Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Apklausa] Kokio tipo serveryje žaidžiat/žaistumėt ?


*DeMo*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kokio tipo serveryje žaidžiat/žaistumėt ?  

36 balsai

  1. 1. Kokio tipo serveryje žaidžiat/žaistumėt ?



Recommended Posts

Taigi galvojau kurti Survival/Pvp serverį nu jis labiau būtų buves Survival turiu gera idėja Pvp darymui žaidėjai pvz nuo 2 rango galėtų eiti pvp o norint nesikauti o pvz tiesiog ramiai statyti rašai /pvp ir už tam tikra suma nusiima pvp ir taves negalės mušti kiti žaidėjai . Tokia mano idėja buvo bet poto pagalvojau kad mažai žaidėjų turėčiau pritraukt tad klausiu jūsų kokio tipo serveryje žaistumėt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali kurti, bet tavo tikslas: pelnas, žaidėjai ar to ko nematėm micraft'e ? Kurk bet tau tai kainos, o jei nori nemokamai ir dar 100 žaidėju tai tokia "varkė" nepraslis, didelis darbas + daug lėšų + įskiepių kurimas + kantrumas = Kažkas naujo, kalbant apie unikalumą šitas terminas galima sakyt bereikšmis, visi kas turi serverius vadinasi "unikalus serveriai" kai paklausi kas tas yra, jie nemoką paaiškinti ir nežino kas pas juos unikalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali kurti, bet tavo tikslas: pelnas, žaidėjai ar to ko nematėm micraft'e ? Kurk bet tau tai kainos, o jei nori nemokamai ir dar 100 žaidėju tai tokia "varkė" nepraslis, didelis darbas + daug lėšų + įskiepių kurimas + kantrumas = Kažkas naujo, kalbant apie unikalumą šitas terminas galima sakyt bereikšmis, visi kas turi serverius vadinasi "unikalus serveriai" kai paklausi kas tas yra, jie nemoką paaiškinti ir nežino kas pas juos unikalu.

 

 

Jeigu kažką čia bandai daryti su minecraft serveriu, siūlyčiau kurti unikalų. savo įskiepius ir kitokius dalykus. nes naudoti kitų sukurtus nėra naudos..

 Na aš savo viena plugin sukūriau paskaitykit mano idėja tada rašykit :D dėl pelno tai tikrai visi savininkai nori pelno ;) Host turiu 1mėn išeitų ir dar liktų turiu apie ~5 eurus man rodos minehost.lt balance ir vis dar kaupiasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...