Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas rėmėjas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3263 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, Sa-Mp projektas ieško rėmėjo.

Rėmėjas reikalingas del forumo pirkimo.

Suma būtų 11€ banku, gražinta butų po serverio starto, bei žaidžiančiam Sa-Mp būtų ir serverio privilegijos.

Serveris turi 2 savininkus ir scripterį, abu savininkai mapina.

Projektas tikrai greit nežada užsidaryti, mes stengsimės pralenkti kitus projektus, su unikaliomis sistemomis kaip Žirgų lenktynės už kurias galima statyti ir laimėti pinigus.

Susisiekti skype arba až

valdas.map

Redaguota , nario KINGS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu nuliudinti, bet po truputi samp jau eina uzmirstyn ir ji zaidzia vien tik tie, kurie dar nera mates geros grafikos zaidimu. Ir pazvelgus i bendra vaizda tai jus su savo projektu jau tikrai per velai susigalvojot atsirast, nes sio zaidimo serveriu rinka jau yra uzimta dvieju populiariausiu serveriu. Taigi kaip jau ir issaiskinom, kad jusu projektas neturi pelningos ateities, reiskia jusu neapsimoka remti. GG WP. Sekmytes vis tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Projektas tikrai greit nežada užsidaryti, mes stengsimės pralenkti kitus projektus labai įdomiai skamba.. Net svetainės nepristatėt nieko.. Net nepasakėt kiek yra sukurtas gamemode.. Vapšhė mes nieko nežinome apie jūsų projektą.. Kaip mes galim būti rėmėjais? :D

Nesirink pranešimų ir neprakaituok vargdamas atbaidyti remėjus. Viską apie modifikaciją galite išgirsti iš mano lūpų. Skype - ernestas8521

 

Nenoriu nuliudinti, bet po truputi samp jau eina uzmirstyn ir ji zaidzia vien tik tie, kurie dar nera mates geros grafikos zaidimu. Ir pazvelgus i bendra vaizda tai jus su savo projektu jau tikrai per velai susigalvojot atsirast, nes sio zaidimo serveriu rinka jau yra uzimta dvieju populiariausiu serveriu. Taigi kaip jau ir issaiskinom, kad jusu projektas neturi pelningos ateities, reiskia jusu neapsimoka remti. GG WP. Sekmytes vis tiek

Nenoriu tavęs liūdinti, bet tu esi neraštingas. Gerai kalbant į temą, visa rinka tikrai neužpildyta vien žlungant LV jie prarado apie 300 pastovių žaidėjų ir tai leidžia galimybė formuotis dar kitiems serveriams.
Redaguota , nario Lipalas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu nuliudinti, bet po truputi samp jau eina uzmirstyn ir ji zaidzia vien tik tie, kurie dar nera mates geros grafikos zaidimu. Ir pazvelgus i bendra vaizda tai jus su savo projektu jau tikrai per velai susigalvojot atsirast, nes sio zaidimo serveriu rinka jau yra uzimta dvieju populiariausiu serveriu. Taigi kaip jau ir issaiskinom, kad jusu projektas neturi pelningos ateities, reiskia jusu neapsimoka remti. GG WP. Sekmytes vis tiek

Gerai, yra tie 2 projektai, bet žaidėjai renkasi kas patinka, aišku nebus projektas geresnis už mariaus, bet mes siekiame sėkmingai jį sukurti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lyg lietuvisku raidziu nebuvimas mano ismaniajame daro mane nerastingu. Ir kas, kad zlugo tas vienas serveris? As nelabai tikiu, kad jus, du ar trys vaikai, sugebesit sukurt kokybiska ir patraukliu akiai produkta. O tie trys simtai pereis i anksciau minetuosius du projektus. O jeigu jums per stebukla pasiseks paleisti serveri, tai manau, kad pastoviu zaideju turesit netgi kokius 15! Vis sis tas, ar ne? Ir vien tas faktas, kad jus keliese patys nesigebat sukrapstyt tu varganu 11 euru, jau rodo, kad nerimti jus kazkokie. Peace!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu nuliudinti, bet po truputi samp jau eina uzmirstyn ir ji zaidzia vien tik tie, kurie dar nera mates geros grafikos zaidimu. Ir pazvelgus i bendra vaizda tai jus su savo projektu jau tikrai per velai susigalvojot atsirast, nes sio zaidimo serveriu rinka jau yra uzimta dvieju populiariausiu serveriu. Taigi kaip jau ir issaiskinom, kad jusu projektas neturi pelningos ateities, reiskia jusu neapsimoka remti. GG WP. Sekmytes vis tiek

