iki pasimatymo rytoj.


Sekmes su serveriu.

Ačiu :)


Sveiki visi jo... šiandien įviks pirmas priėmimas į serveri apie 20:00 valandą kaip ir minėjau, bus priimti du žmonės tai jo kas parašėt anketas bukit pasiruošia skype programas, daugelio anketos tikrai šaunios dabar beliks kalbėti su manimi ir mano kolega ir bus nusprestą ar priimsim taipogi pasidarykite kelias foto, (nuotraukas) iš savo statytu darbu galbūt iš savo (Žaisti vienam pasaulio) arba kažką greit sukurkit tegu fantazija išsilaisvina iki susimatimo vakare.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Anketą į serveri:
Tavo vardas žaidime: RamybėsTakas
Tavo vardas tiktame gyvenime: Tomas.
Kiek tau metu: 14 metų.

Kiek laiko žaidi minecraft žaidimą: Nuo senų neatmenamų laikų.
Kodėl turėčiau rinktis tave: Esu linksmas, mėgstantis padėti žmogutis, manau tinku puikiai kompanijai :)

Ar gali laisvai bendrauti (skype,teamspeak) programose: Taip.

Ar pasižadi nenaudoti programų palengvinančiu žaidimą: Nebūtu jokio įdomumo jei žaisčiau su jomis..

Tavo skype(Gali ir į privatu siusti jei nenori viešint): amigorob1
Ar pasižadi nevokti kitu serverio žaidėju pasiektu lobiu ir pastatytu grožybių: Be abejonių, nes norisi, kad kuo gražiau atrodytu serveris.

Ar YouTubini: Ne.

Redaguota , nario TubeRiukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo vardas žaidime: _F0rtex_
Tavo vardas tiktame gyvenime: Adrijus
Kiek tau metu: 14.

Kiek laiko žaidi minecraft žaidimą: Prieš keleris metus. kai dar buvo 1.2.5
Kodėl turėčiau rinktis tave: Nesu įžulus, turiu užkrečianti juoką, esu linksmas, nesu visiškai sumažejes iki vaikiško lygio, nekreipiu dėmesio į heiterius :)

Ar gali laisvai bendrauti (skype,teamspeak) programose: Taip galiu.

Ar pasižadi nenaudoti programų palengvinančiu žaidimą: Man nėra idomu su palengvinančiomis programomis žaidžiant žaidimą.

Tavo skype(Gali ir į privatu siusti jei nenori viešint): Adrijus10112
Ar pasižadi nevokti kitu serverio žaidėju pasiektu lobiu ir pastatytu grožybių: Vogti nevogsiu, nebent pasiskolinsiu, bet negriausiu jo statiniu :)
Ar YouTubini: Taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...