Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lietuvoje oficialiai pradedama prekiauti išmaniais laikrodžiais „Apple Watch“


masoftic

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3245 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Samsung Gear analogas. Amžinai apple bando kopijuoti samsung nors visi mano kad apple pirmi patentuoja savo produktus, ir tie apple telefonai man nekazka.. nei dydzio nei naudos tik uz varda moki..

Va tikrai, aš daugiau 60 euru už ta Apple telefona nemokėčiau draugas pasinaudojo 4 Iphone kažkur ~1mėnesi  ir vos nukritus ekranas dužo kaip namo stiklas, ty kiaurai o tesiog  nuo gal  nuo 50cm aukščio nukrito :D tai čia tikrai nėra daug

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš geriau LG laikrodį pasiimčiau ir pigiau ir geriau, o jei apskritai tai reikėtų dar keletą metelių palaukti kol šie laikrodukai bus su geresnėmis baterijomis ir labiau optimizuoti. LG arba SAMSUNG galėtų pasiūlyti kokių nors lenktų laikrodžių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

moki uz kokybe todel manau kad sis laikrodis yra geresnis negu samsung

Quote of the day. Už kokybe? Apple watch yra grynas šūdas, preview pasižiūrėk.. Kokia jo kaina, o iš detalių susidaro tik $~87, o antkainis... Ką apie tai kalbėt kai jis padaugintas 4x(aprox). Redaguota , nario RenaldasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Va tikrai, aš daugiau 60 euru už ta Apple telefona nemokėčiau draugas pasinaudojo 4 Iphone kažkur ~1mėnesi  ir vos nukritus ekranas dužo kaip namo stiklas, ty kiaurai o tesiog  nuo gal  nuo 50cm aukščio nukrito :D tai čia tikrai nėra daug

Manau belenkoki telefona numetus iš puse metro ant ekrano dūžtu lengvai, nebent pas tave plyta kokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3245 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...