Gana su tais nuliūdinimais kad SAMP'as žlunga, dabar jis ypač populiarus, kodėl žaidėjai nekrito kai GTA 4 atsidarė? Tas GTA 5 irgi nieko nelemia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lyg lietuvisku raidziu nebuvimas mano ismaniajame daro mane nerastingu. Ir kas, kad zlugo tas vienas serveris? As nelabai tikiu, kad jus, du ar trys vaikai, sugebesit sukurt kokybiska ir patraukliu akiai produkta. O tie trys simtai pereis i anksciau minetuosius du projektus. O jeigu jums per stebukla pasiseks paleisti serveri, tai manau, kad pastoviu zaideju turesit netgi kokius 15! Vis sis tas, ar ne? Ir vien tas faktas, kad jus keliese patys nesigebat sukrapstyt tu varganu 11 euru, jau rodo, kad nerimti jus kazkokie. Peace!

Visu pirma norėčiau kad pabrėžtum žodį vaikai, nes manau tu toks pat arba sakysi " Man jau 30 metų" bet pagal tavo išprusimą ir intelekto lygį tu dar vis žaidi žaidimus. Tad baik čia vadinti mumis vaikais, būdamas pats vaikas. O dėl serverio mažiau prakaituok, ir eik truputį į Maximą, nusipirkti kažko išgert.

Redaguota , nario Lipalas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neparduoda dar man, as juk irgi toks pats mirtingasis vaikas kaip jus. :'(( O tu, ponas, manai, jeigu jau protingas tai neizaidzia zaidimu? Dar ir kaip zaidzia. Tik aisku ne tokius primityvius zaidimus kaip sitas, o jau labiau galvoti verciancius. Ir koks tu drasus kita teisti, kad rasyt nemoka, kai tu pats matau susiduri su rastingumo problemomis. :( Ir dar. Jei nezinai ka reiskia zodis "isprusimas" tai prasom jo ir nenaudot. Nes cia visiskai ne i tema ji pavartojai, nes is mano keliu sakiniu tu niekaip negali daryti prielaidos nei apie mano intelekta, nei apie mano isprusima. Siulau tau geriau prie vadoveliu vakarais sedet, o ne prie PC, nes ne i nauda tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neparduoda dar man, as juk irgi toks pats mirtingasis vaikas kaip jus. :'(( O tu, ponas, manai, jeigu jau protingas tai neizaidzia zaidimu? Dar ir kaip zaidzia. Tik aisku ne tokius primityvius zaidimus kaip sitas, o jau labiau galvoti verciancius. Ir koks tu drasus kita teisti, kad rasyt nemoka, kai tu pats matau susiduri su rastingumo problemomis. :( Ir dar. Jei nezinai ka reiskia zodis "isprusimas" tai prasom jo ir nenaudot. Nes cia visiskai ne i tema ji pavartojai, nes is mano keliu sakiniu tu niekaip negali daryti prielaidos nei apie mano intelekta, nei apie mano isprusima. Siulau tau geriau prie vadoveliu vakarais sedet, o ne prie PC, nes ne i nauda tau.

Perskaičius viską, toks jausmas kad bendrauju su Girtuokliu kuris sunkiai geba rišliai ir aiškiai kalbėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3263 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...