Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kodėl CS:GO ping'ina?.. (Rakinkite)


fiftenng.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

LOL. Pas mane 50mbp/s internetas siuncia, ir issiuncia 40mbp/s ir pingas 40-50, o tu cia nori su tokiu gero :)) problema tame, kad zaidziam eu servuose, arba pas rusu todel ir lagina. Pvz butu lt servai, tai isvis nelagintu :))

Bet mano draugas su 7mb siuntimu ir 0.50~ išsiuntimu, kalbėdamas Skype, žaidė su manimi ir jo ping'as buvo max 70 (aš Skype nekalbėjau). :D

Redaguota , nario fiftenng.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet mano draugas su 7mb siuntimu ir 0.50~ išsiuntimu, kalbėdamas Skype, žaidė su manimi ir jo ping'as buvo max 70 (aš Skype nekalbėjau). :D

Tavo draugo internetas geresnis ir tiek. O mano panašus kaip tavo, tai galiu pasakyti, jog tas tavo pingas - normalus :) O tu nežiūrėk to pingo, svarbiausia kad tau nelagintų :)

Redaguota , nario Rockis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsisiusk MM Picker, ten pasirinksi kokiam serve lost, nu ten kur maziausia tau lagina ir problem solved ;)

Dėkui, pabandysiu. :)

Tavo draugo internetas geresnis ir tiek. O mano panašus kaip tavo, tai galiu pasakyti, jog tas tavo pingas - normalus :) O tu nežiūrėk to pingo, svarbiausia kad tau nelagintų :)

Esmė tame, kad man lag'ina ir negaliu žaisti. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dar viena išeitis kur gyveni ? nežinau ar tau veiktų ar ne bet yra toks k-sistemos.lt , arba c-gates.lt irgi neblogi k-sistemos tokia kaina kaip ir tavo bet ten yra modemas ir man kuo puikiausiai veikia žaidžiu ir kalbu be lago.

Tokių internetų mano mieste nėra. :D

 

Imk zebrą, ir nieko nemąstyk, nes nekažką ir išmastysi. Taiko jie tas nuolaidas, visa nebrangiai mokėsi, o juolab, kai dar tik prisijungsi (jei prisijungsi) prie jų :)

Ahhh, prieš mėnesį užsisakiau Mezon internetą 2 metams, galvojau bus viskas gerai... :D

Redaguota , nario fiftenng.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamenu ta pati problema buvo. TIk buvo ne virš 100, o virš 400... Pažaisti buvo neįmanoma. Restartinau routerį gėriau pasidarė. Ir paskui dar cmd nebepamenu ką ten rašyt reikėjo... Kažkaip ipturndown paskui ipturnon, kažkas tokio. Pasiieškok internete.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...