Peršokti į turinį
Jakštas. :) v3

Platinu dabartinę LV-LIFE.lt modifikaciją

Recommended Posts

Tu specialiai man siuntei per skype virusą, o dabar galvoji igysiu tavo pasitikėjima ir kita kartą mane apgausi, nes dabar čia idėjai ne virusą? Ne taip tikrai nebus.

Aiškiai matosi, kad jūs bandote visus apgaudinėdami sakydami, kad čia virusas, jog kiti nesisiųstų. Žmonės, kurie siuntėsi, jokio viruso nerado.

• Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Mūsų modas surištas su mysql, o šitame platinamame GM to nėra, vien atidarius šitą GM nieko panašaus nerasi, kas yra dabartinėje modifikacijoje.

Su mysql surišt, tikram skripteriui yra niekis.

Dalintis šį pranešimą

Krč ant tiek apgailėtini jūs kad pešatės dėl kodo gabalo. Jei paplatino tai paplatino koks skirtumas turėjai ir nebeturi neimkit į galvą o jei imsit tai ir sužlugsit... Pasvarstymui jei modifikacija ale tariamai kuriama ant MySQL tuomet numeskit įrodymų. Aš manau jog šis žmogus patalpino dabartinę versiją ir joje nieko unikalaus :DDD anyway sėkmės su projektu...

Redaguota , nario Vytioxa

Dalintis šį pranešimą

Vytioxai matau net ir sau prieštarauji, neturi ką veikt?? Čia tas pats, kad sakyti turiu LMG dabartinę versiją, nors iš tikro nieko neturi, įkeli bet kokią modifikaciją, pakeiti užrašus, ir sakai va čia jų naudojama modifikacija, kokia nesamonė, ir teisingai sako naiviai tikit visokiais pyzdukais lemūrais ir taip toliau.. Tu pasižiūrėk, jie padarę atnaujinimus, įkelia fotografijas, video, ir nieko panašaus nėra, kas yra šioje atsiprašant šudinoje modifikacijos.

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Vytioxai matau net ir sau prieštarauji, neturi ką veikt?? Čia tas pats, kad sakyti turiu LMG dabartinę versiją, nors iš tikro nieko neturi, įkeli bet kokią modifikaciją, pakeiti užrašus, ir sakai va čia jų naudojama modifikacija, kokia nesamonė, ir teisingai sako naiviai tikit visokiais pyzdukais lemūrais ir taip toliau.. Tu pasižiūrėk, jie padarę atnaujinimus, įkelia fotografijas, video, ir nieko panašaus nėra, kas yra šioje atsiprašant šudinoje modifikacijos.

Iš tavo atsiliepimų, netikiu nei vienu tavo žodžiu. Try again.

Dalintis šį pranešimą

Iš tavo atsiliepimų, netikiu nei vienu tavo žodžiu. Try again.

Tu pasižiūrėk kas man atsilipiemus prirašė, sabalys iš savo dviejų acc, ir dar vienas toks sabalio proto, jis dar man apie 50 rep numušė, nors aš su jais jokių ryšių neturėjau, dėl to šios paskyros ir nenaudoju..

Redaguota , nario # Lukas.
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Jeigu kam įdomų yra migtukas "Pranešti" :bebe:  pranešam gal už -rep mėtymą bereikalo?

• Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
  • Draudžiama naudoti reputacijos taškus be jokios priežasties susijusios su forumu. Reputacijos taškai turi atspindėti forumo turinio vertę.

Šitos dvi taisyklės atspindi visą tema :) jeigu matote kad platina melagina modifikacija ... t.y ne dabartine ir pranešate... ir baikite jūs čia kovoti jūs čia nieko neįrodysite vienam dabartine modifikacija kitam kažkokio projekto sena modifikacija nu žodžiu... geriau nefreepostinam, nes paskui patys moderatoriai pamatys ir po įspėjimą kekvienam :)

Redaguota , nario Adomas J

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele