Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ieškau minecraft projekto!


Liper

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3242 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prisistatysiu, esu Domantas 16 metų, prie minecraft praleidau ankščiau daug laiko pradėjau kurti serverius nuo 1.5.2 versijos, per tą laiką įgyjau nemažai patirties, padėjau ir buvau ne vienam ir ne keliuose geruose projektuose kurie pasiekė 50 ir daugiau žmonių rekordą, turėjau savo projektų kurių lankomumas būdavo +/- 10 žmonių online, Buvau ne savo projektuose (MCLG.Lt, Raidwars.lt, E-mc.wu.lt, Playzone.lt), mano kurti projektai: (Fanycraft.us.lt, Agecraft.lt, PrisonAge.eu, Mccube.tt.lt,Capitalmc.us.lt, visi iš išvardinti serverių, mano nuomuone buvo techiškai paruošti kokybiškam ir maloniam žaidimui. Nesakau, kad esu visiškas profas, bet norėčiau padėti tvarkytis su serverių.
 
Nekuriu savo projekto,nes neturiu tiek pinigų, kad galėčiau leisti ant žaidimų.
Ieškau gan paprasto projektėlio, svarbiausia gera nuotaika komandoje.
Skype:Supermenas71 (Domas)
Redaguota , nario Mineltu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Užsiregistruok > www.blaze.lt arba prisijunk į team speam serverį ip: ts.blaze.lt

Pašnekėsime, užduosiu tau pora klausimų, beto kokes pareigas norėtum užiimti ir ką tokio gero sugebi?

 

Taip sakydamas visuose temuose ir rašydamas tas nesamones neišreklamuosi projekto :) O rašai tik dėl reklamavimo, galiu duoti 100%, kad jis tau nereikalingas

Redaguota , nario - Manttroll
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesąmonių nerašau, o man reikėtų visokių komandos narių, žinoma kažką turi sugebėti nes tie kurie nieko neišmano nepriemu į komanda, o pas mane į komanda tikrai sunku patekti. O tu man čia mažiau vaikeli įsakinėk ką daryti, rūpinkis savo šudserveriu, nes nei vienos normalios unikalios komandos ar sistemos dar nemačiau, forumas irgi šūdo vertas, taip kad nekalbėk apie mane o rūpinkis savimi, beto esu 100% už tave vyresnis taip kad pagarbiau šnekėk su vyresniais.

Beto jai rašai lietuviškomis raidėmis tai padaryk mažiau klaidų "nesamones", o jai nemoki lietuvių gramatikos iš viso nerašyk, dėkui ir geros dienos tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesąmonių nerašau, o man reikėtų visokių komandos narių, žinoma kažką turi sugebėti nes tie kurie nieko neišmano nepriemu į komanda, o pas mane į komanda tikrai sunku patekti. O tu man čia mažiau vaikeli įsakinėk ką daryti, rūpinkis savo šudserveriu, nes nei vienos normalios unikalios komandos ar sistemos dar nemačiau, forumas irgi šūdo vertas, taip kad nekalbėk apie mane o rūpinkis savimi, beto esu 100% už tave vyresnis taip kad pagarbiau šnekėk su vyresniais.

Beto jai rašai lietuviškomis raidėmis tai padaryk mažiau klaidų "nesamones", o jai nemoki lietuvių gramatikos iš viso nerašyk, dėkui ir geros dienos tau.

 

O kaip pats? Nesugebi parašyti į temą, o tik rašydamas ateik į www.blaze.lt ir pasikalbėsim. Argi čia ne reklamavimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip pats? Nesugebi parašyti į temą, o tik rašydamas ateik į www.blaze.lt ir pasikalbėsim. Argi čia ne reklamavimas?

Supranti aš nenaudoju skype, todėl ir rašau kad užeitu ten ir susisiektu su manimi, kitu būdų dažnai būnu prisijungęs teamspeak.

Dabar viskas aiškiau? Ar dar kažko nesupranti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3242 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...