Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Katinuka | Bandymas statyti po pertraukos.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3199 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip iš temos pavadinimo supratote aš stačiau po ilgos pertraukos :D Bandžiau pastatyti mc spawn minigames kaip mineplex(nereklama). Na žodžiu vertinkit : */10

 

 

http://i.imgur.com/FgQxEX1.png

 

 

http://i.imgur.com/uAF9kqY.png

 

http://i.imgur.com/5609gDQ.png

 

http://i.imgur.com/EgiUd1k.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Redaguota , nario マタス
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Iš tikro man patiko  :taika: , paprasta , spalvos gerai parinktos , reikėtu aukštesnius padaryti lapus reikėtu , ir prie vartu pašalinti juos .

O šiaip gal reikėtu dydesni padaryti truputi , o taip tai 4/10 .

 

Nematau aš savo statynyje vartu :D Jei kalbi kur yra ant portalu tai man asmeniškai žymiai gražiau taip nei be :)

 

 

Ačiū kitiems už isakytas nuomonęs, laukiu kitu :)

Redaguota , nario マタス
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gražu, bet reikėtu kažko daugiau labai tuščia :D

 

Jei žaidėjų atsirastu ir dauguma gal būtu spawne :D Skaitom mineplex(nereklama) ten daug ir visa tuštuma užpildytu ,bet dabar šitas statynis įrodo koks tavo gyvenimas tusčias ir parodo kiek žais per starta tavo šūdserveryje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tas pats kas man dabar nueit į minecraft, padaryk kažkokią nesamonę ir publikuot prašant:

Įvertinkit...

bdcb13d3a604593852853341be837c72-1280x72

Tokie statiniai verti 0. Ir publikuot jų apskritai nederėtų.

 

Štai kokie statiniai yra verti dėmesio:

FyingMiniSpawn_7040385.jpg

hqdefault.jpg

 

Kimba prie kitų ,bet pats nieko nepastato, gali eiti toliau į kampa verkti dėl to ,kad nemoki pasijungti minecraft, Aš nenolifinu to mc aš ir tai po 12mėn pertraukos stačiau. Aš *Myliu SuperGames.lt* nesuprantu žmogus lauke tikro įvertinimo ,o ne pasišaipimo. Dar lygina mane su tais kurie tą mc nolifina ir komandomis stato.  Atsakymo iš tavęs  nelaukiu ,nes kaip matau vistiek esi vaikas kuris lygina su profų komandų statiniais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kimba prie kitų ,bet pats nieko nepastato, gali eiti toliau į kampa verkti dėl to ,kad nemoki pasijungti minecraft, Aš nenolifinu to mc aš ir tai po 12mėn pertraukos stačiau. Aš *Myliu SuperGames.lt* nesuprantu žmogus lauke tikro įvertinimo ,o ne pasišaipimo. Dar lygina mane su tais kurie tą mc nolifina ir komandomis stato.  Atsakymo iš tavęs  nelaukiu ,nes kaip matau vistiek esi vaikas kuris lygina su profų komandų statiniais  :)

Nemeluok kad po 12men. Nežinai kaip išsisukt iš padėties ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemeluok kad po 12men. Nežinai kaip išsisukt iš padėties ;)

Net ant temos pavadinimo parašyta ,kad po pertraukos :D Pasiskaityk mano postus apie mc vaizdo įrašus prieš koki mėn. Totaliai pamatysi ,kad rašau "kaip jums tas mc neatsibodo" ir pnš.  Grįžau ,nes vienas žmogelis priemė į mc projekta :) Norėjau kažkiek atgauti jėgas to buldinimo po metu pertraukos. Jei netiki tai ne mano reikalas, aš žinau tiesa ir man to užtenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kimba prie kitų ,bet pats nieko nepastato, gali eiti toliau į kampa verkti dėl to ,kad nemoki pasijungti minecraft, Aš nenolifinu to mc aš ir tai po 12mėn pertraukos stačiau. Aš *Myliu SuperGames.lt* nesuprantu žmogus lauke tikro įvertinimo ,o ne pasišaipimo. Dar lygina mane su tais kurie tą mc nolifina ir komandomis stato.  Atsakymo iš tavęs  nelaukiu ,nes kaip matau vistiek esi vaikas kuris lygina su profų komandų statiniais  :)

Tu lauki užuojautos, o ne įvertinimo. Nereik minecraft "nolaifint" kiaurą parą kad sukurtum kažką gražaus, viskas priklauso nuo vaizduotės. Kam išvis tie pasiteisinimai, kad statai po pertraukos, "nenolaifini", jei nuo to statinio kokybė nekinta... Nereik ir profesionalų komandos, kad pastatytų statinius kaip tuos, kuriuos parodžiau viršuje. Žinau ne vieną statybininką kuris padaro gražiai vienas. Beje, jei mane vadini "vaiku", tai bent pasižiūrėk į veidrodį pirmą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu lauki užuojautos, o ne įvertinimo. Nereik minecraft "nolaifint" kiaurą parą kad sukurtum kažką gražaus, viskas priklauso nuo vaizduotės. Kam išvis tie pasiteisinimai, kad statai po pertraukos, "nenolaifini", jei nuo to statinio kokybė nekinta... Nereik ir profesionalų komandos, kad pastatytų statinius kaip tuos, kuriuos parodžiau viršuje. Žinau ne vieną statybininką kuris padaro gražiai vienas. Beje, jei mane vadini "vaiku", tai bent pasižiūrėk į veidrodį pirmą.

 

Bent karta parašiai normaliai ,bet ir tai susišikai panaudodamas 50m. senumo atmaza. Na visgi sėkmės gyvenime, kaip matau tiesa  sako kaikurie sako sg lankosi 11-16 metu žmonės ,bet tu tiek dar neturi. Atleisk ,bet gali nesistenkti atrašyti ,nes net neskaitysiu tavo tų paistalų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3199 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...