Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Suteikčiau paramą gerai idėjai.


Stuneris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3264 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras, kaip iš temos pavadinimo galima suprasti aš norėčiau investuoti savo pinigus ir žinias į gerai koordinuotą kuriamą projektą arba idėją.

 

Ką aš siūlau?

  • Savo programavimo žinias.
  • Visakiariopą pagalbą vystime.
  • Na ir žinoma pinigų viskam pradėti.

Sąlygos:

  • Projekto startavimui skirsiu iki 2000€.
  • Jūs viską valdote, vadovaujate ir pan. savo nuožiūrą, bet visi projekto duomenys, pirkimai ir kt. vyksta mano vardu.
  • Man rezervuojama 35% pelno.

Kaip galiu pretenduoti į paramą?

 

Jums reikia sukurti dokumentą, kuriame būtų:

  1. Įžanga (trumpas tekstukas, kuris supažindina su idėja ar projektu).
  2. Detalus, punktais suskirstytas aprašymas, iš kurio būtų galima suprasti kaip vyks visas projekto kūrimo procesas iki starto ir kokie numatomi žingsneliai.
  3. Potencialaus pelno skaičiavimai (kaip, už ką ir kur bus gaunamas pelnas ir kokios jis dydžio).
  4. Busimų išlaidų ataskaita (kam ir kiek prireiks pinigų iki starto).
  5. Bendras būsimo pelno ir išlaidų palyginimas ir apskaičiavimas (Įeitų: hostingas, reklama ir t.t; taip pat atlygis komandos nariams).

Kur galiu atsiųsti dokumentą?

 

Dokumentų laukiu neribotą laiką iki kol pranešiu šioje temoje, kad radau mane tenkinantį projektą.

 

Siųsti galite el. paštu: [email protected]

 

Daugiau informacijos:

 

Šiektiek apie mane galite sužinoti perskaitę temą šiame forume: http://www.supergames.lt/topic/176873-stuneris/

Kilus klausimams į juos galiu atsakyti šioje temoje.

Jei norite pakalbėti su manimi, tai galite padaryti pakvietę mane į skype ir paskambinę, mano kontaktas: kristupas19

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas vakaras, kaip iš temos pavadinimo galima suprasti aš norėčiau investuoti savo pinigus ir žinias į gerai koordinuotą kuriamą projektą arba idėją.

 

Ką aš siūlau?

  • Savo programavimo žinias.
  • Visakiariopą pagalbą vystime.
  • Na ir žinoma pinigų viskam pradėti.

Sąlygos:

  • Projekto startavimui skirsiu iki 2000€.
  • Jūs viską valdote, vadovaujate ir pan. savo nuožiūrą, bet visi projekto duomenys, pirkimai ir kt. vyksta mano vardu.
  • Man rezervuojama 35% pelno.

Kaip galiu pretenduoti į paramą?

 

Jums reikia sukurti dokumentą, kuriame būtų:

  1. Įžanga (trumpas tekstukas, kuris supažindina su idėja ar projektu).
  2. Detalus, punktais suskirstytas aprašymas, iš kurio būtų galima suprasti kaip vyks visas projekto kūrimo procesas iki starto ir kokie numatomi žingsneliai.
  3. Potencialaus pelno skaičiavimai (kaip, už ką ir kur bus gaunamas pelnas ir kokios jis dydžio).
  4. Busimų išlaidų ataskaita (kam ir kiek prireiks pinigų iki starto).
  5. Bendras būsimo pelno ir išlaidų palyginimas ir apskaičiavimas (Įeitų: hostingas, reklama ir t.t; taip pat atlygis komandos nariams).

Kur galiu atsiųsti dokumentą?

 

Dokumentų laukiu neribotą laiką iki kol pranešiu šioje temoje, kad radau mane tenkinantį projektą.

 

Siųsti galite el. paštu: [email protected]

 

Daugiau informacijos:

 

Šiektiek apie mane galite sužinoti perskaitę temą šiame forume: http://www.supergames.lt/topic/176873-stuneris/

Kilus klausimams į juos galiu atsakyti šioje temoje.

Jei norite pakalbėti su manimi, tai galite padaryti pakvietę mane į skype ir paskambinę, mano kontaktas: kristupas19

ne čia pataikei vyruti , mauk į uždarbi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fainiai, kad duoti žmonėms šansa jei jie turi tikrai gera įdėja :)

 

O Quest, nebesvaik :D

 

http://i.imgur.com/5Mj3UjM.png

ka cia freepostini botagas , tu nk nemoku tik - atsiliepimus renki botas *Myliu SuperGames.lt*.

 

 

Manau visur yra žmonių, turinčių idėjų ir šis forumas tikrai nėra išimtis.

Įdėjų aišku yra ,bet neįgyvendins dauguma čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3264 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...