Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Platinu dabartinę LV-LIFE.lt modifikaciją


Jakštas. :) v3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3143 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu specialiai man siuntei per skype virusą, o dabar galvoji igysiu tavo pasitikėjima ir kita kartą mane apgausi, nes dabar čia idėjai ne virusą? Ne taip tikrai nebus.

Aiškiai matosi, kad jūs bandote visus apgaudinėdami sakydami, kad čia virusas, jog kiti nesisiųstų. Žmonės, kurie siuntėsi, jokio viruso nerado.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krč ant tiek apgailėtini jūs kad pešatės dėl kodo gabalo. Jei paplatino tai paplatino koks skirtumas turėjai ir nebeturi neimkit į galvą o jei imsit tai ir sužlugsit... Pasvarstymui jei modifikacija ale tariamai kuriama ant MySQL tuomet numeskit įrodymų. Aš manau jog šis žmogus patalpino dabartinę versiją ir joje nieko unikalaus :DDD anyway sėkmės su projektu...

Redaguota , nario Vytioxa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vytioxai matau net ir sau prieštarauji, neturi ką veikt?? Čia tas pats, kad sakyti turiu LMG dabartinę versiją, nors iš tikro nieko neturi, įkeli bet kokią modifikaciją, pakeiti užrašus, ir sakai va čia jų naudojama modifikacija, kokia nesamonė, ir teisingai sako naiviai tikit visokiais pyzdukais lemūrais ir taip toliau.. Tu pasižiūrėk, jie padarę atnaujinimus, įkelia fotografijas, video, ir nieko panašaus nėra, kas yra šioje atsiprašant šudinoje modifikacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vytioxai matau net ir sau prieštarauji, neturi ką veikt?? Čia tas pats, kad sakyti turiu LMG dabartinę versiją, nors iš tikro nieko neturi, įkeli bet kokią modifikaciją, pakeiti užrašus, ir sakai va čia jų naudojama modifikacija, kokia nesamonė, ir teisingai sako naiviai tikit visokiais pyzdukais lemūrais ir taip toliau.. Tu pasižiūrėk, jie padarę atnaujinimus, įkelia fotografijas, video, ir nieko panašaus nėra, kas yra šioje atsiprašant šudinoje modifikacijos.

Iš tavo atsiliepimų, netikiu nei vienu tavo žodžiu. Try again.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš tavo atsiliepimų, netikiu nei vienu tavo žodžiu. Try again.

 

Tu pasižiūrėk kas man atsilipiemus prirašė, sabalys iš savo dviejų acc, ir dar vienas toks sabalio proto, jis dar man apie 50 rep numušė, nors aš su jais jokių ryšių neturėjau, dėl to šios paskyros ir nenaudoju..

Redaguota , nario # Lukas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu kam įdomų yra migtukas "Pranešti" :bebe:  pranešam gal už -rep mėtymą bereikalo?

  • Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
  • Draudžiama naudoti reputacijos taškus be jokios priežasties susijusios su forumu. Reputacijos taškai turi atspindėti forumo turinio vertę.

Šitos dvi taisyklės atspindi visą tema :) jeigu matote kad platina melagina modifikacija ... t.y ne dabartine ir pranešate... ir baikite jūs čia kovoti jūs čia nieko neįrodysite vienam dabartine modifikacija kitam kažkokio projekto sena modifikacija nu žodžiu... geriau nefreepostinam, nes paskui patys moderatoriai pamatys ir po įspėjimą kekvienam :)

Redaguota , nario Adomas J
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3143 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...