E i m y s

Dėl steam account

Recommended Posts

Sveiki, gal kas turit kokį steam acc atiduot? Gali būt be žaidimų, be nieko, bet svarbiausia, kad būtų steam guardas įjugntas, ir jau galėtų tradint. Nu žodžiu, kad nebūtų naujas acc, būtų praėjusios 15 dienų po steam guard įjungimo. Atsilyginsiu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

ka jiau zadi scaminti ?

Jo... Šiaip man reikia to acc, nes dabar savo acc, kuraime yra csgo išmainysiu į csgo skinus.. Reikia naujo acc, nes kaip gi giftą persivesiu iš vieno acc į kitą, jeigu tradint negaliu? :)

Dalintis šį pranešimą

Jo... Šiaip man reikia to acc, nes dabar savo acc, kuraime yra csgo išmainysiu į csgo skinus.. Reikia naujo acc, nes kaip gi giftą persivesiu iš vieno acc į kitą, jeigu tradint negaliu? :)

Galima siųsti tiesogiai per Steam'ą draugams esantiems tavo Steam'e, taip pat galima siųsti ir į El.paštą. Nedidelė čia problema. :D

Dalintis šį pranešimą

Galima siųsti tiesogiai per Steam'ą draugams esantiems tavo Steam'e, taip pat galima siųsti ir į El.paštą. Nedidelė čia problema. :D

Bet supranti, už tą acc, aš dar turiu knife gauti taip pat į inventory :) O kur jį dėt jei acc neturėsiu? Reikia būtinai sakau acc, kad galėtų tradint ;)

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.