Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kur pigiausiai už sms galima nusipirkti domena? ir dar dėl vieno dalyko


Rene

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3265 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,ieškau kur galima būtų nusipirkti domena kur būtų normali administracija ir tiap hostingo kainos normalios :)

Ir dar dėl vieno dalyko, esu pardavęs vienam žmogui domena (nereklama) sang.lt ir jis yra su mano paskyra :/ bet rašiau į iv.lt neleidžia atsigrąžinti nepasplaptis, o nori kad eičiau į policija ir bla bla ... taigi lauksių atsakymo kaip susigražinti paskyrą :D ir kur galima būtų rasti kur galima nusipirkti domena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu parduoti pigiai domenu parašyk skype .

Bandyk kalbėt su iv.lt ir viskas tau niekas nepadės daugiau .

Kalbėjau sako kreiptis į policija... ir jeigu susigražinsiu paskyra tai ir susigrąžinsiu domena...

 

Domenas iš HOstingas.in

 

Tik ten sms ;o

Žinau tikriausiai tik ten ir bandysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pardavei domeną su acc ir nori atsigražint? Ban tokius scamerius iš karto.

 

http://www.supergames.lt/topic/217662-mainau-samp-domen%C4%85-%C4%AF-steam-paskyr%C4%85/

 

Domeno ir jo paskyros savininkas esu aš. Pirkau ne iš jo, tačiau paskyros gražinti kol galioja domenas nežadu :bebe:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3265 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...