Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Katinuka | Bandymas statyti po pertraukos.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3179 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Bent karta parašiai normaliai ,bet ir tai susišikai panaudodamas 50m. senumo atmaza. Na visgi sėkmės gyvenime, kaip matau tiesa  sako kaikurie sako sg lankosi 11-16 metu žmonės ,bet tu tiek dar neturi. Atleisk ,bet gali nesistenkti atrašyti ,nes net neskaitysiu tavo tų paistalų.

Man ar tau čia reikia "atmazintis"? Žinok, su kiekviena žinute vis labiau nusišneki. Tema yra tavo statinys, o ne supergames lankytojų amžius ar gyvenimas. Jei jau naudoji kaip kozerį amžių, tai bent pasitikrink ar pašnekovas nėra už tave gerokai vyresnis.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Alter'i graudus esi ir tiek, man irgi ten nusipezi apie tą Garry's Mod'ą aiškini ko žaist ko nežaist žmonės viską daro dėl savęs, jam rūpi tik ką galėtu patobulinti ir t.t. Dieve būk paprastesnis pats galima sakyti praktiškai nieko nesugebi tik aiškint kitiems ir kiaušus raityt prie to kompo.


 


P.S


 


Pats darbas paprastas ir gana išvaizdus, stenkis toliau 4/10 :)


Redaguota , nario Andriiucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskaitęs vykusias diskusijas šioje temoje nustebau. Tu nori sulaukt pagyrimo, nors pyk nepykes - nieko gero neparodei. Suprantu, kad galbūt tu ir nestatei tuos tavo įvardintus 12-ką mėnesių, tačiau tai nepateisina tavo pastato kokybės. Na, o apie patį pastatą galiu pasakyti tik tiek, kad per daug tuščios, neišnaudotos vietos. Pagrindas negražus, visame tavo statinyje naudoti tik 3 rūšių blokai...

Jei taip nori įvertinimo - 3/10. Stenkis, tobulėk, stipriau sulaikyk nervus, bei išmok priimti kritiką. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu Alter, šie statiniai yra nieko verti, o nemokėdamas priimt kritikos tik smugdai save kitų akyse. Berots kažkas minėjo, jog spalvoųs yra "gerai" suderintos. Šiame statinyje pagrinde naudotos 2 spalvos, tai raudona, bei balta. Balta spalva derinasi su viskuom, tad naudojant tokias spalvų paletes genijum nepasirodysi.

 

Supergames.lt nėra mamyčių klubas, kad lengvai galėtum prasisukt su visokio spektro nesąmonėm, tad paprašius kritikos ir pateikus tokio lygio statinį, jos gausi sočiai. Jeigu nesugebi priimt šiek tiek aštrios kritikos, bei purvo, tai statymas ne tau mano drauge...

Redaguota , nario Arnas922
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Alter'i graudus esi ir tiek, man irgi ten nusipezi apie tą Garry's Mod'ą aiškini ko žaist ko nežaist žmonės viską daro dėl savęs, jam rūpi tik ką galėtu patobulinti ir t.t. Dieve būk paprastesnis pats galima sakyti praktiškai nieko nesugebi tik aiškint kitiems ir kiaušus raityt prie to kompo.

 

P.S

 

Pats darbas paprastas ir gana išvaizdus, stenkis toliau 4/10 :)

 

Graudus esu jei sakau tiesiai šviesiai ką galvoju, o ne pudrinu smegenis dėl reputacijos ar pranešimų skaičiaus? Ir išvis prie ko tas Garry'sMod minecraft'o skiltyje? Ir nuo kada pasiūlymas yra "aiškinimas"? Ir kaip suprast tą tavo "nieko nesugebi", kai manęs nepažįsti ir pats po 5min metei Garry'sMod nes proto neužteko kažką padaryt? (kam neaišku, tai šis žmogelis kreipėsi norėdamas žaist garrysmod su manim, bet jam tai buvo neįkandamas žaidimas intelekto atžvilgiu). Kai kuriems žmonėms geriau patylėt, nes ant tiek nusivažiuoja į skiedalų pievas, kad baisu...

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Alter tu esi juokingas, beto labai didelis egoistas. 2 minučių darbas? Pabandom ateik į servą, ir duosiu  tau 2 minutes be jokių pluginu kitų kaip WE. Ir pastatyk dar gražesnį pastatą nei šitas per porą minučių ir tada mes galėsim pasižiūrėti koks idealus tavo "kubas" bus. Vaidina čia kietuoli nors nieko pats nesugeba normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Alter tu esi juokingas, beto labai didelis egoistas. 2 minučių darbas? Pabandom ateik į servą, ir duosiu  tau 2 minutes be jokių pluginu kitų kaip WE. Ir pastatyk dar gražesnį pastatą nei šitas per porą minučių ir tada mes galėsim pasižiūrėti koks idealus tavo "kubas" bus. Vaidina čia kietuoli nors nieko pats nesugeba normaliai.

Svarbu darbas, o ne įrankiai kuriais jis atliktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kimba prie kitų ,bet pats nieko nepastato, gali eiti toliau į kampa verkti dėl to ,kad nemoki pasijungti minecraft, Aš nenolifinu to mc aš ir tai po 12mėn pertraukos stačiau. Aš *Myliu SuperGames.lt* nesuprantu žmogus lauke tikro įvertinimo ,o ne pasišaipimo. Dar lygina mane su tais kurie tą mc nolifina ir komandomis stato.  Atsakymo iš tavęs  nelaukiu ,nes kaip matau vistiek esi vaikas kuris lygina su profų komandų statiniais  :)

Wut????

Komandomis niekas gražių/unikalių niekas nestato,gal tik truputi naudoja pagreitinimui(//copy)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Bet čia statinys tai atsiprašau, net ir po metų pertraukos aš žymei geriau pastačiau. Ko trūksta, manau tik didesnio masto ir detalumo. Tada gal ir atrodytų gerai, o čia 2 val max darbas..

Jis pats parašė , kad po 12 mėnesių pertraukos statė 0.o.

 

Katineli , reikėjo labiau tau įsiskaityti Alterio žodžius. Jis rodė pavyzdžius , kurie nors kažkuom atsiskiria , o čia ... Čia mano 6 metis brolis tokį pastatytu . Vietoj tavęs man būtu labai gėda , stačiau po pertraukos ir keliu supergames.lt forumą tipo čia aš kietas :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3179 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...