Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Samg.lt projektas ieško reklamuotojų


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas rytas. Samg.lt projektas ieško reklamuotojų kurie padėtų išplatinti projektą iki starto, kuris numatomas kitą savaitgalį. Reikalingas žmogus, kuris nebėgiotų per projektus vos atsidarius kitam projektui, bei dirbtų sąžiningai, bei atsakingai.

 

Ko prašome iš reklamuotojų;

  • Tvarkos,
  • Atsakomybės,
  • Pastangų rodymo,
  • Bendravimo su projekto nariais,
  • Gero aktyvumo.

Atlygis už darbą;

  • Serverio valiuta,
  • Atitinkamas rangas forume,
  • Atitinkamas rangas žaidime,
  • Galbūt realūs pinigai (atsiskaitau banku/sms/papildymais).

Susisiekimas;

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Issifravus pavadinima butu ne "samg.lt projektas ieško reklamuotojų", o "samg.lt projektas iesko mazu patikliu vaiku kuriuos galetu sabalys apipisinet"

Man rodos tada Lietuvių kalbos reikėtų tau pasimokint. Patarčiau tokiam degradui į armiją eit, ant mėsos pabūtum, mokykloje nebemuš niekas, pinigų nereikės vogt iš tėvų, kad mokėt skriaudikams.. Siūlyčiau pas psichologą apsilankyti, gal pagydys tavo širdies nuoskaudas.... Užuojauta tėveliams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kas nuo greenside nukopijuota ? :o Visas dizainas darytas Edgaro.

Nereikia iš savęs daryti degrado, patys žinot, kad dizainą kopijuojat, tik spalvas pasikeitėt. Aš tik konstatuojų faktą, man neįdomu, ar jūs kopijuosit, ar ne. Tiesiog nereikia kitų kaltinti, nors patys tą patį darot. Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nereikia iš savęs daryti degrado, patys žinot, kad dizainą kopijuojat, tik spalvas pasikeitėt. Aš tik konstatuojų faktą, man neįdomu, ar jūs kopijuosit, ar ne. Tiesiog nereikia kitų kaltinti, nors patys tą patį darot. Sėkmės.

Šmeižiat, o faktų neturit? Patys mano projekto atributiką nukopijavę ieško ko apipisti. Gėda, bei užuojauta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šabalį *Myliu SuperGames.lt* pyzdink pasikart

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek supratau dabar iš bazaro, tai reiškia, kad tu, mąstai, kad visi čia degradai ir visi yra mušami mokyklose.. Idiotiškos nuomonės. Sabalys išliks pagaliu ir to nepakeisi. Apgavęs esi ant stambių sumų, tave čia turėti baninti ir baninti. Edgaras dizainą piešė pats, jokio GreenSide nenukopijavo ar net nepaliėtė, kadangi ten jis baną turi berods senaiiiiii. Vos nuo starto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šabalį *Myliu SuperGames.lt* pyzdink pasikart

Tu čia pasikark, visi laimingi būtų :D Skripteris "pro" ieško savo projektui Erpio rng modo :D Keistuolis pilnom kelnėm.

Kiek supratau dabar iš bazaro, tai reiškia, kad tu, mąstai, kad visi čia degradai ir visi yra mušami mokyklose.. Idiotiškos nuomonės. Sabalys išliks pagaliu ir to nepakeisi. Apgavęs esi ant stambių sumų, tave čia turėti baninti ir baninti. Edgaras dizainą piešė pats, jokio GreenSide nenukopijavo ar net nepaliėtė, kadangi ten jis baną turi berods senaiiiiii. Vos nuo starto.

Prie ko čia tas pagalys? Kreiveli tu, kreivaveidis, pastumdėlis, gyvenimo nuskriaustas :D Sorry jei ne tiksliai pavardę parašiau, kreivelis berots tu, kaip ir tavo kreivas gyvenimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ė, ožy, stumi ant kitų tais žodžiais kiriuos tau tėvai ir draugai į akis išrežė? Gaila man taves pastumdeli, šaudai vaikiškus atmazus, sėdis su greystreets gm, vaikus apipisinėji nes pats mokykloj buvai apipisinėjamas. Suauges su vaiko smegenimis ir mąstymu. SAMG + Šūdas = Šabalyd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ė, ožy, stumi ant kitų tais žodžiais kiriuos tau tėvai ir draugai į akis išrežė? Gaila man taves pastumdeli, šaudai vaikiškus atmazus, sėdis su greystreets gm, vaikus apipisinėji nes pats mokykloj buvai apipisinėjamas. Suauges su vaiko smegenimis ir mąstymu. SAMG + Šūdas = Šabalyd

Tavo antras vardas Šūdas degradavęs neūžauga.

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo antras vardas Šūdas degradavęs neūžauga.

Klausyk Tu Sabaly Pagaly, tau aplamai neturėtų būti čia gėda reikštis? Esi vagis, kuris ne už savo darbą pinigus uždirba, tau ne gėda?. Koks protingas žmogus vogtų iš kitų pinigus ir iš kažkokių vaikišių tėvų trauktusi pinigus sau? Pagal protą sakyčiau, kad tu neūžauga, o ne jis ir tu degradas, o ne jis. Nebūčiau čia išsireiškęs jeigu ne tavo debiliški sakiniai, tau tik tylėti reikėtų.

Redaguota , nario new-thang
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausyk Tu Sabaly Pagaly, tau aplamai neturėtų būti čia gėda reikštis? Esi pastumdėlis, didžiausias netikėlis/nevykėlis kuris tik gali būti. Koks protingas žmogus vogtų iš kitų pinigus ir iš kažkokių vaikišių tėvų trauktusi pinigus sau? Pagal protą sakyčiau, kad tu neūžauga, o ne jis ir taip tu esi degradas, o ne jis. Nebūčiau čia išsireiškęs jeigu ne tavo debiliški sakiniai, tau tik tylėti reikėtų.

Man jokios gėdos nėra, gal kažkada ir būvau kažką apgavęs (šventų nėra) bet tai buvo prieš pora metų. 

Tas pats Edgaras rng savininkas buvo iš manęs domeną pavogęs (eplayer.lt) ir šventą vaidina dabar. Kaip ir tu, man esi nė kiek neįdomus, man 14-mečių nuomonė visiškai neįdomi, eikit į mokyklas, o ne čia savo niekam vykusias nuomones reikškit.

Nebedarom vaikučiai off-topic'o. Jūsų nuomonė net jūsų vargšam tėveliam neįdomi, ką kalbėt apie svetimus žmones.

Užuojauta tavo tėveliams, kad tokią rakštį kentėt turi kaip tu. Geros dienos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...